ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Дистанційне навчання здобувачів вищої освіти спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»

Здобувачі вищої освіти агрономічного факультету першого року навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» засвоюють теоретичний та практичний матеріал з дисциплін, оволодівають новими знаннями і навичками під час занять, що проводяться в дистанційному форматі. 

 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка вищої освіти «Професійно-педагогічна майстерність викладача економічних дисциплін» економічного факультету

На онлайн-платформі Zoom 10 травня 2022 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Професійно-педагогічна майстерність викладача економічних дисциплін».  Тема зустрічі «Національні особливості ділових відносин в різних країнах світу».

Детальніше...

Еколого-фізіологічні основи акліматизації гідробіонтів

Колеги, українська наука та освіта за умов консолідації зусиль співдумців вибудовується й у вкрай важкі часи!!! Відданість, незламність наших науковців надихає! Слава Україні !!!

 

 

Детальніше...

Конкурс школярів до Міжнародного дня Землі в ХДАЕУ

Кафедра Науки про Землю та хімії факультету РГП ХДАЕУ щиро вдячні учасникам конкурсу присвяченого до Міжнародного дня Землі, який проводився з 01.03.2022 року по 20.04.2022 року.

Детальніше...

Засідання ректорату

12 травня 2022 року під головуванням в. о. ректора Юрія Кирилова відбулося засідання ректорату присвячене поточній діяльності університету та плануванню роботи в умовах воєнного стану.

Детальніше...

Запрошуємо на травневі вебінари!

Доброго дня, шановні колеги!

Компанія Clarivate анонсувала чергову серію вебінарів на травень.

 

  

 

Детальніше...

Огляд нових надходжень періодичних видань 2022

Пропонуємо до уваги науковців та студентів ХДАЕУ травневий випуск наукового фахового журналу 

  Журнал “Агросвіт” включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б») з питань економіки. Спеціальності – 051, 071, 072, 073, 075, 076, 292.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка – питання містобудівної діяльності в умовах воєнного стану

Чергове засідання студентського наукового гуртка «Землеустрій та геодезія», факультету архітектури та будівництва відбулося під керівництвом стейкхолдера спеціальності  Ігора Пєскова  за темою «Правові аспекти в геодезії та землеустрої», а саме торкнулися питання містобудівної діяльності в умовах воєнного стану.

Детальніше...

До уваги науковців!

Наукова бібліотека інформує про отримання нашим університетом доступу до ресурсів проєкту Research4Life!

Детальніше...

Практична підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»

Здобувачі вищої освіти третього року навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» Мельниченко Павло та Федосєєв Ілля під керівництвом к.с.-г.н, старшого наукового співробітника, завідувача відділу селекції Інституту рису НААН України Шпака Д.В. взяли участь у підготовці вегетаційних ємностей з метою висадки розсади материнських та батьківських ліній рису для гібридизації. Захід організовано за сприяння директора Інституту рису НААН України, члена-кореспондента НААН України, професора кафедри ботаніки та захисту рослин ХДАЕУ Дудченка В.В.

Детальніше...

Багатогранність професії

28 квітня 2022 року здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» у режимі он-лайн зустрілися із співробітником відділу копитних біосферного заповідника "Асканія-Нова" ім. Ф.Є. Фальц-Фейна – Юлією Герасемчук.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

В режимі он-лайн на кафедрі обліку і оподаткування відбулося відкладене (лютневе) засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства» під керівництвом доктора економічних наук, професора Олександра ПРИСТЕМСЬКОГО.

Детальніше...

Зустріч із провідним фахівцем ТДВ «Олешківський маслозавод» в рамках практичної підготовки здобувачів початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти спеціальності 204 ТВППТ

На кафедрі технологій переробки та зберігання с.-г. продукції відбулась онлайн зустріч здобувачів вищої освіти із представниками передового переробного підприємства області ТДВ «Олешківський маслозавод». Захід відбувся у рамках виконання програми освітнього компоненту «Загальні технології виробництва та переробки продукції тваринництва в Україні», адаптованого під програму практичної підготовки здобувачів початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Детальніше...

Онлайн навчання на економічному факультеті

Традиційно, e-learning відбувається не лише у формі занять за розкладом з використанням переваг інтерактивних технологій – демонстрації презентацій, проведення опитувань, запрошення лекторів. Одночасно – це й різноманітні консультації, й додаткове вивчення цікавих питань, й спілкування зі здобувачами.

Детальніше...

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку"

Війна застала всіх українців зненацька, забрала життя людей, зіпсувала велику кількість заходів та професійних планів, але кафедра економіки та фінансів ХДАЕУ продовжує наукову діяльність та змогла організувати й провести в онлайн режимі ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку". Організаторами конференції було отримано понад 200 заявок від  науковців з різних закладів вищої освіти України, Польщі, Молдови, Грузії та Болгарії.

Детальніше...

Навчальна теплиця ХДАЕУ

Навчальна теплиця Херсонського державного аграрно-економічного університету. Сезон 2022 року розпочався!

У навчальній теплиці представлені як однорічні овочеві культури, так і багаторічні плодові, ягідні та виноград. Все це вимагає дбайливого догляду працівників університету.

Детальніше...

№3 Дайджест новин біолого-технологічного факультету, тема тижня: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО КУПІВЛІ ТА ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

В охоплених бойовими діями регіонах жителі вже усвідомили, як важливо зібрати вдома резерв води та базових продуктів харчування. Центр громадського здоров'я МОЗ склав список продуктів, які вкрай бажано мати в запасі на випадок оголошення тривалої комендантської години або під час тривалого перебування в укритті.

Детальніше...

Працює науковий гурток «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства»

Особливістю роботи наукового гуртка «Актуальні проблеми гідротехніки, гідромеліорації та водного господарства», який працює на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії ФАБ (керівник гуртка – професор Морозов В.В.) при дистанційному навчанні є посилення індивідуальної роботи зі студентами при виконанні їх наукової тематики.

Детальніше...

Науково-дослідна робота в рамках гуртка «Захист і карантин рослин»

Під час дистанційного навчання член наукового гуртка «Захист і карантин рослин», здобувач вищої освіти першого року навчання першого (бакалаврського) рівня Коваленко Сергій згідно одержаного індивідуального завдання провів фітосанітарний моніторинг шкідливої ентомофауни в посівах ріпаку озимого та визначив біологічну ефективність інсектициду, обраного для регулювання чисельності виявлених видів фітофагів.

Детальніше...

Співпраця викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин ХДАЕУ з кафедрою захисту, генетики і селекції рослин ОДАУ

15 квітня 2022 року в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, професор Марковська О.Є. і доцент Макуха О.В. взяли участь у відкритому засіданні наукового гуртка «Фітосанітарний експерт» Одеського державного аграрного університету, керівником якого є доцент кафедри захисту, генетики і селекції рослин Балан Г.О.

Детальніше...