ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Гостьова лекція з провідними науковцями України для здобувачів спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» першого та другого рівнів освіти

Гостьові лекції від наукових співробітників стали доброю традицією для здобувачів спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» першого та другого рівнів освіти.

 

Детальніше...

Формування екологічної свідомості майбутніх фахівців сфери HoReCa

З нагоди Всесвітнього Дня туризму разом зі здобувачами спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм долучилися до участі у круглому столі «Зелена відбудова України: роль HoReCa» – фінальної події проєкту «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах ZeroWaste & Climate Friendly для зеленого розвитку громад України».

Детальніше...

Привітання з Днем захисників і захисниць України!

 

 

 

 

Детальніше...

Участь у вебінарі «Формування нових механізмів управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні»

Викладачі кафедри соціальних та поведінкових наук – доц.Інна ВАРНАВСЬКА та доц.Роман ЧЕПОК 29 вересня 2023 року взяли участь у вебінарі «Формування нових механізмів управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

Детальніше...

Тематична вікторина «День освітян – історія, перспективи»

1 жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Офіційно, це професійне свято називається «День працівників освіти» чи «День освітянина».

 

Детальніше...

Привітання з Днем працівників освіти 2023

 

 

 

 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Моделювання урбанізованих просторів»

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства відбулось перше в цьому році засідання наукового гуртка «Моделювання урбанізованих просторів» з теми «Декоративні та екзотичні рослини для озеленення поствоєнного Херсону».

Детальніше...

V зустріч із навчальними закладами-надавачами освітніх послуг з бджільництва

28 вересня 2023 року представники Херсонського державного аграрно-економічного університету Олександр АВЕРЧЕВ, Олена ВЕДМЕДЕНКО, Оксана ЛЮБЕНКО прийняли участь у V зустрічі із навчальними закладами-надавачами освітніх послуг з бджільництва.

Детальніше...

Участь викладачів та здобувачів у міжнародній конференції

28 вересня розпочала свою роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту: теоретичні і практичні аспекти» Одеського національного економічного університету (кафедра менеджменту організацій).

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню перекладача

28 вересня 2023 року відбулося засідання гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню перекладача.

 

Детальніше...

Точне землеробство - революція в агробізнесі

28 вересня 2023 року завідувач кафедри землеробства, професор Олександр АВЕРЧЕВ та асистентка Марія НІКІТЕНКО прийняли участь у онлайн-тренінгу «Точне землеробство, як інноваційний метод ведення сільськогосподарського бізнесу, шляхом використання новітніх технологій», організатором якого виступив International Agricultural Cluster "Dnister".

Детальніше...

Зерно знань: шлях до аграрної майстерності учасників наукового гуртка «Землероб»

Науковий гурток «Землероб» вперше в поточному навчальному році (2023-2024 рр.) розпочав свою роботу 27 вересня 2023 р. на кафедрі землеробства.

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

 


   

Другий день тренінг-курсу «Агромеліоративні проблеми земле- та водокористування»

21 жовтня 2020 року пройшов другий етап засідання «Школи аграрного лідера», організований та проведений факультетом архітектури та будівництва за співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (координатор проекту – д. с.-г. н., професор Аверчев Олександр Володимирович). Відповідно до програми у засіданні взяли участь запрошені представники виробництва та здобувачі вищої освіти факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Із привітальним вступним словом виступила завідувач кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Шапоринська Наталя Миколаївна, яка зазначила доцільність проведення таких заходів, побажала всім успіхів і творчого натхнення!

 

Учасники заходу мали можливість ознайомитись із доповіддю директора науково-виробничої фірми «Віват» Кулаком Андрієм Федоровичем на тему: «Інноваційні технології земле - та водокористування».

 

Про перспективи розвитку гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій в умовах Південного Степу України розповів заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра Новіков Анатолій Олександрович.

 

Голова Всеукраїнської екологічної ліги в Херсонській області Ідаятов Володимир Аршединович акцентував увагу у своєму виступі на екологічних проблемах та можливості їх вирішення у водному господарстві.

 

Під час проведення заходу здобувачі вищої освіти задавали багато питань до запрошених стейкхолдерів. Підсумовуючи, учасники зазначили, що захід був цікавим і пізнавальним, розкривав актуальні проблеми сьогодення. Запропонували запровадити традиції проведення таких зустрічей постійно, адже студенти знайшли відповіді на практичні питання та набули досвіду в сфері науки, бізнесу та виробництва.

 

Автори: к. с.-г. н. доцент Шапоринська Н.М.; к. т. н. доцент Волошин М.М. (21.10.2020)