ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Глобальний контекст управління промисловим розвитком вітчизняних підприємств та організацій: гурток «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» продовжує роботу

19 квітня відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти економічного факультету на тему: «Глобальний контекст управління промисловим розвитком вітчизняних підприємств та організацій».

 

Детальніше...

Підготовка до професійного старту! Настановчі збори напередодні проходження виробничої (переддипломної) практики здобувачами освіти першого (бакалаврського) рівня 4 року навчання спеціальності 073 «Менеджмент»

На кафедрі менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій відбулися настановчі збори, присвячені початку виробничої (переддипломної) практики у здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання спеціальності 073 «Менеджмент».

Детальніше...

Проведення лабораторної роботи для бакалаврів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка в ХДАЕУ

На базі фізичної лабораторії кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії ХДАЕУ 24 квітня 2024 р. доцентом кафедри Литвиненком В.М. була проведена лабораторна робота з дисципліни «Основи електроніки» на тему:«Дослідження кремнієвого варикапа».

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч у школі № 32 м. Кропивницький

У стінах школи № 32 м. Кропивницький 19 квітня проходив профорієнтаційний захід-зустріч випускників цього закладу з доцентом кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Херсонського державного аграрно-економічного університету Володимиром Кравченком.

 

Детальніше...

Виїзне практичне заняття у форматі екскурсії історичними пам’ятками м. Кропивницького «Архітектурні перлини старого міста» від кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук

Для забезпечення ефективної практичної складової в підготовці фахівців за освітнім компонентом “Історія суспільства, державності та господарства України” була організована тематична екскурсія «Архітектурні перлини старого міста» у м. Кропивницькому.

 

Детальніше...

Другий день конкурсу англійської мови ENGLISH LANGUAGE QUEST від Херсонського державного аграрно-економічного університету

Сьогодні, 23 квітня 2024 року, святкуємо Міжнародний день англійської мови – мови науки, бізнесу, дипломатії та культури. Вивчення англійської мови – це інвестиція в майбутнє, це ключ до нових знань, можливостей та горизонтів. Незалежно від того, чи ви говорите англійською як рідною мовою, чи вивчаєте її, як другу, цей день – це підстава пишатися своїми знаннями та продовжувати вдосконалюватися.

Детальніше...

Круглий стіл Національної академії педагогічних наук України до Всеукраїнського дня психолога

23 квітня 2024 року викладачі кафедри соціальних та поведінкових наук, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія долучилися до Всеукраїнський круглого столу з теми «Професійна підготовка психологів в Україні: стратегічні завдання».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» на тему: «Особливості виробництва чеського пива»

На кафедрі технологій виробництва та переробки с.-г. продукції ім.академіка В.Г.Пелиха відбулось чергове засідання гуртка «Технолог» на якому розглядалось питання особливостей виробництва чеського пива.

Детальніше...

Участь викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин у засіданні Загальних зборів Відділення рослинництва НААН України

22 квітня 2024 року відбулося засідання Загальних зборів Відділення рослинництва Національної академії аграрних наук України, в якому взяв участь член-кореспондент НААН, доктор економічних наук, професор кафедри ботаніки та захисту рослин В.В.Дудченко

Детальніше...

Участь у вебінарі на тему "Стійке фінансування і зелений банкінг в Україні: значення, особливості, відмінності"

22 квітня 2024р. викладачі кафедри підприємництва, обліку та фінансів долучилися до вебінару на тему "Стійке фінансування і зелений банкінг в Україні: значення, особливості, відмінності", який проводився під егідою Assoсiation of sustainable development experts (ASDE).

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

Сьогодні відбулося чергове засідання ректорату ХДАЕУ в режимі онлайн. Очолював засідання ректорату університету Юрій Кирилов. Традиційно обговорювались питання організації освітнього процесу, збереження та обліку матеріальних цінностей університету, проведені й заплановані ремонтно-відновлювальні роботи в головному навчальному корпусі університету, гуртожитках та інших приміщеннях університету.

Детальніше...

Участь академічної спільноти агрономічного факультету у заходах, які сприяють працевлаштуванню майбутніх випускників

18 квітня 2024 року відбувся унікальний захід для студентів разом з агророботодавцями «Agro Student Summit», у якому офлайн взяли участь Божонок Олексій, здобувач агрономічного факультету та куратор Стеценко Ірина, асистент кафедри ботаніки та захисту рослин, інші здобувачі та НПП долучилися до зустрічі в режимі онлайн.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Магістерська програма з агрономії: курс на вдосконалення

ЄБРР та УКАБ  розпочинають співпрацю над удосконаленням освітньої програми для розвитку сільського господарства України.

28 квітня 2020 року між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та асоціацією “Український клуб аграрного бізнесу” була підписана угода на виконання проекту «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України».

Проектом передбачається розробка нової сучасної освітньої програми підготовки «польових командирів» для аграрного бізнесу України із глибокими професійними компетенціями у галузі агрономії та агротехнологій в умовах зрошуваного землеробства та сформованими міжособистісними навичками, що необхідні сучасному виробництву.

Проект буде реалізовано на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету з наступного навчального року. Програма ґрунтуватиметься на принципах і методологічних підходах сучасної магістерської програми з елементами дуальної освіти з урахуванням особливостей південного регіону. Крім освітнього компоненту, акцент також робитиметься на підвищенні кваліфікації викладачів університетів регіону.

Керівник проектів технічної співпраці в АПК ЄБРР Аліна Білан заявила «Ми продовжуємо програму фінансової підтримки реформ освітньої сфери в АПК України. Цей проект є важливим кроком до якісних змін в системі аграрної освіти країни та підготовці кваліфікованих кадрів. Наша співпраця дасть поштовх до майбутнього розширення програми УКАБу «Агрокебети» на півдні України».

За словами президента УКАБ Алекса Ліссітси, даний проект і його підтримка Європейським банком реконструкції та розвитку - це важлива інвестиція часу та коштів в розвиток аграрної освіти України в цілому.

“Проєкт “Агрокебети” - це довгоочікувана відповідь на потреби агробізнесу та економіки країни у висококваліфікованих кадрах. Дуже добре, що з'явилися однодумці, які готові нас підтримати та об'єднати зусилля заради спільної мети та проведення освітніх реформ в масштабах країни, - коментує Алекс Ліссітса, президент УКАБ. - Вірю в те, що ця співпраця відкриє нову еру у аграрній освіті на півдні України”.

Проєкт планують реалізовувати на базі двох факультетів ХДАУ: агрономічного та економічного.

За словами ректора ХДАУ Юрія Кирилова, запровадження проєкту  сприятиме розвитку університету: “Наш університет завжди намагається бути у тренді подій. З кожним роком світ невпинно змінюється, і освіта і науки – не виключення. Змінюються технології та алгоритми викладання дисциплін та засвоєння матеріалу, методики досліджень та наукових пошуків. Удосконалення освітньої програми з агрономії з застосуванням підходів програми “Агрокебети” є прикладом запровадження змін в здобутті вищої освіти і підготовці не “теоретиків”, а “практиків”.

Ініціатива щодо вдосконалення магістерських програм з агрономії виходила не тільки з університету, а й від провідних агровиробників південного регіону України, зокрема, компанія Агрофьюжн, що частково фінансуватиме та братиме участь  у програмі навчання студентів. Це показує на велику зацікавленість бізнесу в отриманні висококваліфікованих кадрів.

“Очікування від проєкту різнопланові: від задоволення попиту провідних аграрних підприємств півдня України у висококваліфікованих спеціалістах з агрономії та аграрного менеджменту до здійснення мрій студентів та їх батьків щодо високооплачуваної престижної роботи після отримання освіти в Херсонському державному аграрно-економічному університеті”, - підсумував Юрій Кирилов.

Асоціація УКАБ сподівається, що спільними зусиллями аграрних університетів і бізнесу за фінансової підтримки ЄБРР, ми зможемо показати кращі приклади освітніх програм, де глибокі теоретичні знання підсилюються практикою і спілкуванням із реальним сектором, що дасть подальший поштовх до «переформатування» вищої освіти України.

Довідково:

«Агрокебети» — це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів в січні 2019 року асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України.

Основна мета програми  — забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками. А випускників — високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

Особливістю програми є супровід кожного студента ментором-представником компаній-учасників проекту. Додатковою конкурентною перевагою навчальної програми стали іноземні лекції від успішних керівників агропідприємств з різних куточків світу.

Ідею створення програми підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience™, МХП, New Holland Agriculture, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, Gals Agro, Kernel, LNZ Group, Agrein, Лімагрейн Україна, HORSCH, AgroHub, SmartFarming. Юридична підтримка проєкту забезпечується компанією Arzinger. Освітні партнери проєкту: Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти, PricewaterhouseCoopers (PWC) та Apple Consulting.

Автор: Прес-центр ХДАУ Катерина Нікітенко (13.05.2020)