ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Спортивні досягнення здобувачів ХДАЕУ

Вітаємо здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 015 Професійна освіта (Економіка), – Жижка Захара, який успішно взяв участь у чемпіонаті України з рукопашного бою серед дорослих.

 

 

 

Детальніше...

Робота з базовими шкільними закладами кафедри лісового та садово-паркового господарства

25 травня відбулись батьківські збори випускного класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради.

 

Детальніше...

Підсумки V-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукові читання імені В.М. Виноградова»

25-26 травня відбулась V-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові читання імені В.М. Виноградова», присвяченої 10-річчю заснування кафедри лісового та садово-паркового господарства Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Запрошуємо на навчання в ХДАЕУ! Викладачі економічного факультету продовжують профорієнтаційні зустрічі

У ліцеї Новгородківської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області 26 травня 2023 року доцент кафедри професійної освіти ХДАЕУ Олена Шаумян провела профорієнтаційну зустріч із учнями 11-х класів, ознайомивши їх із спеціальностями Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології та досягнення інженерних наук в галузі гідротехнічного будівництва та водної інженерії»

26 травня 2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЯГНЕННЯ ІНЖЕНЕРНИХ НАУК В ГАЛУЗІ ГІДРОТЕХНІЧНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ВОДНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ».

Детальніше...

Результати співпраці USAID АГРО та українських ВНЗ

25 травня відбулась підсумкова конференція організована Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) за результатами навчального курсу «Основи створення інтероперабельних геопросторових даних для розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних» на яку був запрошений Юрій ЯРЕМКО, д.е.н., професор, директор НЦЦ «ІПОД» Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція «Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва»

Херсонський державний аграрно-економічний університет став співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва», що відбулася 24 травня 2023 року.

Детальніше...

Продуктивний тиждень із циклу гостьових лекцій для спеціальності 071 Облік і оподаткування

Для здобувачів спеціальності 071 Облік і оподаткування всіх рівнів та викладачів кафедри обліку і оподаткування ХДАЕУ тиждень із проведення циклу гостьових лекцій був дуже продуктивним.

 

Детальніше...

В ХДАЕУ стало на одного майстра спорту України більше!

Професійне зростання, високі спортивні досягнення, важливі перемоги, все це є результатом наполегливої праці, цілеспрямованості, високої працездатності та безумовно обдарованості та талановитості спортсмена!

Детальніше...

Працівниками економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету 24 травня 2023 року було проведено профорієнтаційний захід з учнями 10 класів Комунального закладу "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького"

24 травня 2023 року працівники економічного факультету - доцент кафедри менеджменту та інформаційних технологій Ігор Олійник; доцент кафедри професійної освіти Олена Шаумян та доцент кафедри економіки та фінансів Леся Кононенко - зустрілись із учнями 10-х класів Комунального закладу "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького".

Детальніше...

Відкриті лекції викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин

25 травня 2023 року було проведено відкриту гостьову онлайн лекцію для здобувачів вищої освіти агрономічного факультету на тему: «Сучасні тенденції розвитку сільського господарства».

 

Детальніше...

ІV Міжнародна науково-технічна конференція «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ІННОВАЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ»

24 травня 2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулася ІV Міжнародна науково-технічна конференція «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ ТА ІННОВАЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ».

Детальніше...

Підсумки роботи ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку»

23 травня 2023 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку», яка була організована кафедрою економіки та фінансів.

Детальніше...

Захист звітів виробничої практики здобувачів ОС Молодший бакалавр спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

25 травня 2023 року відбувся залік з виробничої практики здобувачів вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) другого року навчання денної форми освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва біолого-технологічного факультету.

Детальніше...

Гостьова лекція на тему: «Агріаналітика - екосистемна онлайн платформа для українських агро МСП»

23 травня 2023 року в режимі Zoom-конференцій відбулася гостьова лекція на тему: «Агріаналітика - екосистемна онлайн платформа для українських агро МСП», до якої долучились науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування разом із здобувачами спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет співорганізатор І Всеукраїнської науково-практичної конференції

Херсонський державний аграрно-економічний університет став співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти», що відбулася 24 травня 2023 року.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Кафедра Водні Біоресурси Та Аквакультура ХДАЕУ прийняла участь у першому Всеукраїнському семінарі магістерської платформи освітніх програм Спеціальності 207

На факультеті рибного господарства та природокористування викладачі кафедри Водні Біоресурси Та Аквакультура прийняли участь в он-лайн заході за ініціативою та підтримки Державного агентства меліорації та рибного господарства України; ДУ «Методично-технологічний центр з аквакультури» та Білоцерківського національного аграрного університету.

Детальніше...

Бліц вебінари «Інструкції для початківців» і спільний семінар від Clarivate

Шановні науковці! Пропонуємо вам відвідати!

24 травня (середа) - Час 10:15–11:00

Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Авторські профілі

25 травня (четвер) - Час 10:15–11:00

Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: Журнали для публікації  

Детальніше...