ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти спеціальності 202 Захист і карантин рослин

29 листопада 2022 року відбулося засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Захист і карантин рослин» на конференц-платформіZoom за темою: «Вогнівка самшитова – небезпечний шкідник декоративних насаджень». 

Детальніше...

Висловлюємо співчуття рідним і близьким з приводу трагічної загибелі.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким з приводу трагічної загибелі співробітників університету внаслідок ворожих обстрілів м.Херсон:

- Бзикова Фатіма Ельбрусівна, 1966 р.н.:

- Троценко Наталія Іванівна, 1954 р.н.

Вічна пам'ять...

 

 

Детальніше...

День пам’яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.Голодомор – акт геноциду українського народу. Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їх фізичне знищення.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Спортивна перемога здобувача вищої освіти херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо здобувача вищої освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету – Михайла КУТАФІНА, який посів І місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборству всестилевому бою у версії В-2(вікова категорія 18-39 років, вагова категорія 75-80 кг).

 

 

Детальніше...

День Гідності та Свободи!

В Україні у понеділок, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Детальніше...

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Єдиний засіб утримати державу в стані незалежності
від будь-кого – це сільське господарство.
Володій ви хоч всіма багатствами світу,
якщо вам нічим харчуватися – ви залежите від інших.
Торгівля створює багатство, однак
сільське господарство забезпечує свободу

Жан-Жак Руссо

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти»

17 листопада 2022 року у Херсонському державного аграрно-економічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти»

 

Детальніше...

Шановні студенти! Щиро вітаємо Вас зі святом – Міжнародним Днем студента!

Дорогі студенти Аграрно-економічного університету! Щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студента!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний День студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності. Міжнародний день студента – це свято патріотизму.

Детальніше...

Всесвітній день філософії

День філософії відзначають з 2002 року в третій четвер листопада, цього року – це 17 листопада. Безліч мислителів стверджували, що суть філософії полягає в подиві. І справді, філософія народжується з природного прагнення людини цікавитися собою і світом, у якому вони живуть.

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАЕУ інформує!

Міністерство освіти і науки України оголосило щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених

 

 

 

Детальніше...

Участь викладачів факультету архітектури та будівництва у вебінарі на тему: «Створення організацій водокористувачів: нові можливості для агровиробників»

14 листопада 2022 року відбувся вебінар на тему: «Створення ОВК: нові можливості для агровиробників». Від ХДАЕУ був запрошений та прийняв участь в.о. завідувач кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, к.т.н., доцент Микола ВОЛОШИН.

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua