ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Дистанційне навчання очима майбутніх агрономів

Зараз вся планета потерпає від страшного лиха, що носить назву – COVID -  19. В зв’язку з цим всі університети нашої країни і заклади масового скупчення людей вимушені були піти на карантин. Херсонський Державний Аграрно- Економічний університет не став винятком, але як кажуть: «Сучасні проблеми, потребують сучасних рішень», тому зараз ми всією дружною родиною знаходимось на дистанційному навчанні.

Саме на карантині я та мої одногрупники усвідомили, що карантин це не канікули або відпочинок, і як важливо не гаяти час та освоювати новий матеріал, де б ти не був.

На мою думку для нас, як здобувачів вищої освіти денної форми навчання, різниця виявилася суттєвою, адже довелося різко змінити звичний спосіб життя. Мушу визнати, що «домашня» атмосфера не завжди дає змогу сконцентруватися на виконанні заданих робіт, проте я впевнена, що кожен з нас набере повні легені повітря і впорається з покладеними на їх плечі надіями і сподіваннями.

Бажаю гарного настрою, міцного здоров’я і пам’ятайте – всі наші думки і мрії мають властивість збуватися, тому мисліть позитивно, не панікуйте і скоро всі ми зустрінемось на подвір’ї нашого улюбленого університету!

 Ганна Богату, 2 курс, агрономічний факультет

Автор: Олеся Ярославівна Ревтьо