ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Відбувся круглий стіл «Розвиток підприємництва в галузі плодоовочівництва в сучасних вимогах євроінтеграції України»

В Херсонському державному аграрному університеті на кафедрі економіки та фінансів економічного факультету відбувся круглий стіл «Розвиток підприємництва в галузі плодоовочівництва в сучасних вимогах євроінтеграції України», за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Олександра Аверчева.

Детальніше...

До Херсонського державного аграрного університету завітали діти

23 квітня 2019 року до Херсонського державного аграрного університету завітали вихованці дитячого садочка № 77 та першокласники Херсонської загальноосвітньої школи № 47.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід

Сьогодні викладачами кафедри землеустрою, геодезії та кадастру було проведено профорієнтаційний захід з учнями Дніпровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району (з якою безпосередньо співпрацює кафедра), які завітали до ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Академічна мобільність студентів факультету рибного господарства та природокористування ДВНЗ ”Херсонський державний аграрний університет”

22 квітня 2019 року на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка факультету рибного господарства та природокористування відбулося засідання круглого столу з питань академічної мобільності студентів ФРГП відповідно до Угоди щодо співпраці між Херсонським державним аграрним університетом (Україна) та Поморською академією (м. Слупськ, Польща).

Детальніше...

Практичні заняття на виробництві здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою

У відповідності з договором про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» м. Херсона 22 квітня 2019 року кафедрою ГТБ, водної інженерії та водних технологій було організовано виїзне практичне заняття зі студентами спеціальностей «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» та «Науки про Землю» на об’єктах:

Детальніше...

Робота наукового гуртка кафедри іноземних мов “Interlingua”

22 квітня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права і Дня народження Шекспіра, відбулося засідання гуртка кафедри іноземних мов “Interlingua”, присвячене аналізу типологічних паралелей у поезії класика англійської літератури В. Шекспіра та херсонського майстра сонетів – поета Валерія Кулика.

Детальніше...

Кафедра загальноекономічних дисциплін про підсумки секційного засідання Регіональної студентської науково-практичної конференції з економічних дисциплін

19 квітня 2019 року відбулося секційне засідання  «Теоретичні та аналітичні аспекти розвитку підприємництва в Україні»  Регіональної студентської науково-практичної конференції  з економічних дисциплін «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України» (ДВНЗ «ХДАУ»).

Детальніше...

Студентська науково - практична конференція за секцією «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств»

19 квітня 2019 р. на кафедрі менеджменту організацій відбулося секційне засідання «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств» регіональної студентської науково-практичної конференції «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України».

Детальніше...

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень

Серед виступів відзначити можна доповіді: «Банківська система України: сучасний стан і тенденції розвитку» - Єлізавета Рикун студентка 4 курсу, «Мікрозелень як інноваційний напрям аграрного підприємництва» Тетяна Сімоненко - 2 курс, «Особливості торгівельної логістики у торгівельних мережах» Кирило Кратюк – 2 курс, «Фінансові піраміди: причини, розповсюдження та уроки для України» Анна Лозицька – 2 курс.

Детальніше...

Круглий стіл «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин»

19 квітня 2019 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP під керівництвом доктора с.-г. наук, професора, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В. відбулось засідання круглого столу на тему «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин».

Детальніше...

Учні Новотроїцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату відвідали Херсонський державний аграрний університет

19 квітня  учні 10-11 класів Новотроїцького  міжшкільного навчально-виробничого комбінату відвідали наш університет. З абітурієнтами  зустрілися  декани економічного та агрономічного факультетів – Вікторія Грановська та Іван Мринський, відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Панкратьєва, фахівець Центру довузівської підготовки та міжнародної освіти Олена Фатєєва, завідувач кафедри загальноекономічних дисциплін Вікторія Крикунова і доцент кафедри Наталя Рудік, які презентували спеціальності університету та розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Детальніше...

Відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України»

19 квітня в Херсонському державному аграрному університеті на економічному факультеті відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України». Відкрила пленарне засідання декан Вікторія Грановська.

Детальніше...

Медіа-тренінг «Інформаційна маніпуляція: застосування та шляхи протидії»

26 квітня 2019 р. об 11.30 у читальній залі Наукової бібліотеки ДВНЗ «ХДАУ» відбудеться медіа-тренінг «Інформаційна маніпуляція: застосування та шляхи протидії». Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у цьому заході.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «English for farmers»

19 квітня 2019 р. на кафедрі іноземних мов відбулося  засідання наукового гуртка «English for farmers» (керівник Дашевська Л.М.) на тему: «Cultivation & planting equipment». Мета засідання – вивчення сучасних засобів обробки землі, які використовуються в аграрній сфері, термінологічних одиниць сільськогосподарського  обладнання для посадки рослин,  та їх функціонування в іноземній мові за професійним спрямуванням (ESP).

Детальніше...

День охорони праці

До 100- річчя міжнародної організації праці та Дня охорони праці (28  квітня), який цьогоріч має гасло «Безпечне та здорове майбутнє праці» кафедра механізації та безпеки життєдіяльності провела студентську науково-практичну конференцію «Аспекти безпеки праці та життя людини».

Детальніше...

Відбулася грандіозна подія "Леди-Х Університету"

18 квітня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася грандіозна подія, обирали "Леди-Х Університету". Кожну спеціальність представили кандидатури, які протягом тривалого часу сумлінного готувалися до відповідного заходу.

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет посів десяту позицію в рейтингу журналу Гроші за рівнем заробітної плати випускників

Херсонський державний аграрний університет посів десяту позицію в рейтингу журналу Гроші за рівнем заробітної плати випускників. Рейтинг було складено журналістами методом опитування роботодавців.

Детальніше...

До Аграрного університету завітали учні школи № 55

18 квітня 2019 року Херсонський державний аграрний університет відвідали учні першого класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55, яка є базовим навчальним закладом кафедри ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету.

Детальніше...

Було проведено конкурс на кращу ідею підприємницької діяльності «Моя ідея успішного бізнесу»

Кафедрою менеджменту організацій за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва UHBDP було проведено Конкурс на кращу ідею підприємницької діяльності «МОЯ ІДЕЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ».

Детальніше...

Відкрита інтерактивна лекція «Інструменти електронної демократії»

17 квітня 2019 року доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Карташовою О.Г. було проведено відкрите заняття «Інструменти електронної демократії в рамках викладання дисципліни «Електронна демократія».

Детальніше...