Виберіть потрібну мову

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Студентський портал

             

Новини

Зустріч з представниками міжнародної картографічної компанії Here

В напрямку співпраці між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та міжнародною картографічною компанією Here відбулась традиційна зустріч на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою.

 

Детальніше...

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції Імплементація стандартів європейського союзу в аграрній сфері економіки України

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ СТАНДАРТІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
В АГРАРНІЙ СФЕРІ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
11-12 жовтня 2017 року (м. Херсон, Україна)

Детальніше

Виїзне заняття студентів біолого – технологічного факультету до ТОВ «Грін Тім» та на ТОВ «Раздольне»

З метою підвищення практичного рівня знань студентів 1, 2 та 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» біолого – технологічного факультету 19 вересня за участі Українського бізнес – проекту розвитку плодоовочівництва під керівництвом координатора по роботі з вузами в рамках UHBDP, професора Аверчева О.В. було проведено виїзне заняття, яким було передбачено екскурсію до овочесховища компанії «Грін Тім» яке розраховане на одночасне зберігання 50 000 тон овочевої продукції і складається із 16 холодильних камер.

Детальніше...

Делегація ДВНЗ «ХДАУ» на відкритті Агрохімічної лабораторії

 20 вересня 2017 року делегація Херсонського державного аграрного університету на чолі з ректором Юрієм Кириловим прийняла участь в урочистому відкритті Агрохімічної лабораторії "ТерраЛаб" ТОВ "ТерраТарса Україна".

 

Детальніше...

Вітаємо переможців наукових проектів молодих вчених

Колектив ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» щиро вітає проекти - переможці та їх керівників. Зичимо творчих та наукових звершень, пишаємося вами та щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності.

 

Детальніше...

У Інституті Метеорології Університету Гільсінкі відбувся тренінг з метеорології, у якому прийняли участь представники робочої групи проекту від ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

З 5 по 8 вересня у Інституті Метеорології Університету Гільсінкі у рамках проекту ECOIMPACT «Адаптивне середовище навчання для компетентності в галузі економічних і соціальних наслідків місцевої погоди, якості повітря і клімату» відбувся тренінг з метеорології, у якому прийняли участь представники робочої групи проекту від ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Екскурсія співробітників ХДАУ до Трикратського лісу та Актовського каньйону

16 вересня 2017 р. для членів Первинної профспілкової організації викладачів ХДАУ профспілковим комітетом була  організована екскурсія до с. Трикрати, Вознесенського району Миколаївської області.

Детальніше...

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

 

Кафедра землеустрою, геодезії та кадастру, факультету водного господарства, будівництва та землеустрою продовжує профорієнтаційні виїзди в рамках проекту «Моя майбутня професія – геодезист-землевпорядник».

Детальніше...