ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Багатогранність прав людини у правовій площині історії та за нинішніх реалій

Масштабним правничим всеобучем став початок нинішнього навчального тижня для студентів та викладачів усіх факультетів ХДАУ. І на те був доказовий календарний привід: 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила Загальну Декларацію прав людини. Тоді вперше за всю історію людства були сформульовані основні права і свободи людини. Вони й нині в усьому світі вважаються стандартами, зразками для національних юридичних документів та еталонами в практичній правничій діяльності.

Детальніше...

Підписано договір про співпрацю з Херсонською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №30

  10 грудня 2019 року підписано договір про співпрацю між Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет», в особі ректора Кирилова Юрія Євгеновича та Херсонською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, в особі директора Барнаш Оксани Вікторівни.

На базі університету школярі будуть проводити науково-дослідницьку роботу, де співробітники навчального закладу будуть сприяти їх всебічному розвитку, формуванню в них життєво важливих умінь і навичок. 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка кафедри іноземних мов «Interlingua»

В рамках роботи наукового гуртка «Interlingua» 10 грудня 2019 року відбулося засідання, в ході якого викладачі кафедри іноземних мов разом зі студентами всіх факультетів вшанували пам’ять однієї з найвеличніших і найзагадковіших постатей в американській та світовій поезії – Емілі Дікінсон.

Детальніше...

Триалог як одна з ефективних форм спілкування. Моделювання комунікативних ситуацій у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

06.12.2019  року відбулось практичне заняття  з іноземної мови к.п.н., доцента Несіна Ю.М. зі студентами 2 курсу (3 гр.) економічного факультету, де студенти дізнались про таку ефективну форму спілкування, як триалог.

Детальніше...

Кафедра загальноекономічної підготовки продовжує профорієнтаційну роботу

Кафедра загальноекономічної підготовки продовжує профорієнтаційну роботу. 05 грудня 2019 року Білозерський заклад повної загальної середньої освіти №2 вперше завітав до ДВНЗ «ХДАУ». День видався насиченим і цікавим. Викладачі кафедри загальноекономічної підготовки ознайомили майбутніх здобувачів вищої освіти з факультетами та спеціальностями, умовами вступу та перспективами навчання. Старший викладач кафедри економіки та фінансів Карнаушенко А.С. провела змістовне заняття «Вибір майбутньої професії».

Детальніше...

Добро має звучати голосно, про нього потрібно заявляти!

Україна вже не перший рік бере участь у Всесвітньому благодійному русі Щедрий вівторок. Кожного року Щедрий Вівторок проходить після Дня подяки у більше, ніж 150 країнах. До нього долучаються мільйони учасників – від великих корпорацій до некомерційних організацій та окремих благодійників. Мета руху – зробити добрі справи корисною звичкою: об’єднати всіх людей, які займаються благодійністю в будь-якій формі, та надихнути інших приєднатися. Допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом.

Детальніше...

Викладацький десант – у гімназистів!

Викладачі кафедри професійної освіти економічного факультету ХДАУ завітали із педагогічним коучингом до гімназії №1 Херсонської міської ради. Відбулося цікаве інтерактивне спілкування з учнями 9, 10 і 11 класів: "Весела англійська", "Цікава українська" та серйозна "Філософія вибору майбутньої професії"! Надалі на школярів чекає "професорський тиждень"!

Детальніше...

Створимо майбутнє разом!

В ДВНЗ "ХДАУ" на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру" започатковано проект роботи зі студентами, щодо формування їх як особистостей під впливом стихійних факторів суспільного оточення. В рамках якого відбулась перша респект-зустріч з Андрієм Калитою - освічений священик, багатогранний, талановитий фахівець, військовий капелан.

Детальніше...

Відбулися спортивні змагання «Козацький гарт»

05.12.2019 в Аграрному університеті відбулися спортивні змагання серед юнацьких збірних команд шкіл та студентів університету «Козацький гарт» присвячений Дню збройних сил України.

Детальніше...

З Днем Збройних сил України

До Дня Збройних сил України працівники читальної зали ХДАУ підготували  книжкову виставку .У цей день   вітаємо усіх тих,, хто ризикуючи своїм життям боронить рідну країну.

Детальніше...

Наукові гідротехнічні дослідження магістрантів

На кафедрі ГТБ, водної інженерії та водних технологій ефективно працюють студентські наукові гуртки. Студенти-дипломники в своїх магістерських кваліфікаційних роботах використовують матеріали власних досліджень і досліджень проблемної науково-дослідної лабораторії екомоніторингу імені проф. Д.Г. Шапошникова.

Детальніше...

Профорієнтаційний візит до Тавричанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області

3 грудня 2019 року з профорієнтаційним візитом до Тавричанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області завітав кандидат с.-г. наук, доцент Кушнеренко В.Г., де відбулась зустріч з одинадцятим класом закладу освіти. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Практичне заняття для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» у готелі «Raziotel Херсон»

Студенти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» продовжують знайомитися з готелями мережі «Reikartz Hotel Group». Цього разу на практичному занятті з дисципліни «Сервіс і дизайн» вони відвідали херсонський апарт-готель «Рішельєвський», який з 1 вересня 2019 року приєднався до вітчизняної готельної мережі та носить тепер назву «Raziotel Херсон».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Податківець»

Як комп’ютерна гра допоможе виховувати доброчесного платника податків? Відповіді на це та інші питання представили студенти спеціальності обліку і оподаткування в межах роботи наукового гуртка «Податківець». Вони запропонували власне бачення податкової служби майбутнього та висловили свої думки та ідеї, які виклали у індивідуальних та колективних проєктах, доповідях і презентаціях.

Детальніше...

Затвердження наукових робіт молодих вчених

4 грудня в Аграрному університеті на засіданні Вченої ради відбувся розгляд та затвердження звітів за виконання наукових робіт молодих вчених, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

Раритетні книги Наукової бібліотеки ХДАУ

Співробітниками Наукової бібліотеки ХДАУ 03.12.19 проведена виховна година для студентів університету «Велика скарбниця мудрості», де була представлена гордість Наукової бібліотеки ХДАУ - фонд рідкісних цінних видань ХІХ - ХХ ст. Фонд відображає еволюційний розвиток аграрної науки України з різноманітних галузей сільського господарства: ґрунтознавства, рослинництва, тваринництва, ветеринарії, рибництва, тощо. Серед старовинних фоліантів література за часів Херсонського земського сільськогосподарського училища.

Детальніше...

03 грудня 2019 р. відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

Під час проведення засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності були розглянуті питання щодо:

Детальніше...

Засідання наукового гуртка

В аграрному знають як підготувати конкурентоспроможних  професіоналів до вимог сучасного бізнес простору та сформувати в них гнучкі фахові компетенції.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами – орієнтир на професійне самовизначення

Вибір майбутньої професії – складне завдання, адже від того, як правильно ми оберемо професію, буде залежати, яке місце в суспільстві ми займемо. Проведення нашими викладачами виїзних профорієнтаційних уроків у загальноосвітніх школах Херсонської області – є традицією.

Детальніше...

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

Викладачі кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін 2 грудня 2019 року зустрілися з ліцеїстами ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», майбутні професії яких невід’ємно пов’язані з електротехнікою, експлуатацією електричних машин та пристроїв.

Детальніше...