ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Гостьова лекція на тему: «Аналіз стану складних технічних конструкцій, їх залишкового ресурсу та впливів на надійність»

Гостьова лекція д.т.н., головного наукового співробітника Інституту водних проблем і меліорації Кузьмич Людмили Володимирівни. Гостьова лекція відбудеться 31 січня 2023 року в 13.30. Запрошуються студенти та викладачі університету.

Детальніше...

Міжнародна співпраця на кафедрі ботаніки та захисту рослин

23 січня 2023 року відбулася робоча зустріч керівництва Національного аграрного науково-освітнього центру Республіки Казахстан (NASEC) та представників Міністерства сільського господарства РК з делегацією українських науковців, у якій прийняли участь в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, професор Марковська О.Є. та член-кореспондент НААН України, професор кафедри Дудченко В.В.

Детальніше...

Український правопис!

Наукова бібліотека ХДАЕУ нагадує, що на часі можливо згадати і переглянути мовні норми української мови. Оновлений український правопис певною мірою є поверненням до тих норм, що відбивають оригінальні риси української фонетико-морфологічної системи.

 

 

Детальніше...

Підвищення кваліфікації – запорука майбутнього успіху

Незважаючи на складні умови роботи під час воєнного стану, науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету продовжують не тільки якісно працювати, а ще й отримувати додаткові знання шляхом підвищення кваліфікації.

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 015 Професійна освіта

25 січня 2023 року відбулася гостьова лекція Ефемії Мефодіївни Харадзе, доктора педагогічних наук, професора Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі.

 

 

Детальніше...

Асоціація «COST» приймає пропозиції для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки!

Асоціація фінансування інноваційних і дослідницьких мереж «COST» оголосила про приймання пропозицій для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки шляхом пан’європейської співпраці.

 

 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Робоча зустріч викладачів факультету архітектури та будівництва

Підсумували результати роботи та окреслили перспективи розвитку на 2023 рік адміністрація та викладачі факультету архітектури та будівництва.

 

 

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства» факультету архітектури та будівництва

23 січня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства» кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва. Відповідно до напрямків роботи гуртка, тема поточного засідання «Тимчасова та постійна перегороджуючі конструкції на Північно-Кримському каналі».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики» факультету архітектури та будівництва

20 січня 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти “Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики” кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва.

Детальніше...

День Соборності

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Детальніше...

Виробнича практика як складова підготовки магістрів спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа

16 січня 2023 року на кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов економічного факультету ХДАЕУ відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження комплексної виробничої практики з фаху для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня 1 року навчання спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа.

Детальніше...

Публікаційна активність викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин

З метою отримання професійних кваліфікацій здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів агрономічного факультету спеціальностей 201 Агрономія, 202 Захист і карантин рослин, 203 Садівництво та виноградарство, а також факультету рибного господарства і природокористування спеціальностей 205 Лісове господарство, 206 Садово-паркове господарство науково-педагогічними працівниками кафедри ведеться активна робота з написання і видання навчальних посібників для методичного забезпечення як обов’язкових, так і вибіркових компонент освітньо-професійних програм.

Детальніше...

Конференція трудового колективу ХДАЕУ

16.01.2023 року відбулася Конференція трудового колективу ХДАЕУ. Делегатами конференції розглянуто два питання порядку денного: звіт ректора за 2022 рік та звіт про виконання колективного договору.

 

Детальніше...

ХДАЕУ є учасником проєкту, присвяченому впровадженню інноваційних методів підвищення якості вищої освіти

На початку 2023 року проєкт ХДАЕУ отримав перемогу у рамках міжнародної науково-педагогічної програми від Німецької служби академічних обмінів DAAD – Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis.

Детальніше...

Викладачі університету прийняли участь у Міжнародній конференції "Resilient Education In A Changing World: Learning From/With Ukraine" (університет Норд, Норвегія)

11-12 січня 2023 року в університеті Норд (Норвегія) відбулася Міжнародна конференції «Resilient Education In A Changing World: Learning From/With Ukraine».

 

 

 

 

Детальніше...

Інтеграція сільського господарства України в європейський простір

Викладачі кафедри Землеробства прийняли участь у міжнародній он-лайн науково-навчальній конференції «Спільна аграрна політика після 2022 року з особливим акцентом на стратегічних планах країн - членів Європейського Союзу».

Детальніше...

Запрошуємо на нову серію вебінарів!

Компанія Clarivate розпочинає нову серію вебінарів для науковців 2023!

Пропонуємо до вашої уваги розклад на січень, лютий та
березень!

 

 

 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Присудження академіками IKSAD премії «Science Awards» дослідникам на знак визнання їх наукової роботи.

Академіки IKSAD, які служать науці та розвитку з 2010 року, в одинадцятий раз присудили премію «Science Awards» дослідникам на знак визнання їх наукової роботи.

 

 

Детальніше...