ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Академічна доброчесність це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Впровадження принципів академічної доброчесності в ДВНЗ «ХДАУ» – це питання підняття якості вищої освіти та репутації самого ЗВО, підвищення його рейтингу, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності випускників.

Як підтримати академічну доброчесність в університеті - МОН надіслало вишам відповідні рекомендації : : Лист МОНУ від 20.05.2020 До питання уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності

 

ПРОЕКТ СПРИЯННЯ АКАДЕМІЧНІЙ ДОБРОЧЕСНОСТІ В УКРАЇНІ - SAIUP

Підтримка принципів Академічної доброчесності в українських ВНЗ: як отримати чесні знання та диплом, який матиме значення на ринку праці. За підтримки Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUPБЮЛЕТЕНЬ, який прагне пояснити простою мовою важливі питання щодо академічної доброчесності і плагіату. Завантажити випуски №№ 1-6 в одному файлі.

Проєкт SAIUP започатковує рубрику Вебінари “Академічна доброчесність”. Відтепер усі серії "Вебінарів SAIUP на дивані" зібрані в одному місці. Переходьте за покликанням, і Ви знайдете цінні практичні поради українських освітян та експертів, розгляд нормативно-правового забезпечення щодо аспектів якості освіти та академічної доброчесності, та зможете долучитися до обговорення важливих тем, що турбують академічну спільноту. 

Проект Української бібліотечної асоціації «Культура академічної доброчесності: роль бібліотек» започаткований за підтримки Посольства США в Україні. Він спрямований на включення бібліотек у процес формування в суспільстві культури академічної доброчесності, запобігання проявам шахрайства, плагіату, корупції у сфері освіти та науки, зокрема, в школах і університетах.