ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Херсонський державний аграрно-економічний університет

Радий вітати Вас на сайті Херсонського державного аграрно-економічного університету (ХДАЕУ) – одного з провідних вищих навчальних закладів на Півдні України, який готує фахівців для агропромислового комплексу, екології, водного господарства, будівництва та інших галузей економіки, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження. Університет був створений у 1874 році.

ХДАЕУ в жовтні 2014 року відмітив 140-ву річницю

Херсонський державний аграрно-економічний університет – один із провідних вищих аграрних навчальних закладів Південного регіону України з підготовки сільськогосподарських кадрів із вищою освітою за багатоступеневою системою: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук. Сьогодні в університеті: навчається близько 4000 студентів.

Структура університету (Structure univesity): 5 факультетів

  • АГРОНОМІЧНИЙ (AGRONOMIC DEPARTMENT)
  • БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ (BIOTEHNOLOGIC DEPARTMENT )
  • АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА (DEPARTMENT OF ARCHITECTURE AND CONSTRUCTION)
  • РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ (DEPARTMENT OF FISHERIES AND NATURE)
  • ЕКОНОМІЧНИЙ (ECONOMIC DEPARTMENT)

До складу університету входять: наукова бібліотека, 27 кафедр і 25 філій кафедр на виробництві; 20 провідних наукових шкіл;  45 навчально-наукових інститути; Скадовський технікум ХДАЕУ; дослідно-виробнича дільниця; сучасна навчально-лабораторна база; Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки; навчально-методичний центр довузівської підготовки та міжнародної освіти, дослідне поле, 5 навчальних корпусів, 5 гуртожитків, три музеї, власна автономна котельня, спортивний комплекс, водна станція на р. Дніпро, база відпочинку «Колос» на березі Чорного моря.

Підготовка науково-педагогічних кадрів: в університеті діють дві спеціалізовані ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій. Це відкриває шлях для підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації..

Професорсько-викладацький склад: працює 304 науково-педагогічних працівника, в тому числі: академік, 3 член-кореспондента НААНУ, 27 доктора наук, професорів, 183 кандидатів наук, доцентів. Співробітниками університету за роки незалежності України одержано понад 300 патентів та більше 200 авторських свідоцтв на винаходи.

Міжнародні зв’язки: університет сприяє академічній мобільності студентів. Так, на сьогодні діють такі міжнародні програми для студентів:

- з Федерацією «Обміни Франція – Україна» - стажування у Франції для студентів, викладачів та наукових працівників. Вивчення французької мови з можливим працевлаштуванням на спільних франко-українських підприємствах;

- з Поморською Академією (м. Слупськ, Польща). Семестрове навчання студентів з метою одержання подвійних дипломів;

- з Університетом Південної Богемії  (м. Водняни, Чеська республіка). Двостороння науково-технічна співпраця та обміни студентами з метою підвищення якості освіти;

- з ТОВ «Інтер Агро Імідж». Міжнародна програма обміну студентів для стажування та проходження виробничої практики на сільськогосподарських підприємствах Німеччини.

Сподіваюсь, що інформація, подана на нашому сайті, дозволить Вам зробити правильний вибір.

Бажаю Вам успіхів!