ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Шановні науковці!

До вашої уваги пропонуємо статтю в науковому журналі Soil and Tillage Research наших авторів: S.O.Lavrenko, N.M.Lavrenko, D.O.Maksymov, M.V.Maksymov. Ви маєте 50-денний безкоштовний доступ до цієї статті на платформі ScienceDirect. Кожен, хто перейде за посиланням до 29 червня 2021 р., потрапить на остаточну версію статті в ScienceDirect, яку він може прочитати на платформі або завантажити.

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

З огляду на запровадження на території  України карантину пропонуємо скористатися можливістю використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції All  Access Books одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі  ScienceDirect, дистанційно  з використанням доменного імені установи  (    @ksau.Kherson.ua)

Детальніше...

Тиждень вшанування пам’яті трагедії Чорнобильської аварії!

До 35-річчя трагічної події в читальній залі співробітники Наукової бібліотеки провели урок пам’яті «Пам’ять глибока і чиста як сльоза». Присутні були ознайомлені з історією створення Чорнобильської атомної електростанції, причини і наслідки вибуху, який стався в ніч з 25 на 26 квітня. Один із студентів, учасник бойових дій В. В. Кириченко, який проживав в зоні відчуження, доповнив лекцію своїми спогадами.

Детальніше...

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їх подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека ХДАЕУ нагадує, що у Вас є можливість скористатися  ресурсами (електронні книги) платформи ScienceDirect  у своїй науковій та інноваційній діяльності. Інформація про програми майбутніх навчальних вебінарів та записані вебінари публікуються на навчальному порталі  Elsevser Online Training Hub за посиланням: https://www.elsevier.com/plpl/events/webinars/ukraine

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права

Люди, які читають книги,

завжди будуть керувати тими,

хто дивиться телевізор.

© Ф. Жанліс

Детальніше...

Крок до академічної доброчесності

21 квітня наукова бібліотека провела для здобувачів економічного факультету 071 "Облік та оподаткування" тренінг  з якісного академічного письма. Бібліотекарі зосередили увагу на аспектах набуття компетентностей при написанні випускових робіт.

Детальніше...

Для тих, хто навчається вдома

Відповідно до Наказу ректора №38-ОД від 08.04.2021 р. "Про перехід на дистанційне навчання", пропонуємо сервісні послуги, які Наукова бібліотека надає дистанційно.

Детальніше...

Всесвітній день здоров’я!

Традиція проводити 7 квітня заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

Детальніше...

Академічна доброчесність – дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти

З метою поширення принципів академічної доброчесності серед студентів у Науковій бібліотеці Херсонського державного аграрно-економічного університету систематично проводяться лекції, презентації та вебінари. Здобувачі вищої освіти другого року навчання спеціальності 071 "Облік та оподаткування" взяли участь у заході на тему «Антиплагіатні програми та їх застосування». 

Детальніше...

Плагіат, як порушення академічної доброчесності

Другого квітня  в читальній залі Наукової бібліотеки здобувачам вищої освіти, які працюють над написанням кваліфікаційної роботи на здобуття ступеня баклавра, було представлено презентацію на тему «Плагіат, як порушення академічної доброчесності та система перевірки на плагіат за допомогою Unicheck».

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАЕУ вітає майстрів поетичного слова зі святом натхнення і творчості!

21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Рішення про відзначення цієї дати було прийнято у 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО. Перший Всесвітній день поезії відзначався в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Детальніше...

Наукова бібліотека запрошує на перегляд літератури «90 років від дня народження Ліни Василівни Костенко»

19 березня відзначає свій день народження найвизначніша сучасна українська поетеса Ліна Костенко. У сучасній світовій традиції Ліна Костенко входить до переліку найвідоміших жінок сучасної України. Її творчість – невід’ємна частина історії України, культури.

Детальніше...

Продовжуємо поширювати знання з академічної доброчесності

В рамках впровадження принципів академічної доброчесності, для здобувачів вищої освіти четвертого року навчання спеціальності 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва співробітниками Наукової бібліотеки проведено лекцію "Правила оформлення бібліографічного опису, оформлення посилань і списку використаних джерел в Україні". 

Детальніше...

Квітневі вебінари українською

До вашої уваги квітнева серія вебінарів від Clarivate. Реєстрацію відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть Register заповніть анкету. У Webex. XP не підтримується. Сертифікат за кожний окремо, якщо прослухано 90% основного часу.

Детальніше...

Нові навчальні посібники

Координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) в ХДАЕУ,  проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Аверчев Олександр Володимирович подарував для студентів агрономічного факультету навчальні посібники, які  будуть зберігатися у фонді Наукової бібліотеки.

Детальніше...

Цитування та посилання в наукових роботах

Співробітниками Наукової бібліотеки, в рамках впровадження принципів академічної доброчесності, для здобувачів вищої освіти IV та V курсів факультету архітектури та будівництва проведено лекцію-презентацію "Правила оформлення бібліографічного опису, оформлення посилань і списку використаних джерел в Україні" в ході якої присутні були ознайомлені з онлайн-сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел «Grafiati».

Детальніше...

До Наукової бібліотеки надійшло нове історичне видання.

Декан агрономічного факультету ХДАЕУ Мринський Іван Миколайович подарував для  фонду Наукової бібліотеки історичне видання «Вітовщина. Піщинка на одвічному Шовковому шляху».
Ця книга — плід консолідованих зусиль історика-науковця (Наталя Шевченко - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ЧНУ ім. П. Могили) та аматорів-краєзнавців Вітовщини. 

 

Детальніше...

Академічна доброчесність для науковців

Науковою бібліотекою в рамках сприяння Академічній доброчесності для викладачів Кафедри професійної освіти проведено тренінг "Репозитарій ХДАЕУ: особливості наповнення та пошукові можливості" та презентацію онлайн-сервісу автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati». Адміністратор Інституційного репозитарію ХДАЕУ І. Озерицька ознайомила присутніх з особливостями розміщення власної роботи (самоархівування) у електронному архіві ХДАЕУ.

Детальніше...

Наукова бібліотека запрошує на тренінг!

11 березня 2021 р. о 10 г. 50 хв. у читальній залі відбудеться тренінг "Репозитарій ХДАЕУ: особливості наповнення та пошукові можливості" та презентація онлайн-сервісу автоматичного оформлення бібліографічних посилань «Grafiati». 

Детальніше...

Наукова бібліотека запрошує на перегляд літератури до 175 –ї річниці з дня народження Василя Васильовича Докучаєва

1 березня виповнюється 175 років від дня народження Василя Васильовича Докучаєва (1846-1903) – відомого природознавця, основоположника наукового генетичного ґрунтознавства та зональної агрономії.

Головна праця Докучаєва «Російський чорнозем» (1883) принесла вченому світову славу і заслужено вважається основою генетичного ґрунтознавства. В ній детально розглянуті область поширення, походження, хімічний склад чорнозему, принципи класифікації та методи дослідження цього ґрунту.

Детальніше...

Шановні користувачі!

На сайті сервісу Grafiati (https://www.grafiati.com/uk/news/) є розділ новини – Ви можете там переглядати усі новації (їх багато), але за останній час було запущено масштабний функціонал, тому хотіли б повідомити про нього окремо, адже, на нашу думку, він буде дуже корисний як для студентів, так і для фахівців:

Детальніше...

Для спеціалістів ресторанного господарства і не тільки…

До книжкового фонду наукової бібліотеки надійшли нові навчальні посібники:

Аверчев О.В. Страви з круп'яних культур та овочевих культур оздоровчого призначення: навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова. – Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Аверчев О.В. Збірник рецептур страв з рису та овочів різних країн світу : навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова, С. М. Коб’яков.  – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Детальніше...

Нова серія вебінарів з використання платформи SciVal та інших ресурсів!

Програма вебінарів англійською мовою від компанії Elsevier:  

Детальніше...

Нові серії вебінарів від Elsevier!

Протягом лютого-квітня 2021 року заплановано провести серію вебінарів. Спікерами виступлять менеджери, експерти та тренери компанії Elsevier: Томаш Пшонка, Хелена Пачуска, Катажина Ґаца-Зайонц, Наталія Ґарція та Марина Назаровець. Вебінари будуть проводитися українською та англійською мовами. Їх розклад публікується на Elsevier Online Training Hub.

Детальніше...