ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

ЗНО для магістрів

Загальна інформація

Організація та проведення вступних випробувань до магістратури, що проводяться за технологією ЗНО, визначається Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2018 року № 270.

Цьогоріч особи, які планують вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 051 «Економіка» мають пройти єдиний вступний іспит (ЄВІ).

ЄВІ передбачає виконання екзаменаційної роботи з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови.

Тестові завдання з іноземних мов укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійськанімецька, французька, іспанська) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77, за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух».

Детальніше...

Програми та структура тестів ЗНО

- Програма та структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ;

- Програма та структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ;

- Програма та структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ;

- Програма та структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ;

- Схеми нарахування балів за виконання завдань Єдиного вступного іспиту з англійської, іспанської, німецької та французької мови.