ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Четвертий день роботи Школи англійської мови ZNOPREP

Четвертий день роботи школи англійської мови ZNOPrep, 21 жовтня 2021 року розпочала  Юлія Главацька презентацією: Howtowriteessay. П’ять корисних порад – як писати есе двох видів – було висвітлено на слайдах яскравої презентації. Здобувачам довелося зосередитися на практичних завданнях: опрацювання структури есе, заповнення пропусків відповідними кліше тощо.

Детальніше...

Онлайн семінар зі стейкхолдером

20 жовтня 2021 року відбувся онлайн семінар на тему: «Проблеми дослідження водогосподарських систем України для будівництва, реконструкції та експлуатації». Семінар проводив стейкхолдер факультету архітектури та будівництва Сергій ШЕВЧУК, завідувач відділенням водних ресурсів Інституту водних проблем і меліорації НААН, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник. У семінарі приймали участь викладачі та здобувачі вищої освіти факультету архітектури та будівництва.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Онлайн-екскурсія козиною фермою «Мар’янівської сироварні» ТОВ «Агробізнес» для здобувачів спеціальності 204 «ТВППТ»

20 жовтня 2021 року кафедрою технології виробництва продукції тваринництва була організована онлайн-екскурсія козиною фермою «Мар’янівської сироварні», ТОВ «Агробізнес» для здобувачів біолого-технологічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Детальніше...

Завершальний етап роботи Школи економіки для школярів

Завершальний день у роботі Школи економіки, організованої економічним факультетом ХДАЕУ для здобувачів середньої освіти, видався таким же інформативно насиченим, пізнавальним і продуктивним, як і попередні. Кожне з трьох занять, проведених сьогодні викладачами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов, стало важливим внеском у популяризацію економічної освіти та ознайомлення школярів із перспективами її здобуття в нашому університеті.

Детальніше...

Відкрито прийом заявок на міжнародний конкурс студентських наукових робіт «BLACK SEA SCIENCE 2022»

Цей щорічний конкурс проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів, їх залучення до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності. Конкурс проводиться за наступними напрямами: - харчова наука і технології; - економіка і управління; - інформаційні технології, автоматизація і робототехніка; - енергетика та енергоефективність; - екологія та охорона навколишнього середовища.

Детальніше...

Третій день роботи школи англійської мови ZNOPREP

Третій день поспіль викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов продовжують активну діяльність школи англійської мови ZNOPrep. Cьогодні, 20 жовтня 2021 року, не порушуючи традицій, викладачі професійно активізують скіли здобувачів середньої освіти.

Детальніше...

Кафедра економіки та фінансів запрошує учнів 9-11 класів поринути у світ фінансів і бізнесу!

Кафедра економіки та фінансів запрошує учнів 9-11 класів поринути у світ фінансів і бізнесу! Економіка – це більше ніж просто господарювання та формування ринків! За підприємцями – майбутнє!  Як віднайти свою бізнес-ідею та втілити її у життя? Відповіді на ці та інші питання  ви знайдете у «Осінній школі бізнесу і фінансів», яка буде працювати 21 та 22 жовтня 2021 р. Заняття відбудеться в on-line режимі ZOOM конференції за посиланням.

Детальніше...

Другий день роботи школи ZNO Prep

Другий день роботи школи англійської мови ZNO Prep видався особливо насиченим і цікавим. Учасники прокачали свої скіли з аудіювання разом із ерудованим викладачем Юрієм Несіним, занурилися у світ граматики з досвідченою викладачкою Катериною Совач та впоралися з однією з найскладніших частин ЗНО – написанням листа – з Оленою Кан.

Детальніше...

Спільне засідання сектору вищої освіти і науково-методичних комісій

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, відбулось спільне засідання сектору вищої освіти і Науково-методичних комісій сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Засідання відкрив і проводив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих ШАРОВ Олег Ігорович. Від Херсонського державного аграрно-економічного університету участь прийняв член НМК з будівництва та інженерії Микола ВОЛОШИН, к.т.н., доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії.

Детальніше...

Курс Research Methods

Шановні колеги, в жовтні закінчується онлайн курс Research Methods. Якщо Ви не пройшли реєстрацію, для отримання сертифікату Ви зможете залишити свої дані за посиланням. По завершенню курсу усі слухачі отримають сертифікат про проходження курсу. Сертифікати слухачів курсу будуть доступні на сторінці: https://academeofscience.com/certificate-of-internship/ в розділі Download pdf.

Детальніше...

Гігабітне суспільство: сучасна веб-архітектура та кар’єрні тренди

Онлай технологіями навчання навряд чи можна здивувати, проте змістом та учасниками – можна! Саме це визначає нові скіли та мотивацію! Цією перевагою скористалися студенти економічного факультету ХДАЕУ. Для них про «Архітектуру сучасних веб-сервісів та їх підтримку» розповідали представники компанії NEURAL DYNAMICS – стейкхолдери освітніх програм Менеджмент ІТ та Менеджмент.

Детальніше...

Дизайн supply chain – унікальна освітня технологія Аграрно-економічного!

Сучасна стратегія бізнесу – дизайн supply chain – це те, чого навчають в Аграрно-економічному. Інтегрований підхід поєднав виробництво продукції аквакультури, її процесинг  і професійну ресторанну подачу. Дизайн supply chain – унікальна освітня технологія Аграрно-економічного! Сучасна стратегія бізнесу – дизайн supply chain – це те, чого навчають в Аграрно-економічному. Інтегрований підхід поєднав виробництво продукції аквакультури, її процесинг  і професійну ресторанну подачу.

Детальніше...

Перший день роботи Школи англійської мови ZNO PREP

Кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету продовжує свою профорієнтаційну традицію: вже другий рік поспіль працює школа англійської мови ZNO PREP, робота якої розрахована на три сесії – під час осінніх, зимових і весняних канікул.

Детальніше...

Школа економіки розпочала свою роботу!

Перший день осінніх канікул для деяких допитливих учнів став новим стартом у пізнані світу Економіки. Сьогодні,18 жовтня, кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету розпочала роботу «Школи економіки».

Детальніше...

Кафедра менеджменту та інформаційних технологій економічного факультету ХДАЕУ запрошує школярів 9-11 класів взяти участь у Школі математики

Кафедра менеджменту та інформаційних технологій економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету запрошує школярів 9-11 класів міста Херсона та області взяти участь у Школі математики в період з 20.10.2021р. по 22.10.2021р. Заняття в on-line режимі конференції Zoom. Тільки три дня, тільки для вас ХДАЕУ відкриває Школу математики!!!!!! Складне може бути простим! Викладачі кафедри менеджменту та інформаційних технологій допоможуть розібратися в найскладніших задачах ЗНО та ДПА.  Чекаємо на вас, проведіть свої канікули цікаво та з користю!

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» на тему «Організація технологічних процесів виробництва, зберігання і переробки продукції АПК» за участю представників провідної міжнародної компанії з виробництва продуктів харчування

Робота студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри  технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції  у жовтні була присвячена питанням організації технологічних процесів виробництва, зберігання і переробки продукції агропромислового комплексу. Так, для здобувачів вищої освіти, учасників гуртка за сприяння зав. кафедри, академіка НААН Віктора Пелиха була організована он-лайн зустріч  з фахівцями компанії Danone.

Детальніше...

Лекція на тему: «Практичне застосування переробки на прикладі upcyklingу будівництві»

Шановні, друзі, запрошуємо Вас 22 жовтня 2021 року о 1200 на відкриту лекцію на тему: «Практичне застосування переробки на прикладі upcyklingу будівництві». Мета – реалізація академічної мобільності здобувачів вищої освіти Університету з метою підвищення якості вищої освіти, ефективності наукових досліджень та гармонізації стандартів вищої освіти.

 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Під керівництвом доктора с.-г. наук, професора Марковської О.Є. продовжується цикл осінніх польових робіт та наукових спостережень дисертаційного дослідження здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії третього року навчання ОНП «Агрономія» Стеценко І.І. на тему: «Продуктивність Lavandula hybrida Rev. за різних систем удобрення та умов зволоження темно-каштанового ґрунту півдня України».

Детальніше...