ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Виїзне практичне заняття на базі ОПГ "Павлівські" та сімейної виноробні "Курінь"

Студенти першого бакалаврського рівня спеціальності «Готельно-ресторанна справа» економічного факультету17вересня 2020 року провели виїзне практичне заняття в рамках дисципліни «Основи екскурсійної справи» на території приватного підсобного господарства «Павлівські» (с. Веселе Бериславського району) та відвідали сімейну виноробню "Курінь" (Херсонська область, с. Степанівка). Даний захід став можливим завдяки співпраці, в рамках Меморандуму про взаєморозуміння,між ДВНЗ «ХДАУ» та «Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Детальніше...

Проблеми ресурсо - та енергозбереження вирішуються у науковому гуртку кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій

В роботі студентського наукового гуртка  "Еколого - меліоративні технології", що працює на кафедрі  гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій, важливе місце займають питання енерго - та ресурсозбереження, безвідходних технологій, утилізації та знешкодження відходів. Практичне заняття було присвячено утилізації та переробці органічних відходів (листя, папір, картон  та ін.).

Детальніше...

Студенти економічного факультету здійснили похід на байдарках

17 вересня 2020 року відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Інфраструктура ГРБ» на базі відпочинку «Петровець» (м. Херсон) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня  другого та третього року навчання спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм».

Детальніше...

Виїзне практичне заняття «Навчальна практика з плодівництва та виноградарства» від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP

16  вересня 2020 року  в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між ДВНЗ «ХДАУ» та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) було організовано виїзне практичне заняття з плодівництва та виноградарства для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського  рівня  1 курсу агрономічного факультету за спеціальністю 201 «Агрономія» та 202 «Захист і карантин рослин» до ОПГ «Павлівські» та ДП ДГ «Новокаховське» Інституту рису НААН України.

Детальніше...

Сьогодні - студенти, завтра - провідні фахівці галузі водного господарства України

Девізом студентського наукового гуртка «Еколого-меліоративних технологій», що працює на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій є «Освіта – Наука - Виробництво». Керівник наукового гуртка – професор Морозов Володимир Васильович. Гурток працює в програмі досліджень наукової школи «Еколого-гідромеліоративних технологій», засновником якої є видатний  вітчизняний вчений – гідротехнік Донат Григорович Шапошников.

Детальніше...

Фізика в сучасному житті людини

14 вересня 2020 року відбувся навчально-методичний семінар учителів фізики «ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИКИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ», який організувала Херсонська академія неперервної освіти (КВНЗ «ХАНО»). Велику увагу та зацікавленість викликала доповідь «Фізичний експеримент на нестандартному обладнанні як засіб розвитку творчого мислення та формування експериментальних навичок, ініціативності та підприємливості учнів» Кияновського Олександра Мойсейовича – доцента Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Перший курс економічного факультету

Більше 250 «першачків»-бакалаврів і більше 150 магістрантів! Нові і знайомі обличчя! Очікування та цікавість! Радість нових знайомств і довгоочікувані зустрічі! Це все – про сьогоднішній день економічного факультету Херсонського державного Аграрно-Економічного університету. «Найдосвідченіший» і одночасно найсучасніший виш Херсону відкрив двері першокурсникам – креативній, гарній і талановитої молоді, яка будує майбутнє країни.

Детальніше...

Знайомство першокурсників з професорсько-викладацьким складом на факультеті Архітектури та будівництва

15 вересня відбулась зустріч першокурсників факультету Архітектури та будівництва з деканом факультету Бабушкіною Р.О. та професорсько-викладацьким складом кафедр факультету Архітектури та будівництва: Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій; будівництва; землеустрою, геодезії та кадастру.

Детальніше...

Відбулось чергове засідання басейнової ради нижнього Дніпра

15 вересня 2020 року відбулося чергове засідання басейнової ради нижнього Дніпра. Зустріч відбувалась в онлайн режимі. Від ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» участь прийняли доценти кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Шапоринська Н.М. та Волошин М.М., а також Пічура В.І. професор кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка.

Детальніше...

Навчальний процес у Херсонському Аграрно-Економічному університеті розпочався в умовах карантину

11 вересня викладачі економічного факультету разом зі здобувачами вищої освіти приєдналися до роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва України в умовах євроінтеграції», присвяченої 80-тій річниці від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора Коваленка Віталія Петровича, видатного науковця, який багато років працював в стінах нашого навчального закладу та створив унікальну наукову школу, яка і донині збагачує плідними напрацюваннями аграрну науку та сприяє розвитку галузі тваринництва в сучасних умовах.

Детальніше...

Знання, здобуті в стінах університету, ефективно закріплюємо в умовах виробництва.

Для практичного засвоєння здобувачами вищої освіти ІІ курсу факультету Архітектури та будівництва матеріалів ряду тем дисципліни «Будівельне матеріалознавство» доцентом кафедри будівництва Шкарапата Я.Є. організовані екскурсії на промислові підприємства будівельного профілю. 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва України в умовах євроінтеграції»

11 вересня 2020 року на біолого-технологічному факультеті Херсонського державного аграрно-економічного університету за підтримки кафедри ветеренарії, гігієни та розведення тварин відбулася Міжнародна конференція присвячена 80-річчю вiд Дня народження видатного вченого, доктора с.-г. наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, член-кореспондента НААНУ - Коваленко Віталія Петровича. Модератор конференції кандидат с.-г., наук, доцент Наталія ПАПАКІНА.

Детальніше...

Перші кроки здобувачів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Не дивлячись, що карантині реалії стали вагомими факторами у  трансформації освіти,  здобувачі 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» мали можливість вдосконалити і поглибити свої теоретичні знання, отримані під час проходження літньої навчальної практики з топографії в польових умовах на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету.  

Детальніше...

Сільськогосподарські дорадники склали кваліфікаційний іспит

Відповідно до статті 10 Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність», з  09 по 19 червня 2020 року  на базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет» було проведено навчання з підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників.

Детальніше...

Триває конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології»

 

Авторів та авторські колективи запрошують долучитися до конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології». Організатором конкурсу є Сумський національний аграрний університет.

 

Детальніше...

Ну, нарешті - ми зустрілись!

Вітаємо з новим навчальним роком 2020-2021 студентів спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій", факультету будівництва та архітектури! Вже встигли поділитися своїми щасливими емоціями від довгоочікуваної зустрічі і можливості живого спілкування.

Детальніше...

Вітаємо чемпіона!

Вітаємо здобувача освіти Аграрно-Економічного університету Євгенія Панича – 3 курсу спеціальності менеджмент, з успішним виступом на кубку України серед юніорів з боротьби самбо у ваговій категорії 100 кг, який проходив 3-6 вересня 2020 року у с. Кароліно-Бугаз Одеської області.

Детальніше...

Вітаємо Паніча Євгенія з наступною перемогою!

 

 

Завершився турнір чемпіонату України серед чоловіків з боротьби самбо у селищі Кароліно-Бугаз в Одеській області. Турнір проведений Національною федерацією самбо України. Здобувач  вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Паніч Євгеній  зайняв почесне 3 місце серед чоловіків з боротьби самбо у ваговій категорії до 90 кг. Вітаємо з наступною перемогою, пишається своїми здобувачами та бажаємо нових звершень.

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота – справа безперервна

08.09.2020 р. в Центрі підвищення кваліфікації Херсонської ОДА проведено заходи з питань профорієнтації серед слухачів – працівників державних адміністрацій Херсонщини. Присутнім надана детальна інформація щодо вступу на навчання  в Херсонський державний аграрно-економічний університет. На задані чисельні запитання слухачів надав вичерпні відповіді доцент кафедри будівництва Шкарапата Я.Є.

Детальніше...

Міжнародний вебінар «Розумне та стале сільське господарство»

Викладачі та здобувачі вищої освіти факультетів агрономічного і водного господарства, будівництва та землеустрою (Лавренко С.О., Мринський І.М., Лавренко Н.М., Аверчев О.В., Безручко Н.В.) 04 вересня 2020 року прийняли участь у Міжнародному вебінарі «Розумне та стале сільське господарство» (Париж, Франція), який відбувся за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business «Україна: Тренінги з підвищення кваліфікації для сільськогосподарських малих та середніх підприємств», Європейський Банк Реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України.

Детальніше...