ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини наукової бібліотеки

Бій під Крутами

Сто два роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Події 29 січня 1918 року назавжди вкарбувалися в пам’ять поколінь українців. Адже під Крутами творилася історія молодої, як і бійці-крутяни, держави. Держави, яка ціною неймовірних зусиль та трагічних втрат заявила про своє право бути вільною від ярма імперії.

Детальніше...

День Соборності України

Вперше День Соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України - чехословацької автономії. А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми.

Детальніше...

З Днем Збройних сил України

До Дня Збройних сил України працівники читальної зали ХДАУ підготували книжкову виставку .У цей день вітаємо усіх тих,, хто ризикуючи своїм життям боронить рідну країну.

Детальніше...

Раритетні книги Наукової бібліотеки ХДАУ

Співробітниками Наукової бібліотеки ХДАУ 03.12.19 проведена виховна година для студентів університету «Велика скарбниця мудрості», де була представлена гордість Наукової бібліотеки ХДАУ - фонд рідкісних цінних видань ХІХ - ХХ ст. Фонд відображає еволюційний розвиток аграрної науки України з різноманітних галузей сільського господарства: ґрунтознавства, рослинництва, тваринництва, ветеринарії, рибництва, тощо. Серед старовинних фоліантів література за часів Херсонського земського сільськогосподарського училища.

Детальніше...

Виховна година на тему: «Біль серця всієї України»

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932- 1933років в Україні , в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. І тепер щороку в останню суботу листопада українці пригадують ті страшні роки. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932- 1933років в Україні , в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. І тепер щороку в останню суботу листопада українці пригадують ті страшні роки.

Детальніше...

До роковин Голодомору в Науковій бібліотеці відкрилася тематична книжкова полиця

Щороку в Україні вшановують пам’ять мільйонів невинно загиблих українських громадян, які у 1932-1933 роках були виморені штучно організованим голодом. Ці сумні, жахливі, болісні події бентежать пам’ять та ятрять душу кожного свідомого громадянина.

Детальніше...

Дарування книжок - гарна традиція користувачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки!

Раді повідомити, що фонд Наукової бібліотеки поповнився новими виданнями, які надійшли від наукових співробітників ДВНЗ «ХДАУ».

Детальніше...

«Україна – територія гідності і свободи»

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Не залишила поза увагою цю подію й наукова бібліотека ХДАУ. В Народному музеї історії ХДАУ зі студентами економічного факультету провели виховну годину «Події, що змінили долю України», де йшла мова про відродження нашої нації, про демократичний, європейський вибір нашої держави.

Детальніше...

Шляхами історії ХДАУ

Відвідування музею дає студентам змогу розширити знання наукового світогляду, виховує у молоді усвідомлення власної причетності до історичного минулого університету та відповідальність за його майбутнє, допомагає студентам продуктивніше опановувати обрану професію.

Детальніше...

Перша екскурсія – до бібліотеки

Дуже символічно, що перша екскурсія студентів першого агрономічного факультету за спеціальністю 201 «Агрономія» відбулася до однієї з найстаріших в Херсоні бібліотек — Наукової бібліотеки ХДАУ.

Детальніше...