ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Новини

Інтерактивні методи навчання для студентів економічного факультету

21.11.2017 р. представниками Херсонського міського фонду підтримки підприємництва О. Кравець, Н. Кравець, А. Ващенко було проведено інтерактивний тренінг з елементами бізнес-гри для студентів 3-4 курсів економічного факультету.

Детальніше...

Дано старт новому амбітному проекту "ШКОЛА АГРАРНОГО ЛІДЕРА"

21 листопада у ХДАУ було дано старт новому амбітному проекту ШКОЛИ АГРАРНОГО ЛІДЕРА.

Відкриваючи захід ректор ХДАУ Юрій Кирилов наголосив, що це школа для тих, хто прагне змін в собі, своїх господарствах, регіоні та в країні.

Зупиняючись на основних цілях школи він відмітив її унікальність та можливості. Насамперед це шанс розуміти тренди агробізнесу, розвивати лідерські якості, обмінюватися досвідом і розвивати кластери в регіоні. Спікерами школи аграрного лідера стануть ті які знають агробізнес зсередини. «Херсонщина – край аграрний, і наше завдання зробити її лідером агроіндустрії. І саме студенти є тією силою, яка сформує потужний рух агролідерів», - сказав у вітальному слові голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Детальніше...

Студенти 1 курсу економічного факультету відвідали ТОВ «Грін Тім»

21 листопада студенти 1 курсу економічного факультету за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації відвідали ТОВ «Грін Тім», яке розпочинало свою діяльність у 2010 році як багатофункціональне овочесховище. 

Детальніше...

Профорієнтаційний захід викладачів економічного факультету в ліцеї журналістики, економіки та правознавства

22 листопада 2017 року кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та аналізу Лариса Миколаївна Галат провела лекцію «Економічні системи. Особливості економічного кругообігу» для учнів 10 класу ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради. Зустріч організована кафедрою публічного управління та адміністрування.

Детальніше...

Стажування доцента Крикунової В.М

В рамках програми стажування Міністерства сільського господарства США (Faculty Exchange Program USDA) важливою складовою є взаємодія із «реальним» аграрним сектором економіки США, що допомагає побачити, яким чином вибудовується система агробізнесу – від виробництва сільськогосподарської продукції до постачання продуктів кінцевим споживачам, включаючи процеси зберігання, переробки, транспортування тощо.

Детальніше...

Участь представників біолого-технологічного факультету у координаційно-методичній раді, яка відбулась 16 листопада 2017 року на базі ІТСР «Асканія-Нова»

16 листопада 2017 року в актовій залі ІТСР «Асканія-Нова» − ННСГЦВ відбулося засідання координаційно-методичної ради з виконання ПНД 32 «Селекційно-технологічна система  трансформування виробничих напрямів вівчарства України» «Вівчарство».

Детальніше...

Профорієнтаційна робота Водних біоресурсів

Заступником декана з профорієнтаційної роботи Грудко Н.О. 17 листопада 2017 проведена профорієнтаційна робота серед учнів 10-11 класів районних та сільських шкіл Херсонської області. Були відвідані Великопопанівська, Виноградівська, Тарасівська, Хорлівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та Каланчатські ЗОШ І –ІІІ ступенів №1 та № 2.

Детальніше...

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. З цієї нагоди студенти Херсонського державного аграрного університету прийняли участь у святковому концерті в Палаці молоді та студентства.

Детальніше...

Викладачі Херсонського державного аграрного університету відвідали навчальні заклади Високопілля

Викладачі Херсонського державного аграрного університету спільно з навчально-методичним центром довузівської підготовки та міжнародної освіти з метою профорієнтації відвідали навчальні заклади Високопілля.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота викладачів економічного факультету з учнями Херсонської загальноосвітньої школи №47

З метою профорієнтаційної роботи 20 листопада 2017 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради відбувся перший етап творчого конкурсу «Історико-правові та економічні засади розвитку українського суспільства».

Детальніше...

Шановні співробітники!

Проект Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Університету на 2018 - 2020 роки з додатками доступний для завантаження за посиланням

Результати обговорень з пропозиціями трудових колективів щодо внесення змін та доповнень до проекту приймаються у письмовому вигляді Головою робочої групи Урсалом В.В. до 30 листопада 2017 року.

Детальніше...

Змагання з футзалу

ОБ’ЯВА

22-24 листопада в спортивному  залі ХДАУ проводяться змагання з футзалу серед команд ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації за Програмою обласної Універсіади (обласних студентських спортивних ігор) 2017 – 2018 н. р.

Детальніше...

Перший етап творчого конкурсу «Історико-правові та економічні засади розвитку українського суспільства»

З метою профорієнтаційної роботи 17 листопада 2017 року у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради та у Херсонському навчально-виховному комплексі – ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Херсонської міської ради відбувся перший етап творчого конкурсу «Історико-правові та економічні засади розвитку українського суспільства». 

Детальніше...

З Днем Гідності та Свободи!

Шановні колеги!

Від імені ректорату Херсонського державного аграрного університету щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи!

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року.

Детальніше...

Робота з аспірантами водних біоресурсів та аквакультури

Аспірант Цуркан Л.В. на чолі з викладачами Кутіщев П.С. і Воліченко Ю.М. провели наукові дослідження на базі Новокаховського рибоводного заводу частикових риб. В ході роботи відбиралась проби крові риби на встановлення гематологічних і біохімічних показників для визначення коливань в процесі зимівлі в умовах півдня України.

Детальніше...

Круглий стіл "Екологія аграрно-промислового комплексу"

17 листопада на базі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» у рамках 7-го Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» пройшов круглий стіл "Екологія аграрно-промислового комплексу". Організаторами заходу виступили Херсонська Торгово-промислова палата, ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та ГО «Земля Таврії» при підтримці Херсонської обласної державної адміністрації та Торгово-промислової палати України.

Детальніше...

Лекція для студентів біолого-технологічного факультету від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, для студентів біолого-технологічного факультету провели  лекційні заняття за темами « Історія розвитку ветеринарної служби в Херсонські області» та «Профілактичні заходи в боротьбі з африканською чумою свиней».

Детальніше...

Ознайомлення з провідним українським виробником сучасної сільськогосподарської техніки, для вирощування плодовоовочевої продукції та нішевих культур на прикладі ПАТ "Ельворті"

16 листопада 2017 року за підтримки Проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. та ПАТ «Ельворті», за участю Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки, а також доцента кафедри «Механізації та безпеки життєдіяльності» Іваніва М.О. було проведено виїзне заняття студентів 2 курсу агрономічного факультету ДВНЗ «ХДАУ» в рамках навчальної практики по механізації (сільськогосподарські машини) відвідали ПАТ «Ельворті» (м. Кропивницький).

Детальніше...

Всесвітній день філософії 2017 у ХДАУ

У Херсонському державному аграрному університеті у форматі Міжнародної конференції «Філософські обрії сьогодення» на кафедрі філософії і соціально-гуманітарних дисциплін відзначили Всесвітній день філософії (The World Philosophy Day), визначений регламентом ЮНЕСКО ще в 2002 році.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка кафедри економіки та фінансів

15 листопада 2017 року відбулось засідання наукового гуртка кафедри економіки та фінансів «Економіст, Фінансист, Підприємець», у якому прийняли участь студенти 3 та 4 курсу економічного факультету. Роботу гуртка відкрила завідувач кафедри економіки та фінансів д.е.н., професор Танклевська Н.С.

Детальніше...