ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Херсонський державний аграрний університет запрошує на навчання і надає унікальну можливість одержати педагогічну й економічну освіту одночасно

Ваші професійні можливості: викладач економічних дисциплін, педагог-дослідник / фахівець у галузі економіки, магістр у галузі економіки, педагог професійного навчання, майстер професійного/виробничого навчання, викладач ліцею, коледжу, технікуму, фахівець служби зайнятості населення, інспектор центру перепідготовки й підвищення кваліфікації, вчитель технології праці та підприємництва, керівник гуртка.

Детальніше...

Практика студентів

 

Студенти 2 та 3 курсу навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  протягом навчальної практики з «Геодезії» закріплюють знання та вдосконалюють навички, які  були отримані під час навчального процесу. За допомогою тахеометра була проведена топографічна зйомка частини території ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» (гуртожитків 4 та 5).

 

Детальніше...

Відкриття навчального розплідника в ХДАУ

20 червня в Аграрному університеті відкрили навчальний розплідник нішевих плодових культур, який доповнив виробничо-прикладне середовище факультетів агрономічного та водного господарства будівництва і землеустрою.

Детальніше...

День поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату»

14 червня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся день поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату», за підтримки ТОВ «Август Україна», ТОВ «Тімак Агро Україна» та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича.

Детальніше...

Була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур» Рафіком Ісламом (Rafiq Islam) була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур», за сприянням агрономічного факультету та кафедри землеробства 18 червня у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання».

Детальніше...

Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств»

У ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університ» на факультеті водного господарства,будівництва відбулася Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств», організована колективом кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, в якій взяли участь студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Комплексна перевірка знань на біолого-технологічному факультеті

20 червня 2019 року на біолого-технологічному факультеті відбулась комплексна перевірка знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання заочної форми за освітньо-професійною програмою «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

18 червня в Херсонському державному аграрному університеті відбувся міжнародний  семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання» за участю представників Державного університету штату Огайо, Томом Уорлі – директором, Південний центр та Рафіком Ісламом - керівником програми водних, земельних ресурсів, біоенергетичних культур. Мета семінару: алгоритми написання проектів, для отримання гранту.

Детальніше...

Кандидатський іспит зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво»

18 червня 2019 р. в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася здача кандидатського іспиту зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво». Голова екзаменаційної комісії – проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор с.-г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Аверчев О.В. Члени екзаменаційної комісії: доктор с.-г. наук, професор Базалій В.В., доктор с.-г. наук, професор Жуйков О.Г., кандидат с.-г. наук, доцент Каращук Г.В.

Детальніше...

Участь здобувачів вищої освіти Херсонського державного аграрного університету в Національно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт»


14 червня 2019 року здобувачі вищої освіти Аграрного університету курінь «Отамани» вибороли друге місце в Національно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт» серед учнівської молоді та студентства Херсонщини.

Детальніше...

Завершення практики зі спеціальності


Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на завершення своєї практики розділилися на дві бригади: перша бригада проводила нівелювання лінійного об’єкта (автомобільної дороги в смт. Лазурне).


Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу, ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Профорієнтаційна робота

Декан агрономічного факультету доцент Мринський І.М., декан будівельно-гідромеліоративного факультету доцент Волочнюк Є.Г., декан рибогосподарсько-екологічного факультету доцент Бойко П.М., заступник декана економічного факультету доцент Бойко Л.О., заступник декана біолого-технологічного факультету доцент Лисенко В.Ф. докладно розповіли своїм майбутнім абітурієнтам про особливості спеціальностей, з яких ведеться навчання в університеті.
Керівник Центру довузівської підготовки, завідуючий кафедрою фізики та прикладної механіки доцент Кияновський О.М. пояснив, чому так важливо і корисно для вступу до вищих навчальних закладів вчитися на підготовчих курсах, за що випускники курсів отримують додаткові бали та як проходить навчання на курсах в Херсонському ДАУ.
У зустрічі взяли участь учителі, директори шкіл, завідуючий районним відділом освіти Корибут В.П.
Дотепні виступи студентів, яскраві номери художньої самодіяльності наочно показують, яке цікаве та багатогранне студентське життя у Херсонському державному аграрному університеті!
На фотографіях можна побачити деякі моменти зустрічі.

В президії: Лисенко В.Ф., Мринський І.М., директор школи №1 Носач С.В., Корибут В.П., Кияновський О.М., Бойко П.М., Бойко Л.О., Волочнюк Є.Г.

Наші солісти

Чекаємо Вас в університеті!

Учням зустріч до вподоби!

Студенти теж задоволені!

Фото на згадку про Берислав!

По дорозі додому