ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Сидякіна О. В., Іванів М. О. Основи геології : навч. посіб. Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. 208 с. ISBN: 978-966-289-504-9. Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» для здобувачів вищої освіти агрономічних спеціальностей. 

 

Детальніше...

Нові надходження до фонду Наукової бібліотеки

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Шерман І. М., Хижняк М. І, Кутіщев П. С., Кражан С. А. Живлення та годівля риб: підручник для підгот. фахівців за спец. "Водні біоресурси та аквакультура" / за ред. І. М. Шермана. Херсон: ФОП Вишемирський В. С., 2021. 628 с.: іл.

Детальніше...

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

З нагоди вшанування пам’яті жертв війни в Україні у читальній залі Наукової бібліотеки діє тематична книжкова полиця «День скорботи – 80 років від початку німецько-радянської війни». Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незлічені жертви і страждання, смерть та руйнування.

Детальніше...

Наукова бібліотека поповнилась раритетним виданням

Cьогодні  університет відвідала Ольга Мартинова,  донька Мартинової Тетяни Демьянівни - однієї  з засновників  Народного музею Херсонського державного аграрно-економічного університету. Під час теплої зустрічі Наукова бібліотека отримала в подарунок раритетне  видання 1924 року «Збірник присвячений 50-ти річному ювілею Херсонського Сільськогосподарського Технікуму ім. А.Д. Цюрупи», яке зберігалось в архівах сім’ї Мартинових.

Детальніше...

День Конституції України!

З нагоди святкування 25 – річниці Конституції України в читальній залі Наукової бібліотеки представлена тематична книжкова виставка «Моя земля – це незалежна Україна!». На виставці висвітлена література та інформаційні матеріали, які знайомлять користувачів з історією конституційного творення в Україні. 

Детальніше...

Перелік українських наукових журналів

Шановні науковці, пропонуємо до вашої уваги перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection. Всього 136 видань. Дата останнього оновлення: 26.04.2021.

Детальніше...

Повне академічне зібрання творів і листів Лесі Українки поповнило фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ

На відміну від попереднього видання, 12-томника радянських часів, яке також є у фонді книгозбірні, цей вагомий доробок науковців України вперше вийшов без цензури. Його унікальність полягає в тому, що в текстах зберігся оригінальний авторський правопис, підкреслення та перекреслення, які робила сама письменниця.

Детальніше...

Шановні користувачі Наукової бібліотеки!

Для українців ім’я Василя Стефаника по-особливому дороге. З українського письменника він переріс  у письменника світового значення, у співця бідаків різних націй та рас. Як Шекспір, як Шевченко, як Бернс - Стефаник займає гідне місце в світовій літературі. 

Детальніше...

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Співробітники Наукової бібліотеки підготували у читальній залі тематичну книжкову полицю, матеріали та архівні фото, присвячені темі: «Геноцид кримських татар є злочином без виправдання».

Детальніше...

День науки в Україні!

Наукова бібліотека ХДАЕУ щиро вітає всіх вчених і наукових співробітників з професійним святом Днем науки в Україні. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті! Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки.

Детальніше...

Шановні науковці!

До вашої уваги пропонуємо статтю в науковому журналі Soil and Tillage Research наших авторів: S.O.Lavrenko, N.M.Lavrenko, D.O.Maksymov, M.V.Maksymov. Ви маєте 50-денний безкоштовний доступ до цієї статті на платформі ScienceDirect. Кожен, хто перейде за посиланням до 29 червня 2021 р., потрапить на остаточну версію статті в ScienceDirect, яку він може прочитати на платформі або завантажити.

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

З огляду на запровадження на території  України карантину пропонуємо скористатися можливістю використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції All  Access Books одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі  ScienceDirect, дистанційно  з використанням доменного імені установи  (    @ksau.Kherson.ua)

Детальніше...

Тиждень вшанування пам’яті трагедії Чорнобильської аварії!

До 35-річчя трагічної події в читальній залі співробітники Наукової бібліотеки провели урок пам’яті «Пам’ять глибока і чиста як сльоза». Присутні були ознайомлені з історією створення Чорнобильської атомної електростанції, причини і наслідки вибуху, який стався в ніч з 25 на 26 квітня. Один із студентів, учасник бойових дій В. В. Кириченко, який проживав в зоні відчуження, доповнив лекцію своїми спогадами.

Детальніше...

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їх подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека ХДАЕУ нагадує, що у Вас є можливість скористатися  ресурсами (електронні книги) платформи ScienceDirect  у своїй науковій та інноваційній діяльності. Інформація про програми майбутніх навчальних вебінарів та записані вебінари публікуються на навчальному порталі  Elsevser Online Training Hub за посиланням: https://www.elsevier.com/plpl/events/webinars/ukraine

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права

Люди, які читають книги,

завжди будуть керувати тими,

хто дивиться телевізор.

© Ф. Жанліс

Детальніше...

Крок до академічної доброчесності

21 квітня наукова бібліотека провела для здобувачів економічного факультету 071 "Облік та оподаткування" тренінг  з якісного академічного письма. Бібліотекарі зосередили увагу на аспектах набуття компетентностей при написанні випускових робіт.

Детальніше...

Для тих, хто навчається вдома

Відповідно до Наказу ректора №38-ОД від 08.04.2021 р. "Про перехід на дистанційне навчання", пропонуємо сервісні послуги, які Наукова бібліотека надає дистанційно.

Детальніше...

Всесвітній день здоров’я!

Традиція проводити 7 квітня заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

Детальніше...

Академічна доброчесність – дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти

З метою поширення принципів академічної доброчесності серед студентів у Науковій бібліотеці Херсонського державного аграрно-економічного університету систематично проводяться лекції, презентації та вебінари. Здобувачі вищої освіти другого року навчання спеціальності 071 "Облік та оподаткування" взяли участь у заході на тему «Антиплагіатні програми та їх застосування». 

Детальніше...

Плагіат, як порушення академічної доброчесності

Другого квітня  в читальній залі Наукової бібліотеки здобувачам вищої освіти, які працюють над написанням кваліфікаційної роботи на здобуття ступеня баклавра, було представлено презентацію на тему «Плагіат, як порушення академічної доброчесності та система перевірки на плагіат за допомогою Unicheck».

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАЕУ вітає майстрів поетичного слова зі святом натхнення і творчості!

21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Рішення про відзначення цієї дати було прийнято у 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО. Перший Всесвітній день поезії відзначався в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Детальніше...

Наукова бібліотека запрошує на перегляд літератури «90 років від дня народження Ліни Василівни Костенко»

19 березня відзначає свій день народження найвизначніша сучасна українська поетеса Ліна Костенко. У сучасній світовій традиції Ліна Костенко входить до переліку найвідоміших жінок сучасної України. Її творчість – невід’ємна частина історії України, культури.

Детальніше...

Продовжуємо поширювати знання з академічної доброчесності

В рамках впровадження принципів академічної доброчесності, для здобувачів вищої освіти четвертого року навчання спеціальності 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва співробітниками Наукової бібліотеки проведено лекцію "Правила оформлення бібліографічного опису, оформлення посилань і списку використаних джерел в Україні". 

Детальніше...

Квітневі вебінари українською

До вашої уваги квітнева серія вебінарів від Clarivate. Реєстрацію відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть Register заповніть анкету. У Webex. XP не підтримується. Сертифікат за кожний окремо, якщо прослухано 90% основного часу.

Детальніше...