ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Участь вчених ХДАЕУ в Міжнародній конференції "Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки"

Завідувач кафедри землеробства ХДАЕУ, професор Олександр АВЕРЧЕВ та асистентка кафедри і аспірантка 4 року навчання Марія НІКІТЕНКО прийняли участь в обговорені питань впливу глобальних змін клімату на розвиток сільського господарства.

Детальніше...

Натхнення у тяжкий час: на кафедрі менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій провели поетичний вечір

26 березня rафедра менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій провела творчу зустріч із поетесою із Кропивницького Ольгою Могильдою. Поетичний вечір був приурочений до 94-го Дня народження легенди української поезії – Ліни Костенко та Всесвітнього дня поезії.

Детальніше...

Виїзний профорієнтаційний захід працівників ХДАЕУ

21 березня 2024 року викладачами ХДАЕУ була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями 10-х та 11-х класів Новоукраїнських ліцеїв №4, №6, №8 та ліцею "Лідер" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

 

Детальніше...

Зустріч уповноваженої особи з питань запобіганню та виявленої корупції в ХДАЕУ з колективом факультету архітектури та будівництва

В розрізі просвітницьких заходів на факультеті архітектури та будівництва 14 березня 2024 року було організовано та проведено семінар з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в ХДАЕУ - Валентиною Ковтун.

Детальніше...

Програма EDUPRO від SOFTSERVE – програма підвищення кваліфікації викладачів (11.04-06.11.2024 р., онлайн)

Топ спікери компанії SOFTSERVE протягом 7 онлайн-лекцій з 11 квітня по 6 червня 2024 року ділитимуться знаннями та власним досвідом з розвитку софт скілз, торкаючись найактуальніших тем цього напрямку.

Детальніше...

Робота студентського наукового гуртка «Успішний підприємець»

25 березня відбулось планове засідання наукового гуртка «Успішний підприємець», головною темою якого були «Інвестиційні ризики в умовах невизначеності». Гуртківці спеціальностей 051 Економіка, 076 Підприємництво та торгівля зробили доповіді своїх досліджень.

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників ХДАЕУ у циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інновацій

26 березня 2024 року співробітники кафедри землеробства ХДАЕУ приєдналися до Циклічних міжнародних дебатів у сфері освіти та наукових інновацій. Цей захід був організований міжнародним партнером нашого університету, ВШТІП Академія Прикладних Наук (Познань, Польща)

Детальніше...

Засідання робочої групи з перегляду, оновлення та модернізації освітньої програми «Агроінженерія»

26 березня 2024 року на агрономічному факультеті відбулось засідання робочої групи з перегляду, оновлення та модернізації освітньої програми «Агроінженерія» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня.

Детальніше...

Науковий гурток «Землеустрій та геодезія»

На спеціальності 193 Геодезія та землеустрій 26 березня 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «Землеустрій та геодезія», присвячений темі «Функції управління у землевпорядному виробництві».

Детальніше...

Здобувачі та викладачі ХДАЕУ побували в майбутньому

На економічному факультеті відбулась відкрита лекція для здобувачів всіх спеціальностей, ініційована кафедрою менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій, на тему «Екосистема метасвіту/всесвіту: особливості, різновиди, перспективи».

Детальніше...

Участь здобувачів освіти спеціальності 181 Харчові технології у проєкті «Ігри заводів 7»

З 26 березня по 3 квітня здобувачі освіти спеціальності 181 Харчові технології ХДАЕУ беруть участь у проєкті «Ігри Заводів 7.0» для студентів технологічних, аграрних, інженерних, хімічних та харчової промисловості спеціальностей.

Детальніше...

Лекція з відомою українською діячкою, керівницею напряму АПК Ukraine Facility Platform та агрофуд Mykolaiv Water Hub, екс-посолкою з особливих доручень МЗС України Ольгою Трофімцевою

26 березня 2024 року відбувалася гостьова лекція, організована кафедрою підприємництва, обліку та фінансів для здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти економічних спеціальностей.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Ознайомлення студентів /технологів/ біолого - технологічного факультету з «Mini Farm» сімейного типу проект USAID/Партнерство заради інновацій.

Кафедра технологій переробки та зберігання с.-г. продукції ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», організувала виїзне заняття для 18 найкращих студентів /технологів/ біолого - технологічного факультету, які 19 травня побували на екскурсії до кооперативу «Любава» Скадовського району, Херсонської області.

На сьогоднішній день в нашій країні, на жаль, склалося неоднозначне і нелогічне відношення до виробників сільськогосподарської продукції. З одного боку, продукція вітчизняного товаровиробника користується пріоритетним попитом у кінцевого споживача, котрий постійно вимагає здешевлення продуктів і подальшого підвищення їх якості. З іншої сторони, більшість населення, особливо міського, вважає селян робітниками нижчої ланки, зневажливо називаючи їх «колгоспниками», мабуть, вважаючи роботу офісного планктону з перекладання паперів і створення бюрократичних перепон найважливішим заняттям в світі. При цьому більшість забуває про стратегічну важливість виробництва продукції харчування і його значне місце в товарообороті нашої аграрної країни.

На щастя, не всі займають песимістичну позицію стосовно галузі тваринництва, розуміють перспективність виробництва такої продукції і сміливо започатковують нові сучасні сімейні молочні ферми. Це ситуація з розряду - коли і можеш, і не боїшся.

  

Новим напрямком у впровадженні і популяризації виробництва молочних продуктів є проект «Українські молочарські кооперативи». Мета проекту полягає в наданні засобів та можливостей сільським громадам району підвищити рівень життя через розвиток багатофункціональних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК).

Цей проект Міжнародна благодійна організація «Добробут громад» впроваджує у співпраці з компанією ТОВ «Данон Дніпро» та сільськогосподарською консультаційною службою Херсонської області за фінансової підтримки «Danone ecosystem fund» (Франція), «Heifer International» (США) та «DFATD/SOCODEVI» (Канада), «Сільськогосподарська консультаційна служба» (Україна).

У рамках проекту виділяються кошти на реконструкцію ферм та закупівлю найсучаснішого обладнання. Данні «Mini Farm» сімейного типу розраховані на десять голів корів. Для них створюються комфортні умови задля отримання якісного молока. Так, на «Mini Farm» закуплено та встановлено систему вентиляції повітря, сучасне освітлення, підтримання температури повітря постійно +18°С, доїльні апарати, охолоджувачі молока, кормові столи для тварин замість годівниць.

Одним з провідних об’єднань сімейних ферм є кооператив «Любава», який займається виробництвом і заготівлею молока в селах Красне та Лиманське Скадовського району Як зазначила голова кооперативу Олена Заворихіна, організатори проекту підтримують відкриття таких ферм на території Херсонщини та надають кошти і допомагають в оформлені необхідних документів. Проект надає жителям села можливість отримати прибуток від своєї праці, підвищити якість молока та підтримати розвиток сільських територій.

Вже третій рік діють ці маленькі господарства, і ,доволі, успішно. Зустріли нас дуже привітно, із задоволенням ділилися досвідом, детально розповідаючи всі нюанси такої нелегкої справи.

Студенти-технологи були задоволені, проявляли зацікавленість, задавали питання та занотовували відповіді на них, то ж мета екскурсії – набуття практичних знань та закріплення теоретичних вмінь на виробництві була досягнута.

Всі учасники щиро вдячні за допомогу в організації цієї екскурсії представнику компанії ТОВ «Данон Дніпро» Юлії Биченко.

 Викладачі кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції к.с.-г.н., доц. Чернишов І.В., к.т.н., доц. Завальнюк І.П. к.с.-г.н., ас. Левченко М.В.

 ФОТОЗВІТ ІЗ ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ В УМОВАХ «MINI FARM» СІМЕЙНОГО ТИПУ.