ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Майстер-клас від Центру інноваційних аграрних технологій

22 лютого 2018 року в ДВНЗ «Херсонський Державний Аграрний Університет» на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою в рамках проекту USAID «Вода для агросектору» провів майстер-клас директор Центру інноваційних аграрних технологій Олексій Ліпков на тему «Модернізація та будівництво нових польових меліоративних систем. Практика та перспективи». 

Детальніше...

Презентація навчального посібника для нової спеціальності «Гідротехнічне будівництва, водна інженерія та водні технології».

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 22.02.2018 р. відбулася презентація нового навчального посібника «Рисові зрошувальні системи», який призначено для спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Ця спеціальність відкрита на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій факультету водного господарства, будівництва та землеустрою нашого університету в 2017 р.

Детальніше...

Проводиться набір груп на проходження курсів із вивчення особливостей іхтіофауни басейну річки Дніпро та інших водойм Херсонської області

З 20 лютого 2018 року в Херсонському державному аграрному університеті на факультеті рибного господарства та природокористування проводиться набір груп на проходження курсів із вивчення особливостей іхтіофауни басейну річки Дніпро та інших водойм Херсонської області. За детальною інформацією звертатися до деканату факультету рибного господарства та природокористування за телефоном: 0552-41-94-51

Детальніше...

Було проведено предметну олімпіаду з «Економічної теорії»

21 лютого 2018 року викладачами кафедри економічної теорії та аналізу  було проведено предметну олімпіаду з «Економічної теорії». Студенти мали чудову нагоду перевірити вміння застосовувати набуті знання, а також виявити рівень сформованих компетенцій у дослідженні розвитку економічних відносин та функціонування економіки на мікро- та макрорівні.

Детальніше...

До університету на День рідної мови завітали Брати Капранови

21 лютого 2018 року до Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» завітали відомі українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі - брати Віталій та Дмитро Капранови.

Відкрив зустріч ректор університету – Кирилов Юрій Євгенович.

Детальніше...

НАДЗВИЧАЙНА ПОДІЯ…

21.02.2018 року  вперше за всю історію

ДВНЗ «Херсонського державного аграрного університету»

відбувається випуск магістрів

з спеціальності 103 «Науки про Землю»

Детальніше...

І етап конкурсного відбору серед студентів ДВНЗ «ХДАУ», які претендують на участь проходження практики за системою дуальної освіти (агроінтернатури)

15 лютого 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "Садово-паркове господарство"

Сьогодні, 21 лютого,  вперше в ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Садово-паркове господарство". 

Детальніше...

Відбувся захист звітів з виробничої практики магістрантів за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

У період з 20 по 21 лютого 2018 року у Херсонському державному аграрному університеті, на біолого-технологічному факультеті відбувся захист звітів з виробничої (з виробництва продукції тваринництва) практики магістрантів 1-го року, денної форми навчання за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Перший день роботи експертної комісії зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

21 лютого 2018 року у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет» згідно наказу МОН № 131-л від 19.02.2018 року «Про проведення акредитаційної експертизи» розпочала роботу експертна комісія.

Детальніше...

Вітання!!!

До «Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління» – наукової організації, яка об’єднує вчених  і спеціалістів, які працюють у галузі державного управління прийнято нашу колегу ­- старшого викладача кафедри іноземних мов Лебєдєву Надію Анатоліївну.

Детальніше...

Захист магістерських робіт зі спеціальності 101 «Екологія»

Сьогодні, 20.02.2018 р., розпочався захист магістерських робіт зі спеціальності 101 Екологія. Екзаменаційна комісія у складі голови к.г.н., доцента, заідувача кафедри екології та географії Давидова О.В., та членів к.с.-г.н., доцента Пічури В.І., к.г.н., доцента Шахман І.О., к.е.н., доцента Стратічук Н.В. привітала магістрів та побажала плідної роботи.

Детальніше...

Шановні науковці та студенти!

Наукова бібліотека доводить до вашої уваги інформацію щодо можливості  безкоштовного доступу і використання повнотекстової бази наукових статей англійською мовою eLibraryUSA, яка представлена у Відділі документів іноземними мовами Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Наукові статті бази містять матеріали з різних областей науки та суспільства, в тому числі сільського господарства.

Детальніше...

20 лютого 2018 року розпочався захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент»

 20 лютого 2018 року розпочався захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент». Голова Екзаменаційної комісії - директор МКП «Херсонелектротранс» Устинов Єгор Олександрович. 

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет відсвяткував Масляну

 

17 лютого в Херсонському державному аграрному університеті відбулися проводи зими та святкування Масляної. 

 

 

Детальніше...

Профорієнтаційний захід для школярів

 17 лютого 2018 року у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» у рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч кандидата біологічних наук,  доцента кафедри лісового та садово-паркового господарства Бойко Тетяни Олексіївни з учнями 10 класу школи №39 м. Херсона. У ході навчального заняття учні разом з викладачем детально розглянули одну з непростих тем у шкільному курсі біології «Клітина – основна структурно-функціональна одиниця живого».

Детальніше...

День закоханих - свято ніжності, цілунків і краси

Дарували один одному радість, яскраві посмішки та святковий настрій студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» 14 лютого 2018 року. Кохання - це найприємніше, найзахоплююче почуття, яке приносить щастя, радість, усмішку кожного дня...

Детальніше...

Другий день атестації здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»

16 лютого 2018 року відбувся другий день комплексного іспиту зі спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування». Голова екзаменаційної комісії Павліш Павло Васильович, кандидат юридичних наук, побажав здобувачам магістерського рівня вищої освіти здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері.

Детальніше...

Експертна комісія зі спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура

За результатами підсумків експертної комісії зі спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура (за другим магістерським рівнем вищої освіти) отримано позитивні висновки.

Детальніше...