ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини наукової бібліотеки

Вітаємо та запрошуємо до співпраці!

Збірники наукових праць Херсонського державного аграрного університету включено до Переліку наукових фахових видань МОН України як друковані періодичні видання категорії «Б». Цьому успішному результату передувала кропітка робота. Включення видання до бажаного Переліку фахових видань України – то наша спільна перемога.

Детальніше...

Традиція дарувати бібліотеці книги продовжується!

Вчені кафедри « Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій»   і кафедри «Науки про Землю» професори Морозов В. В., Морозов О. В., кандидат с.-г. наук Козленко Є. В. передали  до фонду Наукової бібліотеки нову монографію  з  серії: «Ефективне використання зрошуваних земель».

Детальніше...

День вишиванки!

21 травня в Україні святкують День вишиванки. Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А сам День вишиванки – свято, яке покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. В читальній залі головного корпусу Наукової бібліотеки університету  організовано книжкову полицю до Дня вишиванки України «Вишиванка – історія української культури».

Детальніше...

Нові статті науковців

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Нові статті науковців

Нові статті науковців

Херсонського державного аграрного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Наукова бібліотека пропонує ознайомитись

з переліком наукових і навчальних видань, авторами яких є викладачі нашого університету.

Щиро дякуємо всім авторам,
які долучилися до комплектування фонду бібліотеки і тим самим надали можливість студентам нашого університету скористатись науковим доробком викладачів ХДАЕУ.
Крім того, завдяки такій допомозі авторів якісно оновлюється Книгозабезпеченість навчальних дисциплін.

Детальніше...

Наукова бібліотека повідомляє


Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно - економічного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS


Детальніше...

Надання інформації про наявність у фонді бібліотеки конкретного документа

Інформацію про наявність у фонді конкретного документа можна отримати у відділі довідково-бібліографічного обслуговування за телефоном +380957093017 в години роботи бібліотеки, а також звернувшись електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна доставка документів

Шановні користувачі, ви можете зробити замовлення на електронні копії статей та фрагментів книг, що знаходяться у фонді Наукової бібліотеки ХДАУ. Бібліотека надає послуги з пошуку, скануванню та доставці статей і книжкових матеріалів з фонду бібліотеки ХДАУ. Доступними для замовлення можуть бути наступні матеріали:

Детальніше...

На період карантину наукова бібліотека ХДАУ пропонує послуги

На період карантину наукова бібліотека ХДАУ пропонує послуги:

- сканування літератури з фондів бібліотеки та електронна доставка цифрових копій;

- визначення індексів УДК  та авторського знаку до наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАУ об’єднала профілі наших науковців в Google Scholar

Наукова бібліотека ХДАУ об’єднала профілі наших науковців в Google Scholar і створила корпоративнийПрофіль  університету у Google Академії Праці ХДАУ Google Scholar, що надає можливість відстежувати бібліографічні посилання на  статті науковців ХДАУ.  Можна переглядати графіки цитувань у часі та розраховувати декілька наукометричних показників. 

Детальніше...

Електронні ресурси наукової бібліотеки ХДАУ для роботи під час карантину

Попри оголошений карантин робота науковця, викладача та студента не припиняється. Для допомоги вашій науковій та навчальній діяльності, пропонуємо сервісні послуги, які ви можете отримувати дистанційно

Детальніше...

Інституційний репозитарій ХДАУ

Інституційний репозитарій ХДАУ  – електронний  архів, що накопичує, зберігає, розповсюджує та забезпечує довготривалий, постійний та надійний доступ через Інтернет до наукових та освітніх матеріалів професорсько-викладацького складу, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів університету.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету, які з’явилися в базах даних SCOPUS і WEB OF SCIENCE у 2020 році

Наукова бібліотека  створює регулярний моніторинг наукометричних баз даних WoS та Scopus,

- зміни в даних базах основних наукометричних показників вчених вузу (нові статті, цитованість, індекс Гірша),

- відсліжує перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах, та тих, які  виключили  Scopus та Web of Science. (Виключення журналів із наукометричних баз відбувається до 3-х разів на рік.).

Детальніше...

Фонд Наукової бібліотеки поповнився новим виданням з бджільництва

Видання навчального посібника фінансується за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Шкідники бджіл: навчальний посібник / І. М. Мринський, Н.Б. Корбич; за ред. І. М. Мринського.- Херсон: ОЛДІ – ПЛЮС, 2020. -420с.

Детальніше...

« Рідна мова моя, поетична й пісенна» 21 лютого – День Рідної мови

Під такою назвою вчитальній залі наукової бібліотеки підготовлена тематична книжкова полиця. Рівень розвитку рідної мови є джерелом духовного розвитку народу. Українська мова одна з найбільш вокальних та милозвучних мов світу, є однією із найдавніших на нашому континенті та має чимало говірок.  Згадаймо слова В. Сосюри: «Без мови рідної, неначе, й народу нашого нема».– це обов’язок кожної людини.

Надходження нової літератури

Шановні читачі, ми раді повідомити, що фонд Наукової бібліотеки поповнився новими виданнями, які надійшли від наукового співробітника університету завідувача кафедри водних ресурсів та аквакультури, кандидата біологічних наук, доцента П.С. Кутіщева.

Детальніше...

Година спогадів

 Щороку 20 лютого українці відзначають День гідності та свободи. В Народному музеї історії  ХДАУ зі студентами  проведена година спілкування. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні. В читальній залі Наукової бібліотеки  університету  представлена  тематична книжкова виставка « Герої не вмирають…просто йдуть». Студенти ознайомитись з публіцистичними матеріалами та світлинами, що описували події Євромайдану.  

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАУ запрошує на прем’єру книги!

Шановні читачі, ми раді повідомити, що фонд Наукової бібліотеки поповнився новим виданням, яке надійшло від наукового співробітника університету канд.. с.-г. наук, доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Д.О. Ладичука.

Проектування бази геопросторових даних: навч. посібник Д.О. Ладичук, Н.М. Шапоринська; 2-е вид. , доп. І перероб. –Херсон: ОЛДІ – ПЛЮС, 2020. – 128 с.

Ми завжди вдячні науковцям нашого університету за співпрацю, тому що поповнення фонду Наукової бібліотеки новими виданнями сприяє якісному науковому та навчальному процесу.

Для ознайомлення з новою літературою запрошуємо до читальної зали головного корпусу.

Детальніше...

Вийшов з друку «Зведений каталог періодичних видань, передплачених сільськогосподарськими бібліотеками Херсонського територіального об’єднання на 2020 рік».

Каталог підготовлено Науковою бібліотекою ХДАУ на підставі представлених даних про передплату періодичних видань бібліотеками – учасницями зведеного каталогу.  

Детальніше...

Передплата періодичних видань на 2020 рік

Шановні викладачі та студенти! Університет здійснив передплату періодичних видань  на 2020 рік. Пропонуємо до вашої уваги список цих видань. Запрошуємо всіх до читальної зали наукової бібліотеки!

 

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека інформує, що користувачі нашого університету отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link http://link.springer.com, а саме: журналів Springer 1997-2020 рр. та електронних книг Springer 2017 р.

Докладніше про це на веб-сайті ДНТБ України https://dntb.gov.ua/news/5783

Надходження нової літератури

Шановні читачі, раді повідомити, що фонд Наукової бібліотеки поповнився новими виданнями, авторами яких є науковці Херсонського державного аграрного університету. Запрошуємо до читальної зали Наукової бібліотеки ознайомитися з новинками літератури!

Детальніше...

Фонд Наукової бібліотеки поповнено новими примірниками

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА передав Херсонському державному аграрному університету видання для забезпечення вільного доступу населення до екологічної інформації. Запрошуємо користувачів для ознайомлення до читальної зали Наукової бібліотеки!

Детальніше...

Бій під Крутами

Сто два роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Події 29 січня 1918 року назавжди вкарбувалися в пам’ять поколінь українців. Адже під Крутами творилася історія молодої, як і бійці-крутяни, держави. Держави, яка ціною неймовірних зусиль та трагічних втрат заявила про своє право бути вільною від ярма імперії.

Детальніше...