ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Заняття гуртка «Ekolife» продовжуються

Сьогодні відбулося чергове заняття гуртка «Ekolife» зі студентами спеціальності 101 Екологія ХДАЕУ. На заняття було запрошено фахівця-дозиметриста з Запорізької АС, випускника кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В. Пилипенка - Іовенко Євгена. Особливість заняття полягала  в цікавих фактах з досвіду працівника ЗАС та в зворотньому зв'язку зі студентами, які задавали питання.

Детальніше...

Участь магістрів-обліковців у міжнародних конференціях

Дистанційне навчання, незважаючи на деякі його складнощі, відкриває доступ до нових джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості та є результатом наукових пошуків як для  викладачів, так і для здобувачів вищої освіти.

Детальніше...

Залучення роботодавців до спільних аудиторних занять з дисципліни «Гроші та кредит»

Сучасним трендом розвитку вищої  освіти є дієве поєднання освіти, науки та бізнесу, що підвищує якість практичної підготовки здобувачів та забезпечує розвиток їх soft skills (соціальних навичок). Саме з метою ефективного поєднання теорії та практики й впровадження елементів дуальної освіти, 3 грудня було проведено для здобувачів 3 курсу економічного факультету спільну лекцію з дисципліни «Гроші та кредит».

Детальніше...

Шановні колеги!

До вашої уваги Clarivate вебінари грудня та вікторина RSCI

Детальніше...

Круглий стіл “Фітосанітарна безпека України” на кафедрі ботаніки та захисту рослин

3 грудня 2020 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету відбувся круглий стіл на тему “Фітосанітарна безпека України”. Захід проведено в online-форматі на конференц-платформі Zoom. 

Детальніше...

Школа аграрного лідера on-line

У цьому навчальному році активно працювала Школа аграрного лідера ХДАЕУ. Випускові кафедри за планом організували тематичні зустрічі здобувачів із представниками бізнесових та владних структур, досвідченими керівниками підприємств і підприємцями, які поділилися своїми знаннями і досвідом, надали рекомендації щодо майбутньої роботи за спеціальностями в реальному секторі економіки.

Детальніше...

«Грунтові ресурси України: використання, відтворення, захист».

Під такою назвою  до Дня ґрунтів, яка відзначається щороку 5 грудня,  на абонементі Наукової бібліотеки організовано книжкову виставку. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з представленими інформаційними ресурсами виставки.

Детальніше...

Студентська науково-практична конференція «Ресурсозберігаючі технології виробництва свинини»

2 грудня 2020 року на кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка біолого-технологічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулася студентська науково-практична конференція на тему «РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА СВИНИНИ» на платформі Zoom.

Детальніше...

Студенти наукового гутрка еколого-меліоративних технологій стали учасниками міжнародної наукової інтернет-конференції

30 листопада 2020 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій (ГТБВІВТ) факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ відбулося засідання наукового гуртка еколого- меліоративних технологій (керівник гуртка – проф. Морозов В.В.), темою якого була участь членів гуртка (Онісімов Ю.Р., Гетьман А.А. та ін.) в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку меліорації земель» до дня пам’яті відомого вітчизняного вченого, доктора географічних наук, професора Литовченка Олексія Федоровича. 

Детальніше...

Академічна мобільність студентів та викладачів – міжуніверситетська інтегрована відкрита лекція для здобувачів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

В контексті підвищення якості вищої освіти 2 грудня 2020 року в умовах академічної мобільності викладачів та студентів  була організована кафедрою  землеустрою, геодезії та кадастру, факультету архітектури та будівництва та проведена відкрита лекція Яценком Володимиром Миколайовичем - к.т.н., доцентом кафедри землеустрою, геодезії та кадастру для здобувачів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» нашого університету  та здобувачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (ТДАТУ), м. Мелітополь.

Детальніше...

Робота гуртка «Квітникарство»

 

Однією з задач здобувачів нашого університету, які відвідують науковий гурток на кафедрі лісового та садово-паркового господарства є збагачення асортименту деревних порід нашого дендропарку новими цікавими екземплярами. На попередньому занятті гуртка «Квітникарство» був здійснений виїзд у приватне господарство в селище Чорнобаївка з метою збору насіннєвого матеріалу дуба черешчатого  сорт Фастігіата.

 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Іноземна мова в міжкультурній комунікації»: традиції Дня подяки у США в кінематографічній версії легендарного серіалу «Друзі»

2 грудня відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов, присвячене традиціям святкування Дня подяки у США, що отримали самобутнє кінематографічне відображення в легендарному американському серіалі «Друзі».

Детальніше...

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання в умовах карантину встановлює свої правила профорієнтаційної роботи. Через обмеження безпосереднього контакту із майбутніми абітурієнтами змінюються форми надання інформації про університет та спеціальності. На даному етапі актуальна інформація про зміну умов вступу у 2021 році, вибір 

Детальніше...

Відбулося on-line засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації»

На засіданні гуртка доцентом кафедри менеджменту та інформаційних технологій Херсонського державного аграрно-економічного університету Світланою Болілою разом зі здобувачами вищої освіти 3 курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент» були обговорені актуальні питання щодо функціональних задач сучасного менеджера в умовах маркетингу взаємодії в світлі глобалізаційних змін.

Детальніше...

Вітаємо науково-педагогічних працівників університету з присвоєнням вченого звання професор і доцент!


 

Вітаємо науково-педагогічних працівників університету з присвоєнням вченого звання професор і доцент!

 

Детальніше...

Відбулось чергове online засідання гуртка "Біолог"

У зв'язку з карантинними обмеженнями відбулось чергове online засідання гуртка "Біолог" дє було розглянуто тематику "особливості годівлі та утримання червоновухої черепахи в лабораторних умовах.

Детальніше...

Науковий гурток «Землероб»

30 листопада кафедра землеробства провела on – line засідання наукового гуртка «Землероб» на конференц – платформі Zoom. Всі присутні доценти та гуртківці обговорювали вагомі питання щодо резервів підвищення зрошувального землеробства на Півдні України. Заслухали цікаві доповіді та виступи членів гуртка на тему «Теоретичні дослідження та їх результати  - резерви зрошувального землеробства»

Детальніше...

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку меліорації земель»

30 листопада 2020 року вчені кафедри Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій прийняли участь у проведенні Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку меліорації земель» до дня пам’яті видатного вченого, доктора географічних наук, професора Литовченка Олексія Федоровича.

Детальніше...

Відкрита онлайн-лекція в базовій школі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру

В рамках співпраці  з базовою Дніпровською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів 30 листопада 2020 р. організована Наталією Лавренко за сприяння Тетяни Терещенко онлайн-зустріч зі школярами 9 та 11 класів. Під час якої завідувачка кафедри Наталія Дудяк провела відкриту онлайн-лекцію на тему: «Сучасна землевпорядна наука: сьогодення та перспективи розвитку».

Детальніше...

Формування індивідуальної освітньої траекторії студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Завідувачкою кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру, факультету архітектури та будівництва Наталією Дудяк 25 листопада 2020 року була ініційована онлайн-зустріч зі студентським активом спеціальності, гарантами освітніх програм та кураторами груп з метою удосконалення індивідуальної  освітньої траєкторії навчання в межах освітньої програми (ОП) «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...