ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

В рамках співпраці з UHBDP

В РАМКАХ СПІВПРАЦІ З UHBDP

Агроінтернатура

Конференції та виїздні практичні заняття

 

«Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» працює в Україні з 2015 року за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, реалізується і співфінансується менонітська асоціацією економічного розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва MASHAV і міжнародними сервіс-компаніями для надання технічної підтримки. На території Херсонської області заходи в рамках цієї співпраці проводяться Громадською організацією «Земля Таврії», який працює на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету.

  

 

АГРОІНТЕРНАТУРА

 

На протязі навчального року студенти ХДАЕУ можуть стати учасниками конкурсного відбору по грантовій програмі стажування в рамках «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

Механізм роботи і вибору студентів для агроінтернатури погоджується і затверджується між менеджером проекту і університетом, а також визначаються спеціальності і навчальний курс, виходячи з яких студенти можуть взяти участь в даному стажуванні.

-  Ідея створення агроінтернатури для студентів виникла саме тому, що практика - ключовий момент в програмі навчанні. Одним із завдань проекту - організація стажування для студентів в провідних аграрних підприємствах області, щоб продемонструвати їм весь цикл виробництва, дати реальний досвід, - переконаний професор, проректор з наукової роботи, директор Інституту ПКП, координатор по роботі з вузами в рамках проекту UHBDP Аверчев Олександр Володимирович.