ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

УКРАЇНСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ У ГЛОБАЛЬНОМУ ПОРІВНЯННІ U – MULTIRANK 2019

UMULTIRANK унікальний багатомірний міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються показники у галузі викладання та навчання, передачі знань та міжнародної орієнтації. Це найкрупніший та найбільш інклюзивний рейтинговий показ, який охоплює різноманітність вищої освіти у всьому світі.

До U – MULTIRANK 2019 року входять 54 українські заклади вищої освіти, серед яких ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» посів 17 місце у загальному рейтингу та 4 місце за темпами зростання показників

Детальніше...

Вітаємо Пічуру Віталія Івановича з призначенням гранта Президента України!

Колектив Херсонського державного аграрного університету вітає Пічуру Віталія Івановича, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри екологічної та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ДВНЗ "ХДАУ" з призначенням гранта Президента України для докторів наук на здійснення наукового дослідження за темою «Геомоделювання природно-антропогенної обумовленості зміни структурно-функціонального стану басейну ріки Дніпро».

Розпорядження Президента України № 241/2019-рп від 06.08.2019 р. https://www.president.gov.ua/documents/2412019-rp-28937

Бажаємо творчих успіхів та наукових звершень! Хай творча наснага та завзятість не залишають Вас, а результати наукових досліджень будуть застосовані як на теренах Херсонщина так і всієї України.

 

Випуск бакалаврів!

27 червня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою напряму підготовки  6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

Детальніше...

Захист бакалаврів зі спеціальності 103 - Науки про Землю


У ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 26 червня 2019 року відбулась знаменна подія – перший випуск бакалаврів зі спеціальності 103 – Науки про Землю.

Детальніше...

Отримано обладнання за проектом ECOIMPACT

28 травня 2019 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України №508 від 17 квітня 2019 року та до умов проекту  «Адаптоване учбове середовище для розвитку компетенції з питань впливу місцевої погоди, якості повітря та клімату на економічне та соціальне життя» на кафедру генетики та розведення с.-г. тварин ім. В.П. Коваленка доставлено сучасне обладнання за проектом ECOIMPACT.

Детальніше...

Випуск бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)»

25-26 червня 2019 року на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою проведено захист кваліфікаційних проектів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Гідротехніка (водні ресурси)».

Детальніше...

Новий випуск бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)»

25 червня 2019 року на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою розпочався захист кваліфікаційних проектів бакалаврів за спеціальністю «Гідротехніка (водні ресурси)».

Детальніше...

«Науковий підхід до оцінки адаптації тварин в умовах сучасних технологій виробництва та змін клімату».

20 червня 2019 року за матеріалами проекту ECOIMPACT на кафедрі генетики та розведення с.-г. тварин ім. В.П. Коваленка відбувся круглий стіл «Науковий підхід до оцінки адаптації тварин в умовах сучасних технологій виробництва та змін клімату».

Детальніше...

Атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»

14.06.2019 р. робота Екзаменаційної комісії з підсумкової атестаціїї здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Облік і аудит». розпочалася проведенням комплексного іспиту зі спеціальності за напрямом підготовки 6.030509 «Облік і аудит» на денній формі навчання.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт

25 червня відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою денної форми навчання першого (бакалаврського рівня) четвертого року навчання з напряму підготовки  6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

Детальніше...

24 червня 2019 р. відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

Засідання проводилось під головуванням проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Під час проведення засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності в навчальному році були порушені питання про:

Детальніше...

Практика студентів

 

Студенти 2 та 3 курсу навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  протягом навчальної практики з «Геодезії» закріплюють знання та вдосконалюють навички, які  були отримані під час навчального процесу. За допомогою тахеометра була проведена топографічна зйомка частини території ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» (гуртожитків 4 та 5).

 

Детальніше...

Відкриття навчального розплідника в ХДАУ

20 червня в Аграрному університеті відкрили навчальний розплідник нішевих плодових культур, який доповнив виробничо-прикладне середовище факультетів агрономічного та водного господарства будівництва і землеустрою.

Детальніше...

День поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату»

14 червня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся день поля «Вирощування зернобобових та нішевих культур в умовах глобальних змін клімату», за підтримки ТОВ «Август Україна», ТОВ «Тімак Агро Україна» та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича.

Детальніше...

Була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур» Рафіком Ісламом (Rafiq Islam) була проведена лекція на тему: «Climate-Smart Agricultural for Healthy Soils, Healthy Food, Healthy People».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

В рамках міжнародного проекту між Україною та США «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур», за сприянням агрономічного факультету та кафедри землеробства 18 червня у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання».

Детальніше...

Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств»

У ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університ» на факультеті водного господарства,будівництва відбулася Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств», організована колективом кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, в якій взяли участь студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Комплексна перевірка знань на біолого-технологічному факультеті

20 червня 2019 року на біолого-технологічному факультеті відбулась комплексна перевірка знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання заочної форми за освітньо-професійною програмою «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та напряму підготовки 6.090102 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Відбувся міжнародний семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання»

18 червня в Херсонському державному аграрному університеті відбувся міжнародний  семінар «Грант, що фінансується. Рекомендації з написання» за участю представників Державного університету штату Огайо, Томом Уорлі – директором, Південний центр та Рафіком Ісламом - керівником програми водних, земельних ресурсів, біоенергетичних культур. Мета семінару: алгоритми написання проектів, для отримання гранту.

Детальніше...

Кандидатський іспит зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво»

18 червня 2019 р. в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася здача кандидатського іспиту зі спеціальності 06.01.09 «Рослинництво». Голова екзаменаційної комісії – проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор с.-г. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Аверчев О.В. Члени екзаменаційної комісії: доктор с.-г. наук, професор Базалій В.В., доктор с.-г. наук, професор Жуйков О.Г., кандидат с.-г. наук, доцент Каращук Г.В.

Детальніше...