ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Пошук роботи

 

«Чумак» на сьогоднішній день являється одним із найбільш популярних брендів, продукція якого відповідає міжнародним стандартам. Більше двадцяти років компанія випускає якісну продукцію не лише на вітчизняному ринку, а і в більш ніж 20 країн світу. Залишатися на такому високому рівні їй дозволяють висококваліфіковані фахівці. «Чумак» запрошує на роботу талановитих, амбіційних людей, які готові працювати та розвиватися.

 

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- вища або спеціальна освіта;

- ініціативність;

- комунікабельність;

- відповідальність;

- бажання розвиватися особисто та професійно;

- мінімальний досвід роботи (для посади мерчендайзера).

Інформація про ЗАО «Чумак»:  https://chumak.com/about

Контактна інформація (є вільні вакансії): https://chumak.com/vacancies#0

 

«5 element» - це компанія, яка займається розробкою та виробництвом наностимуляторів комплексної дії для сільськогосподарських культур, підвищення урожайності та покращення якості продукції. Крім цього фірма займається вирощуванням та переробкою рослинної продукції.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- вища або середня спеціальна освіта (агрономічна);

- відповідальність;

- уважність;

- здатність до швидкого опанування нової інформації.

 

 Інформація про «5 element»: https://5elementspe.com/about

 Контактна інформація:  https://5elementspe.com/contacts

«Данон» - французька продовольча компанія, яка спеціалізується на виробництві молочної продукції, питної води, дитячого та медичного харчування. В Україні компанія працює з 1998 року та реалізує продукцію під наступними торговими марками Актімель, Активіа, Растішка, Даніссімо, Живинка, Веселий Пастушок. Корпоративна культура «Данон» грунтується гуманізмі, відкритості, довірі та співпраці.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- вища або середня спеціальна освіта (харчова);

- охайність;

- уважність;

- відповідальність;

- націленість на результат;

- готовність до відряджень.

Інформація про АТ «Данон»: http://danone.ua/about-company/?no_cache=1

Контактна інформація (є вільні вакансії): http://danone.ua/career/vacancy/

«GreenTeam» досить молода, але перспективна компанія. Її діяльність включає в себе холодне зберігання та доробку овочевої продукції; надання логістичних послуг виробникам, з якими співпрацює компанія; надання логістичних послуг з доставки та реалізації товарів мережам супермаркетів під власною торговою маркою «GreenTeam».

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- знання сучасної с.-г. техніки;

- досвід роботи з холодильним обладнанням;

- навики роботи з програмою 1С (бажано);

- вміння швидко приймати рішення;

- дисциплінованість;

- відповідальність.

Інформація про «GreenTeam»: http://www.greenteam.ua/index.php/pro-kompaniyu/istoriya

Контактна інформація: http://www.greenteam.ua/index.php/vakansiji

 Торгова марка «Курінь» включає в себе сімейну виноробню та мотель-ресторан. Головною особливістю вин від ТМ «Курінь» є індивідуалізація виготовлення. До роботи виноробні не залучаються іноземні фахівці, все виробнитство ґрунтується на давніх традиціях.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника виноробні «Курінь».

Інформація про «Курінь»: http://kurin.com.ua/

Контактна інформація: http://kurin.com.ua/

 

Агрофірма «Білозерський» є одним із одних найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Україні. Головними напрямами діяльності є розсадництво, виноградарство та садівництво. Завдяки співпраці з підприємствами із таких країн як Німеччина, Ізраїль, Норвегія та країн дальнього зарубіжжя задіяні сучасні технології вирощування винограду та плодово-ягідної продукції.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника агрофірми «РАДГОСП «Білозерський»»

Інформація про агрофірму «РАДГОСП Білозерський»: https://as-belozerskij.business-guide.com.ua/

Контактна інформація: https://as-belozerskij.business-guide.com.ua/

 

«Freedom farm bаcon» займається свинарством. Фірма виникла внаслідок відокремлення напряму тваринництва від ЗАТ «Freedom farm international» і на сьогоднішній день являється його правоприємником. До складу компанії входять чотири ферми, із загальною чисельність свиней більш ніж 15 тис. голів. У господарстві було створено сучасну кормову базу, яка дозволяє забезпечувати ферми якісними та сбалансованими комбікормами та притримуватися визначеної системи відгодовування.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника «Freedom farm bаcon».

Інформація про ТОВ «Freedomfarmbacon»: http://ff-bacon.com/

Контактна інформація: http://ff-bacon.com/

Дослідне господарство «Асканійське» займається вирощуванням зернових та технічних культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соя та ін.) та вирощуванням і реалізацією продукції тваринництва (молоко, м’ясо, вовна). Також підприємство співпрацює з науково-дослідними установами НААН України, в результаті чого було виведено новий сорт олійного льону, виведено нову породу ВРХ молочного напрямку продуктивності «Українська чорно-ряба молочна» (південний тип)  та виведено нову породу ВРХ м’ясного напрямку продуктивності «Південна м’ясна».

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника дослідного господарства «Асканійське».

Інформація про «Дослідне господарство «Асканійський»»: http://askaniyskoe-ua.com/uk/pro-gospodarstvo

 Контактна інформація: http://askaniyskoe-ua.com/uk/kontakti


АТ «Ощадбанк» є не лише державним, а також одним із найбільших банків України. По всій країні функціонують більше 4 тис. відділень. Установа приймає активну участь у реалізації різноманітних державних програм, наприклад, видача «соціальної» іпотеки і т.д., розвиває сучасні сервіси та послуги, підтримує соціально-економічний розвиток країни. Одним із найголовніших факторів, який суттєво впливає на престиж банку, є професіоналізм співробітників. Тому підбір висококваліфікованих кадрів – пріоритетне завдання компанії.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- базова або повна вища освіта (економічна);

- вміння виявляти потреби споживачів;

- вміння знаходити контакт з незнайомими людьми;

- комунікабельність;

- врівноваженість;

- стресостійкість;

- бажання розвиватися в банківській сфері і працювати на результат.

Інформація про АТ «Ощадбанк»: https://www.oschadbank.ua/ua/about

Контактна інформація (є вільні вакансії): https://www.oschadbank.ua/ua/kar-era

Науково-виробнича фірма «Дріада ЛТД» займається виробництвом високоякісного насіння сільськогосподарських культур: пшениця, кукурудза, соняшник, соя, льон, просо та ін. Фірма приймає активну участь у проведеннях «Днів поля», науково-практичних семінарів та агрономічних конференціях. Проводяться активні наукові дослідження з удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур та виведення нових сортів.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися у представника НВФ «Дріада ЛТД».

Інформація про НВФ «Дріада ЛТД»: http://driada.net.ua/ru/o-firme/

Контактна інформація: http ://driada.net.ua/ru/kontakty/


ДСЛП «ХЕРСОНЛІСОЗАХИСТ»

ДСЛП «Херсонлісозахист» входить до складу Державного агенства лісових ресурсів України і займається виявленням осередків шкідників та хвороб лісу, аналізом динаміки розвитку осередків, прогнозуванням появи осередків хвоє- та листогризучих шкідників, контролем за проведенням лісозахисних заходів і т.д. Організація бере активну участь у покращенні екологічної ситуації у Херсонській області та захисті лісонасаджень.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника ДСЛП «Херсонлісозахист»

 Інформація про ДСЛП «Херсонлісозахист»: https://khersonlisozahyst.co.ua/diyalnist/zagalna-informatsiya/

 Контактна інформація: https://khersonlisozahyst.co.ua/diyalnist/contact/

 

Інститут зрошувального землеробства НААН – це провідна науково-дослідна установа півдня. Вона займається проблемами вирощування сільськогосподарської продукції на зрошуваних та неполивних землях. До складу ІЗЗ НААН входять Інститут зрошуваного землеробства НААН (головна установа), Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» - ННСГЦ з вівчарства НААН, Південна ДС ДС ІВПіМ НААН, Інститут рису НААН, Асканійська ДСДС ІЗЗ НААН, Генічеська ДС ДУ «Інститут зернових культур НААН», ДП «Херсонський науково-дослідний  та проектний інститут землеустрою Держземагенства України», ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Херсонський національний технічний університет, Степовий філіал УНДІ лісового господарства і лісомеліорації Держкомлісгоспу і НАН, Південно-українська філія УкрНДІПВТ ім. Л.В. Погорілого, Херсонська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України».

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника Інституту зрошувального землеробства НААН.

Інформація про Інститут зрошувального землеробства НААН: http://izpr.org.ua/

Контактна інформація (є вільні вакансії): http://izpr.org.ua/index.php/vakansiyi.html

 

МКП «Херсонводоканал» - це провідне комунальне підприємство, яке обслуговує населення м. Херсон. Діяльність підприємства спрямована на повний технологічний цикл подачі води та відводу стоків. У планах організації розширення системи каналізації, покращення якості води, заміна зношених мереж та ін. МКП «Херсонводоканал» потребує молодих висококваліфікованих спеціалістів, які допоможуть втілити всі плани в життя.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади:

- вища або середня спеціальна освіта;

- відповідальність;

- уважність;

- дисциплінованість.

 

Інформація про МКП «Херсонводоканал»: http://water.kherson.ua/istoriya-vodokanala/

Контактна інформація (є вакантні місця): http://water.kherson.ua/vakansiyi/

 

Державна установа «Інститут охорони грунтів України» займається проведенням агрохімічної паспортизації, науково-методичним та організаційним забезпеченням державного моніторингу грунтів, виконанням робіт із землеустрою, приймає участь у проведенні курсів цільового призначення, які організовуються державним центром зайнятості.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися у представника ДУ «Іститут охорони грунтів України».

Інформація про ДУ «Інститут охорони грунтів України»: http://www.iogu.gov.ua/

Контактна інформація: http://www.iogu.gov.ua/contacts/

ПРАТ «МЖК» Будівельна компанія

«Молодіжний житловий комплекс» - це одна з провідних будівельних компаній міста Херсон. Компанія працює на ринку вже 30 років і за цей час зарекомендувала себе лише із позитивної сторони. Залишатися серед лідерів у своїй сфері дозволяє дотримання керівництвом та працівниками «МЖК» наступних принципів: стабільність, надійність, професіоналізм, активність, результативність.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися безпосередньо у представника ПРАТ «МЖК» Будівельна компанія.

Інформація про ПРАТ «МЖК» Будівельна компанія: http://mgk.ks.ua/stranitsa_3

Контактна інформація: http://mgk.ks.ua/contact

ТОВ «Айленд» займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Загальні вимоги до претендентів на вакантні посади можна дізнатися у представника ТОВ «Айленд».

Інформація про ТОВ «Айленд»: https://www.ua-region.info/32647276

Контактна інформація: https://www.ua-region.info/32647276

 

 Державна екологічна інспекція займається наглядом та контролем за дотриманням територіальними органами, центральними органами виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та господарювання, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, в межах наданих повноважень.

Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад можна дізнатися у представника Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

Інформація про Державну екологічну інспекцію:

http://ecoinspekcia.ks.ua/pro_dei

Контактна інформація: http://ecoinspekcia.ks.ua/

 

ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» на ринку машинобудування України вже майже 20 років. Машинобудування включає в себе спеціалізовані цехи та ділянки для виконання заготівельних, металообробних робіт, а також для проведеня зварочних та збиральних робіт. Станочний парк налічує 50 одиниць обладнання. На заводі працюють висококваліфіковані фахівці, завдяки яким виготовлена техніка відповідає міжнародним стандартам.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад:

- наявність діючого посвідчення категорії «Е»;

- відповідальність;

- уважність;

- готовність до відряджень.

Інформація про ТОВ «Херсонський машинобудівний завод»: http://machinery.mz.ua/ru

Контактна інформація: http://machinery.mz.ua/ru/contacts

ТОВ «Землемер» займається наданням посуг у сфері землеустрою: геодезійну та топографічну зйомку, оформлення прав землекористування, та землеволодіння, нормативну оцінку земельних ділянок і встановлення кордонів ділянок безпосередньо на місцевості.

Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад:

- вища або середня спеціальна освіта;

- відповідальність;

- уважність;

- здатність до швидкого опановування нової інформації;

- готовність до відряджень.

Інформація про ТОВ «Землемер»: https://land-surveying-office-93.business.site/#summary

Контактна інформація: https://land-surveying-office-93.business.site/#summary

 

Інститут рису НААН України функціонує з 1963 року. Це єдина в країні організація, яка займається дослідженням та вдосконаленням технології вирощування рису. Установа займається створенням нових сортів рису, пристосованих до вирощування на території України; розробкою і вдосконаленням високопродуктивних технологій і окремих технологічних процесів вирощування рису; наданням науково-методичної допомоги рисосійним господарствам в одержанні високих врожаїв; розробкою методів оцінки показників якості зерна та крупи круп’яних культур та ін.

Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад можна дізнатися у представника Інституту рису НААН України.

 Інформація про Інститут рису НААН України: https://rice.org.ua/index.php

Контактна інформація: https://rice.org.ua/index.php/kontakty.html

 

Практики та стажування за кордоном дозволяють отримати здобувачам вищої освіти безцінний практичний досвід роботи в іноземних компаніях, що в майбутньому може стати значною перевагою при прийомі на роботу. Крім того, якщо здобувач вищої освіти за час практики проявить себе лише з позитивної сторони, то існує велика ймовірність отримати постійне місце роботи за кордоном.

ХДАЕУ співпрацює з такими країнами:

 

Болгарія

 

Велика Британія

 

Данія

 

Німеччина

 

Туреччина

 Інформація про практики та стажування за кордоном: http://www.ksau.kherson.ua/infokval-22/prstkord.html