ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ

Науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету пройшли другий 90-годинний курс підвищення кваліфікації на базі ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ. Стажування проходило на біолого-технологічному факультеті та факультеті рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації за напрямом «Геодезія та землевпорядкування»

З 15 березня по 09 квітня під керівництвом викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Мартинова І.М. та Крупіци Д.О. та Яценка В.М., свою кваліфікацію за напрямом «Геодезія та землевпорядкування» підвищували працівники ТОВ «БВФ «Нежданна». Слухачі отримали та розширили свої знання в області геодезичного забезпечення промислового та цивільного будівництва, здобули додаткові знання і уміння у сфері використання новітніх досягнень геодезії в цивільному та промисловому будівництві.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації за напрямом «Будівництво та цивільна інженерія»

Працівники ДП «Держстандартметрологія» підвищували свою кваліфікацію в ННЦ «ІПОД» ХДАЕУ за напрямом «Будівництво та цивільна інженерія». На чолі з викладачами кафедри будівництва Мечиславом Чекановичем, Олексієм Яніним та Світланою Новіковою слухачі вивчали теми виробництва дерев’яних будівельних і пластмасових конструкцій, виробництва опоряджувальних матеріалів, металевих і неметалевих конструкцій, також тему виробництва цемент та виробів з нього.

Детальніше...

Шановні науковці!

До вашої уваги пропонуємо статтю в науковому журналі Soil and Tillage Research наших авторів: S.O.Lavrenko, N.M.Lavrenko, D.O.Maksymov, M.V.Maksymov. Ви маєте 50-денний безкоштовний доступ до цієї статті на платформі ScienceDirect. Кожен, хто перейде за посиланням до 29 червня 2021 р., потрапить на остаточну версію статті в ScienceDirect, яку він може прочитати на платформі або завантажити.

Детальніше...

Здобувачі Херсонського державного аграрно-економічного університету взяли участь у Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика

Марафон проводився у дистанційному форматі в чотири етапи. Здобувачі економічного і агрономічного факультетів ХДАЕУ взяли активну участь у цьому заході. Всі учасники показали високі знання з української мови, успішно здолали IV етапи змагань, виконуючи досить складні та цікаві завдання.

Детальніше...

Практична підготовка здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у ресторані сучасної української кухні «Пан Атаман»: тестуємо страви із оновленої Сторінки від Бренд-Шефа

Здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у дегустації страв із оновленої Сторінки від Бренд-Шефа ресторану сучасної української кухні «Пан Атаман» Івана Цурiкова. День практичної підготовки в межах реалізації Меморандуму між рестораном і ХДАЕУ виявився наповненим новими смаками, незвичними пахощами, візуальними ефектами та яскравими емоціями. 

Детальніше...

Шахман Карина – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2020-2021 н.р

Вітаємо Шахман Карину – призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2020-2021 н.р. З приємністю відзначаємо, що за результатами підсумкової відеоконференції наукова робота Шахман Карини отримала високу оцінку і була відзначена дипломом IІI ступеня та подарунками від спонсорів – компанії «DeLaMark», виробника екологічних засобів для дому, а науковий керівник Світлана Коваль  відзначена подякою за керівництво науковою роботою переможця II туру.

Детальніше...

Привітання із травневими святами

06 травня 2021 року здобувачі вищої освіти та викладачі факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету завітали до школи-інтернату для глухих дітей (Херсонська спеціальна школа Херсонської обласної ради).

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

З огляду на запровадження на території  України карантину пропонуємо скористатися можливістю використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції All  Access Books одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі  ScienceDirect, дистанційно  з використанням доменного імені установи  (    @ksau.Kherson.ua)

Детальніше...

Виробнича практика здобувачів спеціальності 205 Лісове господарство

Завершальною ланкою навчального процесу здобувачів спеціальності 205 Лісове господарство є виробнича практика. На виробництві майбутні фахівці поглиблюють знання та практичні навички здійснення природоохоронних, лісовідновлювальних, лісокультурних та лісозахисних заходів у державних підприємствах Херсонської області. 

Детальніше...

Лавандин - модна новинка нашої кліматичної зони

За останнє десятиліття у кліматі нашої зони відбулися значні зміни в сторону потепління. Завдяки чому з’явилася можливість використовувати в озелененні міста Херсона рослини, які раніше традиційно вважалися жителями більш південних регіонів.

Детальніше...

Секрети та цікаві події серед обдарованої та сучасної молоді спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура

На кафедрі водних біоресурсів та аквакультури факультету рибного господарства та природокористування здобувачі вищої освіти активно розвивають різнопланові навички щодо нових креативних ідей поєднання інноваційних технологій з класичними технологічними аспектами аквакультури.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Отримано обладнання за проектом ECOIMPACT

28 травня 2019 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України №508 від 17 квітня 2019 року та до умов проекту  «Адаптоване учбове середовище для розвитку компетенції з питань впливу місцевої погоди, якості повітря та клімату на економічне та соціальне життя» (Adaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate -  561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (2015-3320), http://e-impact.net) на кафедру генетики та розведення с.-г. тварин ім. В.П. Коваленка доставлено сучасне обладнання за проектом ECOIMPACT.

 

Міністерства освіти і науки України наказ №508 від 17 квітня 2019 року (переглянути)

Елементи обладнання для практичних та лабораторних робіт із дисципліни «Зоометеорологія» другого (магістерського) рівня освіти

За умовами проекту відбудеться не лише модернізація навчальних аудиторій, але і буде створено окремий навчально-демонстраційний комплекс для контролю кліматичних умов та проведення навчання у інтерактивному навчальному середовищі з підготовки профільних та непрофільних фахівців з питань зоометеорології.

Автор: Кривий В.В. Прес-центр (БТФ)