ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду»

17 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Навчальний процес студентів

Жваво і цікаво пройшла пара з дисципліни "Електронні геодезичні прилади"! Так студенти 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за допомогою електронного планіметра Planix 5 визначили площі озер Бехтерка та Лиман, а також земельних ділянок села Бехтери.

Детальніше...

Практичне заняття студентів

Студенти 4 курсу спеціальності 6.080101   «Геодезія, картографія та землеустрій» на виїзному занятті 18.10.2018 р. отримали навички з огляду та складання опису об'єктів оцінки (забудованих та вільних від забудови земельних ділянок) з дисципліни "Експертна грошова оцінка земельних ділянок".

Детальніше...

Регіональна студентська науково-практична конференція «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

18 - 19 жовтня 2018 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє», в якій прийняли участь студенти І та ІІ курсу магістратури спеціальності «гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій» і 4-го курсу спеціальностей «Гідромеліорація» та «Науки про землю».

Детальніше...

Делегація ДВНЗ «ХДАУ» біолого-технологічного факультету взяла участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України»

11 жовтня 2018 року представники біолого-технологічного факультету Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», який відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Детальніше...

Відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та 051 «Економіка»

18 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів, що отримують другу вищу освіту на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки.

Детальніше...

Вітаємо збірну команд юнаків і дівчат Херсонського державного аграрного університету з перемогою у змаганнях з волейболу серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації!

16 - 17 жовтня 2018 року відбулися змагання з волейболу серед команд закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації за Програмою обласної Універсіади (обласних студентських спортивних ігор) 2018-2019 н. р.

Детальніше...

Час висаджувати дерева і чагарники

Осінь – найкраща пора для висаджування чагарників і дерев у Вашому саду!

Подбайте про красу Вашого саду завчасно!

 

 

 

Детальніше...

Корисна краса у Вашому домі

 

Все більшої популярності сьогодні набуває вирощування овочевих культур у домашніх умовах.

Пропонуємо придбати декоративний перець, який стане оригінальною та корисною прикрасою Вашого підвіконня.

 

 

Детальніше...

На кафедрі інженерії харчового виробництва відбувся солодкий майстер-клас

11 жовтня здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4-го курсу біолого-технологічного факультету провели майстер клас з техніки виготовлення кондитерських виробів та карвінгу для студентів Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ».
Цей захід відкрила завідувач кафедри інженерії харчового виробництва, к.т.н., доцент Бурак В.Г.

Детальніше...

Студентське кафе

 

В Аграрному університеті до дня Економічного факультету відкрили студентське кафе!

 

Детальніше...

Відбувся кандидатський іспит з спеціальності «Іхтіологія»

В четвер, 11 жовтня, відбувся кандидатський іспит з спеціальності «Іхтіологія», який аспірантка кафедри водних біоресурсів та аквакультури, Шашликова Світлана Сергіївна, склала на відмінно.

Детальніше...

Студентська науково-технічна конференція на кафедрі Будівництва

16 жовтня на кафедрі будівництва  відбулася науково-технічна конференція з захисту науково-дослідної практики та апробації магістерських робіт, де здобувачі продемонстрували набуті практичні знання та поєднали їх з теоретичними вишукуваннями для дипломного проекту. 

Детальніше...

Відбулось виїзне заняття студентів спеціальності 103 «Науки про Землю»

16 жовтня 2018 р. відбулось виїзне заняття студентів спеціальності 103 «Науки про Землю» в Державній установі «Інститут охорони ґрунтів України».

Детальніше...

Вітання Президента України на Херсонщині

 

13 жовтня 2018 року майбутні лідери, студенти економічного факультету вітали президента України Петра Порошенка, який відкрив процедуру посвяти курсантів Херсонської державної морської академії

Детальніше...

IV OPEN DATA FORUM

12 жовтня 2018 року у Херсонській міській раді відбувся регіональний IV OPEN DATA FORUM за фінансової підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, на якому приймали участь викладачі та студенти економічного факультету. 

Детальніше...

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

 

 

Найщиріші вітання від Ректора та всього колективу ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» передав перший проректор Яремко Юрій Іванович побажавши всьому колективу натхнення, невтомного творчого пошуку та впевненості в завтрашньому дні.

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

 
Викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру до Дня захисника України привітали чоловічу половину студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

 

Детальніше...

Вшанування пам'яті

Викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій » факультету водного господарства, будівництва та землеустрою  до Дня захисника України, поклавши квіти до меморіальних дошок вшанували пам'ять хвилиною мовчання всіх загиблих в АТО, серед яких викладач кафедри Угрін Федір Дмитрович.

Детальніше...

Відкриття меморіальної дошки воїну АТО Угріну Ф.Д.

До дня захисника Вітчизни відбулося
відкриття меморіальної дошки
в ліцеї журналістики економіки та права
(школа №29) - де навчався Угрін Ф.Д.

Детальніше...