ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

В рамках співпраці з UHBDP

В РАМКАХ СПІВПРАЦІ З UHBDP

Агроінтернатура

Конференції та виїздні практичні заняття

 

«Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» працює в Україні з 2015 року за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, реалізується і співфінансується менонітська асоціацією економічного розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва MASHAV і міжнародними сервіс-компаніями для надання технічної підтримки. На території Херсонської області заходи в рамках цієї співпраці проводяться Громадською організацією «Земля Таврії», який працює на базі Херсонського державного аграрного університету.

  

 

АГРОІНТЕРНАТУРА

 

На протязі навчального року студенти ХДАУ можуть стати учасниками конкурсного відбору по грантовій програмі стажування в рамках «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Механізм роботи і вибору студентів для агроінтернатури погоджується і затверджується між менеджером проекту і університетом, а також визначаються спеціальності і навчальний курс, виходячи з яких студенти можуть взяти участь в даному стажуванні.

-                           Ідея створення агроінтернатури для студентів виникла саме тому, що практика - ключовий момент в програмі навчанні. Одним із завдань проекту - організація стажування для студентів в провідних аграрних підприємствах області, щоб продемонструвати їм весь цикл виробництва, дати реальний досвід, - переконаний професор, проректор з наукової роботи, директор Інституту ПКП, координатор по роботі з вузами в рамках проекту UHBDP Аверчев Олександр Володимирович.