ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

«Introduction to Economics»

Учні Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцею журналістики, економіки та правознавства» сьогодні стали студентами Аграрного університету. Викладач кафедри загальноекономічних дисциплін Несін Ю.М., провів практичне заняття з Англійської мови професійного спрямування «Introduction to Economics».

Детальніше...

Тренінг в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/Україна) «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/Україна) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» за участі ТОВ «БломІнфоЮкрейн», фонду Східна Європа, громадської організації «ДЄСПРО», Міжнародної громадської організації «Київський економічний інститут» та кафедри землеустрою, геодезії та кадастру з 18.02- 20.02.19 р.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід для учнів Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства в рамках Меморандуму про співпрацю

Викладачами кафедри публічного управління та адміністрування у рамках співпраці Херсонського державного аграрного університету та Херсонського НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради було організовано зустріч з к. с.-г. н, доцентом кафедри загальноекономічних дисциплін Рудік Наталею Михайлівною, яка провела для учнів 11 класу заняття на тему «Безробіття як результат порушення рівноваги на ринку праці».

Детальніше...

Презентація моделі автоматизованої системи поливу

15 лютого 2019 року для викладачів та студентів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою відбулася презентація моделі автоматизованої системи поливу. Проект створено за сприянням Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) у співпраці громадської організації "Земля Таврії" та ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти Шаталовим Анатолієм та Кузьменко Євгеном в рамках роботи Студентського конструкторського бюро кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій під керівництвом Волочнюка Є.Г.

Детальніше...

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

24 січня 2019 року було відкрито І етап Всеукраїнської студентської олімпіади для студентів спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Участь прийняли здобувачі вищої освіти першого бакалаврського (4 курс) та другого магістерського рівня. З привітальним словом розпочав захід помічник декана факультету ВГБЗ Волошин М.М. та побажав успіхів.

Детальніше...

Студенти Аграрного визначали, хто крутіший: хлопці чи дівчата?

«Хто зверху»? Чоловіки чи жінки – ось у чому питання. Студенти Аграрного вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися, хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. Шоу було надзвичайно напруженим та веселим.

Детальніше...

Олімпіада зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Кафедрою публічного управління та адміністрування проведено І тур олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». В заході взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня третього року навчання. Студенти, які посіли І та ІІ місце, представлятимуть ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч кафедри економіки та фінансів з учнями гімназії №1, №6, №20 та загальноосвітньої школи №46

Мозковий штурм, питання на кмітливість і квест, саме так сьогодні проводила профорієнтаційну зустріч кафедра економіки та фінансів у стінах Аграрного університету з учнями гімназії №1, №6, №20 та загальноосвітньої школи №46.

Детальніше...

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018-19 н.р. (секція кліматологія та метеорологія, гідрологія)

14 лютого  у Херсонському державному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018-19 н.р.

Детальніше...

День Св. Валентина

До Дня Св. Валентина студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» підготували святкову програму, привітання, конкурси та символічні подарунки. Всі отримали незабутні враження та яскраві емоції.

Детальніше...

Переможці олімпіади

Сьогодні підвели підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, що проходила протягом 11-13 лютого 2019 року для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Було визначено переможців за загальними підсумками балів, що будуть представляти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч кафедри інженерії харчового виробництва

Напередодні найромантичнішого дня року в рамках профорієнтаційної роботи здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня навчання разом з викладачами кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету провели майстер-клас для студентів Херсонського гідрометеорологічного технікуму. На проведеному занятті вони власноруч зробили неперевершені солодкі талісмани Дня усіх закоханих.

Детальніше...

Продовження профорієнтаційних заходів для учнів Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства

Викладачами кафедри публічного управління та адміністрування Херсонського державного аграрного університету було організовано профорієнтаційну зустріч для учнів 10 класу Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства, які прослухали лекцію к.е.н., асистента кафедри економіки та фінансів Карнаушенко Алли Сергіївни на тему «Державна та приватна пенсії».

Детальніше...

Практичний досвід впровадження реформ для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Дізнатись про впровадження реформ в Україні - найкраще з практичного досвіду. У студентів економічного факультету спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" є така можливість. Вони беруть участь у зйомках циклу програм від каналу ВТВ плюс "Реформи - це просто". Цього разу темою для обговорення була реформа правоохоронної системи України. Добре, коли студенту аграрного університету надається можливість побачити наживо, як формується публічна політика.

Детальніше...

Реалізація надлишків продукції декоративного садівництва та квітникарства
Запрошуємо Вас створити квітучу красу на присадибних ділянках та оновити колекції улюблених квітів.


Детальніше...

Профорієнтаційні заходи кафедри обліку і оподаткування

Який ВУЗ обрати – питання, яке починають задавати собі практично всі майбутні випускники коледжів та ЗОШ в останні роки навчання. Про те, як вибрати спеціальність, ознайомитись з особливостями вступу до Аграрного університету, доценти кафедри обліку і оподаткування - Сакун Аліна Жоржовна та Пристемський Олександр Станіславович обговорювали на профорієнтаційній зустрічі зі студентами Новокаховського приладобудівного технікуму, Каховського державного агротехничного коледжу та учнів Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районої ради Херсонської області.

Детальніше...

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

Завершаючою дисципліною І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» було «Землевпорядне проектування».

Детальніше...

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі Водні біоресурси та аквакультура

11 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін «Іхтіологія» та «Розведення риб». В олімпіаді з навчальної дисципліни «Іхтіологія» прийняли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня третього року навчання за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура». 

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

12 лютого 2019 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету відбулось засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин». Здобувачі вищої освіти 1 курсу ознайомились з основними термінами, сучасною концепцією захисту рослин, класифікацією  шкідливих організмів, особливостями їх шкодочинного впливу та регламентами застосування пестицидів.

Детальніше...

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

12 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади  для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з дисципліни «Геодезія». Привітальним словом розпочав перший  проректор, проректор з науково–педагогічної роботи Яремко Ю.І. та завідувач кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Дудяк Н.В.

Детальніше...