ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Увага! ДВНЗ Херсонський державний аграрний університет» Запрошує пройти підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки

Детальніше...

Оголошення!!!

18 квітня 2018 року в аудиторії 131 головного корпусу ДВНЗ «ХДАУ» відбудеться Конференція Первинної профспілкової організації викладачів Херсонського державного аграрного університету.

Порядок денний:

  1. Про роботу профспілкового комітету та виконання колективного договору у 2017-2018 рр.
  2. Про звіт ревізійної комісії.
  3. Різне.

Реєстрація делегатів конференції 1330 – 1355

Початок роботи конференції – 1400

Профком ДВНЗ «ХДАУ»

До уваги членів профспілки!

Детальніше...

Оголошується набір статей до ювілейного випуску видання

Детальніше...

Найкращим університетом півдня визнано Херсонський державний аграрний університет

Уже пятий рік поспіль журнал «Гроші» оцінює навчальні заклади, які готують фахівців у сфері сільського господарства. Видання провело опитування серед аграріїв з метою визначити, випускників яких вітчизняних вишів у галузі сільського господарства цінують найбільше. Роботодавці зазначили, що більше дивляться на знання, амбіції, бажання розвиватися та досягати результату.

Детальніше...

Для студентів 5 курсу агрономічного факультету була проведена лекція на тему: «Способи звернення громадян до прокуратури, підстави для залишення звернення без розгляду, припинення листування»

23 березня 2018 року завдяки плідної співпраці прокуратури Херсонської області в особі керівника відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Щербакова Діана Геннадіївна, керівника відділу організації діяльності у сфері запобіганні та протидії корупції Ястребової Світлани Олегівни та проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева Олександра Володимировича для студентів 5 курсу агрономічного факультету була проведена лекція на тему: «Способи звернення громадян до прокуратури, підстави для залишення звернення без розгляду, припинення листування».

Детальніше...

Скоро розквітнуть прекрасні гіпеаструми!


 

Скоро розквітнуть прекрасні гіпеаструми!

Запрошуємо бажаючих придбати собі таких красунчиків!

 

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

22 березня 2018 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин» на тему «Сучасні тенденції в захисті рослин». Студенти ознайомились з концепцією інтегрованого захисту посівів сільськогосподарських культур, складовими елементами системи фітосанітарного моніторингу, базовими поняттями прогнозу розвитку шкідливих організмів.

Детальніше...

Виїзне заняття студентів 3 курсу напряму підготовки "Геодезія, картографія та землеустрій"

В рамках співпраці з Херсонським державним підприємством геодезії, картографії та кадастру, ДП «Херсонгеоінформ», студенти ІІІ курсу факультету водного господарства, будівництва та землеустрою під керівництвом ст.викладача кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Куракової Л.Г. 22 березня 2018 року провели виїздне практичне заняття з дисципліни «Фотограмметрія та дистанційне зондування»  для  вивчення  роботи  на цифровий фотограмметричній станція “Дельта”.

Детальніше...

Виїзне заняття на ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ»

22 березня 2018 року у рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора  Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки студенти спеціальності «Менеджмент» з викладачами кафедри менеджменту організацій доцентом Осадчук І.В. та асистентом Алєщенко Л.О. відвідали ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ», що знаходиться в м. Гола Пристань.

Детальніше...

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

НМКД

Вимоги до матеріалів при здачі до навчально-методичного відділу

1. Матеріал надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Матеріал надсилається одним листом з вкладенням файлів, які мають формат:

    ПІБ_Назва дисципліни_Назва матеріалу

    Наприклад:

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Лекції.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Методичні вказівки до практичної роботи.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Методичні вказівки до самостійної роботи.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Робоча програма навчальної дисципліни.doc

 

По всім питанням

Глушко Тетяна Вікторівна

аудиторія 85, тел: 0552-41-44-20, 5-19