ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

НАУКА

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

Здобувачі продовжують удосконалювати знання із дотримання академічної доброчесності та запобігання плагіату. 3.02.22 відбулася лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей: 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм».

Детальніше...

Нові надходження книг викладачів Херсонського державного аграрно-економічного університету до фонду Наукової бібліотеки

Захист рису від шкідників, хвороб та бур’янів  В.В. Дудченко, О. Є. Марковська, О.В. Аверчев, Д.П. Паламарчук, О.В.Макуха.-Херсон. ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. - 174 с. 

Навчальний посібник для поглибленого вивчення дисциплін «Сільськогосподарська ентомологія», «Сільськогосподарська фітопатологія» та «Гербологія» для здобувачів вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 202 «Захист і карантин рослин», підготували член-кореспондент НААН України зі спеціальності «Захист і карантин рослин», доктор економічних наук, кандидат с.-г. наук зі спеціальності «Фітопатологія» Дудченко В. В., доктор с.-г. наук, професор Марковська О. Є., доктор с.-г. наук, професор Аверчев О. В., кандидат с.-г. наук Паламарчук Д. П., кандидат с.-г. наук, доцент Макуха О. В.

Детальніше...

Фахівцям, науковцям, студентам та аспірантам у сфері гідротехнічного та цивільного будівництва і не тільки…

Наукова бібліотека отримала від  автора  доцента  кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій  М.М. Волошина новий словник - довідник з гідротехнічного та цивільного будівництва. Видання складено на основі розширеного пошуку інформації з вітчизняних та зарубіжних джерел, нормативних документів, а також результатів наукових досліджень вчених даної галузі. Рекомендовано до друку Вченою радою Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Наукова бібліотека ХДАЕУ отримала у подарунок нові книги від Національного музею Голодомору

8 жовтня пройшла презентація нових наукових праць у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара спільно з Національним музеєм Голодомору-геноциду та Міжнародною асоціацією дослідників Голодомору. Ці видання – результати Міжнародного форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо», присвяченого пам`яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр., 100-м роковинам масового штучного голоду 1921-1923 рр., 75-м роковинам масового штучного голоду 1946-1947 рр.

Детальніше...

80-та роковина трагедії в Бабиному Яру

В пам'ять жертв цієї трагедії в читальній залі Наукової бібліотеки представлена тематична книжкова виставка «У Бабинім Яру палає сотні свіч...». Запрошуємо користувачів ознайомитись з маловідомими сторінками історії та переглянути ілюстрації-спогади очевидців трагедії Бабиного Яру. 29 вересня виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Нові надходження до фонду Наукової бібліотеки

До фонду Наукової бібліотеки надійшла міжнародна колективна монографія "Strategies of socio-economic development and mechanisms of their implementation in the conditions of economic uncertainty and globalization changes / Стратегії соціально-економічного розвитку та механізми їх реалізації в умовах економічної невизначеності і глобалізаційних змін" за редакцією Ю. Кирилова, Г. Бедианашвили, К. Бичиа, Г. Жосан. В роботі над виданням взяли участь науковці ХДАЕУ Л. Алещенко, А. Аверчев, Д. Бреус, Г. Фесенко, В. Грановська, А. Карнаушенко, О. Коновалов, В. Крикунова, Р. Морозов, В. Пічура, Л. Потравка, Т. Стукан, А. Явтушенко, Г. Жосан.

Детальніше...

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Сидякіна О. В., Іванів М. О. Основи геології : навч. посіб. Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. 208 с. ISBN: 978-966-289-504-9. Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» для здобувачів вищої освіти агрономічних спеціальностей. 

 

Детальніше...

Нові надходження до фонду Наукової бібліотеки

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Шерман І. М., Хижняк М. І, Кутіщев П. С., Кражан С. А. Живлення та годівля риб: підручник для підгот. фахівців за спец. "Водні біоресурси та аквакультура" / за ред. І. М. Шермана. Херсон: ФОП Вишемирський В. С., 2021. 628 с.: іл.

Детальніше...

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНОСТЬ ТА ОСНОВИ АКАДЕМІЧНОГО ПИСЬМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

З метою поширення академічної доброчесності та запобігання плагіату відбулося заняття для бакалаврів, молодших бакалаврів та магістрів економічного факультету  спеціальності 071 «Облік і оподаткування». 

Детальніше...

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

З нагоди вшанування пам’яті жертв війни в Україні у читальній залі Наукової бібліотеки діє тематична книжкова полиця «День скорботи – 80 років від початку німецько-радянської війни». Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незлічені жертви і страждання, смерть та руйнування.

Детальніше...

Наукова бібліотека поповнилась раритетним виданням

Cьогодні  університет відвідала Ольга Мартинова,  донька Мартинової Тетяни Демьянівни - однієї  з засновників  Народного музею Херсонського державного аграрно-економічного університету. Під час теплої зустрічі Наукова бібліотека отримала в подарунок раритетне  видання 1924 року «Збірник присвячений 50-ти річному ювілею Херсонського Сільськогосподарського Технікуму ім. А.Д. Цюрупи», яке зберігалось в архівах сім’ї Мартинових.

Детальніше...

День Конституції України!

З нагоди святкування 25 – річниці Конституції України в читальній залі Наукової бібліотеки представлена тематична книжкова виставка «Моя земля – це незалежна Україна!». На виставці висвітлена література та інформаційні матеріали, які знайомлять користувачів з історією конституційного творення в Україні. 

Детальніше...

Перелік українських наукових журналів

Шановні науковці, пропонуємо до вашої уваги перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection. Всього 136 видань. Дата останнього оновлення: 26.04.2021.

Детальніше...

Повне академічне зібрання творів і листів Лесі Українки поповнило фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ

На відміну від попереднього видання, 12-томника радянських часів, яке також є у фонді книгозбірні, цей вагомий доробок науковців України вперше вийшов без цензури. Його унікальність полягає в тому, що в текстах зберігся оригінальний авторський правопис, підкреслення та перекреслення, які робила сама письменниця.

Детальніше...

Шановні користувачі Наукової бібліотеки!

Для українців ім’я Василя Стефаника по-особливому дороге. З українського письменника він переріс  у письменника світового значення, у співця бідаків різних націй та рас. Як Шекспір, як Шевченко, як Бернс - Стефаник займає гідне місце в світовій літературі. 

Детальніше...

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Співробітники Наукової бібліотеки підготували у читальній залі тематичну книжкову полицю, матеріали та архівні фото, присвячені темі: «Геноцид кримських татар є злочином без виправдання».

Детальніше...

День науки в Україні!

Наукова бібліотека ХДАЕУ щиро вітає всіх вчених і наукових співробітників з професійним святом Днем науки в Україні. Здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі і щастя в особистому житті! Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки.

Детальніше...

Шановні науковці!

До вашої уваги пропонуємо статтю в науковому журналі Soil and Tillage Research наших авторів: S.O.Lavrenko, N.M.Lavrenko, D.O.Maksymov, M.V.Maksymov. Ви маєте 50-денний безкоштовний доступ до цієї статті на платформі ScienceDirect. Кожен, хто перейде за посиланням до 29 червня 2021 р., потрапить на остаточну версію статті в ScienceDirect, яку він може прочитати на платформі або завантажити.

Детальніше...

Шановні викладачі та студенти!

З огляду на запровадження на території  України карантину пропонуємо скористатися можливістю використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції All  Access Books одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі  ScienceDirect, дистанційно  з використанням доменного імені установи  (    @ksau.Kherson.ua)

Детальніше...

Тиждень вшанування пам’яті трагедії Чорнобильської аварії!

До 35-річчя трагічної події в читальній залі співробітники Наукової бібліотеки провели урок пам’яті «Пам’ять глибока і чиста як сльоза». Присутні були ознайомлені з історією створення Чорнобильської атомної електростанції, причини і наслідки вибуху, який стався в ніч з 25 на 26 квітня. Один із студентів, учасник бойових дій В. В. Кириченко, який проживав в зоні відчуження, доповнив лекцію своїми спогадами.

Детальніше...

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їх подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека ХДАЕУ нагадує, що у Вас є можливість скористатися  ресурсами (електронні книги) платформи ScienceDirect  у своїй науковій та інноваційній діяльності. Інформація про програми майбутніх навчальних вебінарів та записані вебінари публікуються на навчальному порталі  Elsevser Online Training Hub за посиланням: https://www.elsevier.com/plpl/events/webinars/ukraine