ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01.

 

14-15 червня 2018 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01.

 

Детальніше...

Відбувся комплексний іспит зі спеціальності "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" для студентів заочної форми навчання

13 червня 2018 року у стінах Херсонського державного аграрного університету, на біолого-технологічному факультеті відбувся комплексний іспит зі спеціальності "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" для студентів заочної форми навчання.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт бакалавра на факультеті РГП

14 - 15 червня 2018 року на факультеті Рибного господарства та природокористування відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалавра за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Детальніше...

Науково-практична співпраця працівників Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та науково-педагогічних працівників університету

14 червня 2018 року відбувалася науково-практична співпраця працівників Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та науково-педагогічних працівників університету. Головним питанням роботи було - визначення біологічно-морфологічних ознак сортів зернових культур (пшениці озимої) при польовому інспектуванні посівів.

Детальніше...

Вчені Херсонського державного аграрного університету отримали Інноваційний Ваучер для реалізації проекту «Аквапонічна ферма», увійшовши до п’ятірки переможців.

Вчені Херсонського державного аграрного університету Кутіщев П.С., Лавренко С.О. отримали Інноваційний Ваучер для реалізації проекту «Аквапонічна ферма», увійшовши до п’ятірки переможців.

Детальніше...

Англійська мова для слухачів Літньої школи економіки

4 та 8 червня викладач кафедри іноземних мов Дашевська Л.М. провела заняття з англійської мови для слухачів Літньої школи економіки. Школярі мали можливість почути текст у запису “Helping hands”, відтворений англомовним носієм, звернути увагу на вимову окремих словосполучень та речень, виконати різноманітні вправи на розуміння тексту, висловити свої думки стосовно почутого.

Детальніше...

Представники агрономічного факультету прийняли участь в Міжнародному форумі «Еко форум - 2018»

Представники агрономічного факультету в складі к.с.-г.н., доцента кафедри землеробства Рудіка О.Л. та студентки Радковської Г.П. прийняли участь в Міжнародному форумі «Еко форум - 2018» у м. Запоріжжя. Захід проходив у виставковому комплексі «Козак-Палац», 30.05-01.06.2018 р.

Детальніше...

Відбувся семінар для студентів, спікером якого був професор університету Огайо Стен Томсон (Stan Thompson).

8 червня в Херсонському державному аграрному університеті відбувся семінар для студентів, спікером якого був професор університету Огайо Стен Томсон (Stan Thompson).

Детальніше...

Школа Економіки закінчила свою роботу

8 червня в Херсонському аграрному університеті закінчила свою роботу школа Економіки (School of Economics). На протязі тижня навчання учні ознайомилися з сучасними технологіями маркетингу, етикою бізнесу, дізналися як формується сімейний бюджет і як організувати власний бізнес.

Детальніше...

Зустріч випускників агрономічного факультету

8 червня 2018 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулась зустріч випускників агрономічного факультету.
Зустріч була присвячена двом ювілейним датам: 50 років з моменту вступу до Херсонського сільськогосподарського інституту ім. О.Д. Цюрупи, 45 років після закінчення навчання.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

НМКД

Вимоги до матеріалів при здачі до навчально-методичного відділу

1. Матеріал надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Матеріал надсилається одним листом з вкладенням файлів, які мають формат:

    ПІБ_Назва дисципліни_Назва матеріалу

    Наприклад:

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Лекції.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Методичні вказівки до практичної роботи.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Методичні вказівки до самостійної роботи.doc

Янін О.Є._Вступ до будiвельної справи_Робоча програма навчальної дисципліни.doc

 

По всім питанням

Глушко Тетяна Вікторівна

аудиторія 85, тел: 0552-41-44-20, 5-19