ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

19 березня відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства». Згідно із затвердженим планом і в межах дисциплін була розглянута тема «Облік, аналіз і контроль в умовах глобальних змін».

Детальніше...

Запрошуємо на навчання в ХДАЕУ! Профорієнтаційні зустрічі викладачів економічного факультету

У Первозванівському ліцеї Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, 17 квітня 2024 року доцент кафедри професійної освіти ХДАЕУ Олена Шаумян провела профорієнтаційну зустріч і психологічний тренінг з ментального здоров’я із старшокласниками.

Детальніше...

Студентська наукова конференція в рамках наукового гуртка «Аграрний інноватор»

Науковий гурток «Аграрний інноватор» кафедри рослинництва та агроінженерії за час свого існування започаткував і продовжує дотримуватися традиції проведення у квітні студентської наукової конференції.

Детальніше...

Настановча конференція з виробничої переддипломної практики для здобувачів економічного факультету

У межах підготовки до виробничої переддипломної практики, 19 квітня відбулося традиційне настановче заняття для здобувачів спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво та торгівля і 051 Економіка.

Детальніше...

Академія політичного лідерства

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету прийняли участь Програмі IRI «Академія політичного лідерства», що відбувалась з 12-14 квітня в м. Одеса

 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти»

18 квітня в гібридному форматі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти», організована кафедрою соціальних і поведінкових наук ХДАЕУ.

Детальніше...

Участь професора кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії у Нью-Йоркському саміті з питань посухи

16-17 квітня професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, д.т.н. Людмила КУЗЬМИЧ, що наразі проходить стажування в університеті штату Пенсильванія (Pennsylvania State University) була запрошена для участі у Нью-Йоркському саміті з питань посухи в Корнелльському Університету (Cornell University), м. Ітака, штат Нью-Йорк, США.

Детальніше...

Профорієнтація - ключ до успішної кар’єри і самореалізації

18 квітня відбувся профорієнтаційний захід викладачів економічного факультету кафедри підприємництва, обліку та фінансів у Гайворонському політехнічному фаховому коледжі Голованівського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Партнерство заради майбутнього!

17-18 квітня представники ХДАЕУ прийняли участь у Річній зустрічі Програми USAID АГРО та партнерських університетів, що приурочена до річниці підписання Спільної декларації про впровадження передового досвіду просторового планування у вищій освіті для інженерів-землевпорядників.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П. Сая

16 квітня 2024 року викладачами економічного факультету ХДАЕУ за участі здобувачів економічного факультету було проведено профорієнтаційну зустріч із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П.Сая.

Детальніше...

Наукові здобутки аспірантів спеціальності 201 Агрономія кафедри рослинництва та агроінженерії

Аспіранти кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія прийняли участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу “Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні”.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Корисні та важливі поради студента агрономічного факультету Безручко Назара, які допомогли йому самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову

Самонавчання – це необхідний процес при вивченні будь-якого предмету. Але методики пізнання нової інформації разюче відрізняються. Так, одні предмети доступні для опанування лише за допомогою книг, інші – за допомогою сторонніх інструментів, гаджетів. Але, безумовно, найкращий спосіб для отримання нової інформації – це практика, практика і якомога більше чого? – Звісно ж практики!

Сьогодні мова піде про самонавчання у сфері лінгвістики, а саме – про англійську мову та шляхи оволодіння нею.

На своєму прикладі хочу розповісти про те, як за допомогою книги, смартфона та ноутбука можна вивчити English language.

 

Отже, почну спочатку. Мабуть, у багатьох школярів англійську мову викладали на низькому рівні або ж відношення учнів до цього предмета було недбалим, а молоді спадали на думку питання на кшталт: «Де вона мені знадобиться?», «Навіщо дурним голову забивати?». У мене була схожа ситуація доти, поки в 9-ому класі не усвідомив, що необхідно здавати ДПА і, можливо, ЗНО, до того ж зайшов на сайт пошуку роботи і побачив, що спільною вимогою для престижних вакансій є «обов’язкове знання англійської мови». І з того моменту розпочався тернистий шлях вивчення англійської… .

У спробах вивчити матеріал якомога скоріше, звертав увагу лише на курси та програми на зразок «Англійська мова за….два тижні/місяць/три місяці». Після безлічі невдалих спроб зрозумів, що вивчення мови – доволі кропіткий процес і займе багато часу.

Тому першим кроком стало повторення алфавіту з транскрипцією. Адже, не знаючи букв і як їх вимовляти, далеко не підеш. У бібліотеці взяв стареньку книгу, часів навчання моїх батьків, тому що в ній викладено базовий матеріал доступною мовою.

 

Другий крок – поповнення словникового запасу. Тут на користь прийшов інтернет. У пошуку вбив «500 найчастіше використовуваних слів в англійській мові». І вивчив їх усіх. Далі відкрив для себе програму під назвою «Дуолінго». Завдяки цьому вивчив не тільки нові слова, але й правильну їх вимову. Поступово словниковий запас збільшився до 2 000 слів.

 

Третій крок – використання набутих знань для читання. У цей період навчання доволі часто доводилося використовувати словник, оскільки вивченні до того слова без практики забувались (але без них було би набагато складніше). Читав прості тексти, казки, переважно для дітей, щоб отримати запас часто вживаних речень та словосполучень. Коли відчув, що звичайних казок уже недостатньо, почав читати книги за методом Іллі Франка – це паралельний переклад книги з англійської мовою читача з детальним поясненням. Першою такою книгою був «Хоббіт» Дж. Р.Р. Толкіна.

За допомогою цього поглибив свої знання, та з’явилося бажання спілкуватися з іншими носіями мови . На жаль, ресурси для такого спілкування виявилися платними. Тому довелось перейти до наступного етапу.

 

Четвертий крок – подкасти англійською мовою. Подкаст – це чудовий спосіб отримувати новини в будь-якій сфері, в будь-який час, адже ввімкнути аудіозапис та займатися іншою справою це так просто. Мій улюблений сайт з подкастами esl.culips.com. На цьому ресурсі безліч аудіозаписів, які поділено на декілька категорій: Chatterbox, Catch Word, Simplified Speech, Real Talk, Speak Easy, English tips from the Culips hosts. Кожна категорія відповідає окремій тематиці, тому ви обов’язково знайдете щось цікаве і для себе.

 

Усе ж таки, щоб зробити вивчення англійської більш легким та інтерактивним, я вдався до п’ятого кроку – фільми, ігри та серіали на мові оригіналу. Серіали та фільми спочатку доводилось дивитися з субтитрами. Згодом, такий серіал як «Друзі», почав розуміти і без перекладу.

 

Що до ігор, то для мене такою став шутер CS:GO, завдяки цій грі вдалось знайти американських та канадських друзів, з якими вдосконалення навичок говоріння англійською переросло з нудної рутини у приємне хобі.

Наостанок хочу сказати: «Друзі, не втрачайте час дарма та вивчайте англійську в університеті, адже висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вивчити мову набагато швидше, ніж поради з інтернету та дорогезні курси! Опануйте мову зараз, щоб потім не бути в шоці, як Джо  .

Дистанційне навчання – шанс для отримання знань будь-де і будь-коли!

Дякую за увагу! Особлива подяка Дашевській Ларисі Миколаївні за змогу висловити свої думки та допомогу у вивченні професійної англійської мови.

З повагою, студент 4-го курсу Агрономічного факультету Безручко Назар.

Автори: студент 4-го курсу агрономічного факультету Безручко Назар, ст. викладач кафедри іноземних мов Дашевська Л.М. (28.04.2020)