ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Вчимось підкорювати просторове уявлення інженерних креслень д и с т а н ц і й н о

Здобувачі вищої освіти 1 курсу інженерних спеціальностей 192 та 194  після двох тижнів   вимушеного  дистанційного навчання виконання креслень висловлюють особисту, помірковану думку, що під час карантину  вони нарешті оцінили всі переваги та  можливості  живого спілкування з викладачем в аудиторії  та з крейдою на дошці, особливо,  якщо це дисципліна «Нарисна геометрія та інженерна графіка», яка  потребує чіткого просторового уявлення про всі геометричні  об’єкти  при виконанні будь яких креслень.

Детальніше...

Основні правила роботи на період карантину кафедри землеустрою, геодезії та кадастру

З перших днів запровадження карантину, відповідно до прийнятого наказу по університету «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19» колектив кафедри землеустрою, геодезії та кадастру активно  запроваджує і реалізує дистанційне навчання. 

Детальніше...

Дистанційна освіта на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Здобувачі вищої освіти агрономічного факультету під час карантину навчаються дистанційно, виконують завдання, підготовлені викладачами кафедри ботаніки та захисту рослин у групових чатах Viber, програмах Moodle, Google classroom. Студенти на власних присадибних ділянках, у фермерських господарствах спостерігають за розвитком шкідників, ознаками прояву хвороб, фізіологічним станом озимих культур після перезимівлі, проводять гербаризацію трав’янистих рослин, здобуваючи практичні навички, необхідні фахівцям з агрономії та захисту рослин. 

Детальніше...

Особливості дистанційного навчання архітекторів та інженерів-будівельників під час карантину

Колектив кафедри будівництва в умовах карантину не припиняє якісно забезпечувати освітній процес і тримати на контролі рівень засвоєння матеріалу студентами. Викладачі кафедри експериментують та організовують різні методи дистанційної форми навчання. Не став виключенням і цей тиждень. Життя в умовах карантину у здобувачів вищої освіти досить насичене, долітав би тільки до кожної оселі інтернет, а комп’ютер і телефон продовжував би працювати без збоїв!

Детальніше...

Використання сучасних технологій – важливий елемент дистанційного навчання здобувачів вищої освіти

Загальнодержавний карантин вимушено прискорив переорієнтацію системи освіти (дистанційне навчання) на інтенсивне використання комунікаційних технологій. Дистанційне навчання — сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій від тих хто навчає, до тих хто навчається.

Детальніше...

Практичний досвід в умовах карантину

Практично всі сфери життя сучасної людини істотно змінилися під впливом комп'ютерних та інформаційних технологій. Сфера освіти не стала винятком, оскільки інформатизація освітнього процесу - це один з найважливіших механізмів, що зачіпає основні напрямки модернізації всієї освітньої системи.

Детальніше...

На кафедрі фізики та загальноінженерних дисциплін продовжується дистанційне навчання

До кінця навчального року залишилося не так вже й багато часу. Але є навчальні плани, які потрібно виконати. Це розуміють здобувачі вищої освіти, у тому числі й заочного відділення, які почали працювати активніше, не дивлячись на незвичні умови дистанційного навчання. І викладачі кафедри, і здобувачі вищої освіти вимушені засвоювати та використовувати різні форми та методи дистанційного навчання, оскільки альтернативи в умовах карантину немає. Збільшується кількість надісланих на перевірку виконаних самостійно робіт. Здобувачі освіти усе частіше спілкуються з викладачами при виконанні завдань.

Детальніше...

Дистанційне навчання - як чинник розвитку пізнавальної активності студентів

Однією з найважливіших проблем сучасної освіти у закладах вищої освіти, на наш погляд, являється помітне зниження зацікавленості до навчання. Оновлення змісту освіти у 21 столітті вимагає розв’язання складної проблеми, як перетворити гігантський масив знань в індивідуальне надбання та знаряддя кожної особистості.

Детальніше...

Кафедра технологій переробки та зберігання с.-г. продукції в процесі дистанційного навчання

В умовах карантину є важливим удосконалення дистанційного навчального процесу. Викладачі та здобувачі вже звикли до нових умов, тому ситуація із запровадженням карантину, дистанційною роботою та певними обмеженнями, сприймається виключно, як обов’язок. Інших варіантів просто не існує! Однією із складових дистанційного навчального процесу є контроль виконаної роботи.

Детальніше...

Проведення досліджень студентами – харчовиками в умовах карантину

Для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» невід’ємною та найбільш вагомою складовою технологічних дисциплін, є проведення  робіт з оцінки якості сировини, приготування харчової продукції, оцінки якості напівфабрикатів та готових виробів. Однак, освітній процес за умов карантинних заходів, запроваджених на території України, триває. Слід відмітити, що навчання не лише продовжується, а й набуває нових форм із залученням різноманітних дистанційних методів. Тому, виходячи з нинішньої ситуації, яка склалась та готуючись до написання наукової роботи студенти третього року навчання в домашніх умовах провели дослідження з визначення вмісту крохмалю в харчових продуктах. 

Детальніше...

Окраса нашого університету – колекційна ділянка голландських тюльпанів

В час, коли відвідати паради тюльпанів Туреччини та Голландії неможливо, в Херсонському державному аграрно-економічному університеті починають квітнути тюльпани голландських сортів. Перша ділянка ніжних рослин вже розпустилась та радує око!

Детальніше...

Студентський науковий гурток «Захист і карантин рослин»

 Студентський науковий гурток «Захист і карантин рослин» кафедри ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету продовжує свою роботу в дистанційному режимі (керівник гуртка - к.с.-г.н. Макуха О.В.). 

Детальніше...

Надання інформації про наявність у фонді бібліотеки конкретного документа

Інформацію про наявність у фонді конкретного документа можна отримати у відділі довідково-бібліографічного обслуговування за телефоном +380957093017 в години роботи бібліотеки, а також звернувшись електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна доставка документів

Шановні користувачі, ви можете зробити замовлення на електронні копії статей та фрагментів книг, що знаходяться у фонді Наукової бібліотеки ХДАУ. Бібліотека надає послуги з пошуку, скануванню та доставці статей і книжкових матеріалів з фонду бібліотеки ХДАУ. Доступними для замовлення можуть бути наступні матеріали:

Детальніше...

На період карантину наукова бібліотека ХДАУ пропонує послуги

На період карантину наукова бібліотека ХДАУ пропонує послуги:

- сканування літератури з фондів бібліотеки та електронна доставка цифрових копій;

- визначення індексів УДК  та авторського знаку до наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАУ об’єднала профілі наших науковців в Google Scholar

Наукова бібліотека ХДАУ об’єднала профілі наших науковців в Google Scholar і створила корпоративнийПрофіль  університету у Google Академії Праці ХДАУ Google Scholar, що надає можливість відстежувати бібліографічні посилання на  статті науковців ХДАУ.  Можна переглядати графіки цитувань у часі та розраховувати декілька наукометричних показників. 

Детальніше...

Кураторській годині бути! Сучасна реальність - новий формат

У період карантину в Херсонському Державному Аграрно-Економічному Університеті організаційно-виховна робота кураторів не відстає від навчання, яке перейшло в дистанційний режим. Кураторські години зі здобувачами вищої освіти на кожному курсі спеціальності «Менеджмент» зараз проходять віртуально за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, WhatApp) та соціальних мереж (Instagram), адже студенти постійно потребують уваги і порад кураторів.

Детальніше...

Кураторська година «Як захистити себе від коронавірусу COVID-2019»

В Херсонському державному аграрному університеті на кафедрі «Обліку і оподаткування» під час карантину в дистанційному режимі відбулися інформаційно-роз’яснювальні кураторські години, під час яких ознайомлено здобувачів з  профілактичними заходами щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу. Під час кураторської години була опрацьована пам’ятка профілактики інфікування та поширення коронавірусу та змодельовані можливі життєві ситуації.

Детальніше...

Наукова робота триває: досвід участі кафедри іноземних мов в Міжнародній онлайн конференції

Упродовж карантину в дистанційному форматі продовжується не лише навчальна робота НПП кафедри іноземних мов: традиційні інтернет-технології уможливлюють виконання інших видів діяльності, передбачених загальним навантаженням викладачів вишів, зі збереженням належного якісного рівня. З огляду на обмеження в пересуванні, проведення багатьох наукових заходів було відтерміновано, тоді як форма участі в деяких конференціях і симпозіумах була автоматично переведена в заочну. 

Детальніше...

Активізація нових технологій навчального процесу

Згідно наказу ДВНЗ «ХДАУ» №13-ОД від 12 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворювання, викликаним коронавірусом COVID-19» кафедра економіки та фінансів продовжує здійснювати планове дистанційне навчання здобувачів вищої освіти. Успіх цієї роботи залежить від вірної організації: важлива самоорганізація кожного здобувача, систематична робота, вчасне опрацювання матеріалу та виконання індивідуальних завдань у визначені терміни.

Детальніше...