ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Підключитись до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/71211925809?pwd=UEI4NzdjWmoybnNrODAvelBPdlQ4Zz09

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Відкрите заняття

21 вересня 2021 р. відбулось відкрите заняття доцента кафедри менеджменту та інформаційних технологій Анастасії Капліної з курсу “Статистика” для здобувачів першого (бакалаврського) рівня другого року навчання економічного факультету освітньо-професійних програм: "Менеджмент", "Менеджмент інформаційних технологій", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Детальніше...

Відбулось засідання наукового гуртка «Бухгалтер-податківець сучасного підприємства»

28 вересня 2021 року відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Бухгалтер-податківець сучасного підприємства» участь в якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування, а також здобувачі освітніх ступенів «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Детальніше...

Знайомство учнів Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради з перспективами професійного зростання та дослідницької роботи в умовах Херсонського державного аграрно-економічного університету

28 вересня до учнів 11-Б класу (біологічного напрямку) Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради з ознайомчими цілями завітала доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва Ольга Соболь. Під час зустрічі учні дізналися про історію університету, свої майбутні професійні можливості після закінчення навчання на різних факультетах та спеціальностях.

Детальніше...

Формування екологічної свідомості та патріотизму у здобувачів вищої освіти спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура – один із стратегічних напрямів розвитку ХДАЕУ

В університеті успішно реалізуються освітні програми, що відповідають сучасним вимогам ринку праці, запроваджено інноваційні системи навчання. Підготовка нової генерації фахівців здійснюється з акцентом на розвиток «скілсів» орієнтування у конкурентному середовищі, вмінні розробляти ефективні стратегії розвитку рибного господарства, прагненні дбайливо відноситись до природних ресурсів: зберігати та примножувати.

Детальніше...

"Принципи академічної доброчесності"

27 вересня 2021 року для здобувачів вищої світи початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівнів першого року навчання спеціальності 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" проведено онлайн-лекцію на тему: "ПРИНЦИПИ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ". Працівник Наукової бібліотеки Юлія ШЕВЧУК ознайомила з принципами академічної доброчесності, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання.

Детальніше...

Розширене засідання (науковий семінар) із захисту звітів здобувачів ступеня доктора філософії (РhD) спеціальності 204 - ТВППТ

27 вересня 2021 року відбулось розширене засідання кафедр біолого-технологічного факультету: технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції та ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка.

Детальніше...

Кейс 1 «Сучасні особливості селекції, розведення, ветеринарії та гігієни тварин з урахуванням впливу кліматичних та антропогенних чинників» Всеукраїнської науково-практичної конференції

23 вересня 2021 року на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка з використанням платформи ZOOM було проведено засідання секції «Сучасні особливості селекції, розведення, ветеринарії та гігієни тварин з урахуванням впливу кліматичних та антропогенних чинників». Ведучою виступила доцент кафедри Наталія ПАПАКІНА.

Детальніше...

Чергове засідання гуртка «Туристична Херсонщина», присвячене Всесвітньому дню туризму

27 вересня доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Галина Бокшань провела онлайн дискусію-презентацію «Софія Яблонська – перша українська тревел-блогерка ХХ століття», присвячену Всесвітньому дню туризму. Здобувачі 3 курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» ознайомилися з карколомними сюжетами біографії галицької мандрівниці Софії Яблонської, яка стала відомою передусім завдяки своїм відважним подорожам до Марокко, Лаосу, Камбоджу, Китаю, Малайських островів, Таїті, Яви, Балі, Австралії, Нової Зеландії, США і Канади на початку ХХ століття.

Детальніше...

Наукова робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов: участь у Міжнародній науковій конференції «Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях»

23 вересня доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Галина Бокшань взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Сонячні кларнети: танець, музика, театр у літературних проєкціях», що проходила на платформі ZOOM на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету.

Детальніше...

Робота за ініціативними темами кафедри землеустрою, геодезії та кадастру

Колектив кафедри землеустрою, геодезії та  кадастру, факультету архітектури та будівництва продовжує наукову роботу за ініціативними темами кафедри «Розробка методики спостережень за деформаціями будівель та споруд Херсонського державного аграрно-економічного університету» та «Моніторинг деформацій земної поверхні, будівель та споруд Херсонського державного аграрно-економічного університету» науковий керівник к.т.н., доцент Яценко Володимир Миколайович.

Детальніше...

Наукова бібліотека повідомляє

4 жовтня стартує онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої та фахової передвищої освіти». Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який проходитиме 4-18 жовтня 2021 року.

Детальніше...

Відкрита зустріч з експертами

Відкрита зустріч з експертами: ID 33970 Херсонському державному аграрно-економічному університеті, 181 «Харчові технології». Час:  29 вересня 2021 р.12:15. Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/71211925809?pwd=UEI4NzdjWmoybnNrODAvelBPdlQ4Zz09.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

З Новим роком!

Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!

 

Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай з Вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі – світло та радісно від любові і добрих новин. Здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним.

Ректорат