Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Гідромеліорація»
Учасники II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Гідромеліорація»
Команда Херсонського державного аграрного університету була представлена студентами факультету: водного господарства, будівництва та землевпорядкування: студенткою 5 курсу Трубочистовою Іриною та студентами 4 курсу Керімовим Еннаном, Лихобабіним Владиславом. Керівник команди – асистент кафедри сільськогосподарських меліорацій та економіки природокористування Жмак Дмитро Вікторович.
II етап Всеукраїнської студентської олімпіади складався з 2-ох турів: теоретичної та практичної частин. Теоретична частина була представлена у вигляді тестів з профільних дисциплін. Практична частина складалась з вирішення практичних задач з гідромеліорації, технічної механіки рідин та газу, гідротехнічних споруд, гідравлічних і аеродинамічних машин.
В усіх турах студенти Херсонського державного університету показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок. Після проведення 2-ох турів Всеукраїнської студентської олімпіади були підведенні підсумки.
Студенти Херсонського ДАУ виконують практичну частину
В підсумку команда Херсонського державного аграрного університету зайняла почесне 2 місце.
В індивідуальному заліку за результатами II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Гідромеліорація» 3-е місце посів студент Херсонського державного аграрного університету Керімов Еннан Сулейманович. Трубочистова Ірина Валдисівна посіла 1-е місце з практичної підготовки в розділі «Основи гідромеліорації», Лихобабін Владислав Павлович 3-е місце з теоретичної підготовки зі спеціальності «Гідромеліорація».
Після проведення олімпіади учасники ознайомилися з основними пам’ятками Дніпропетровська.
Учасники IIетапу Всеукраїнської студентської олімпіади у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова