ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Підвищення кваліфікації викладачами кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В.Пилипенка на курсах при Інституті агроекології і природокористування НААН України для наукових та науково-педагогічних працівників з 26.09.2022 по 30.09.2022 р.

Завершено навчання на курсах підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників в Інституті агроекології і природокористування НААН (26.09.2022–30.09.2022 р.) викладачами кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В.Пилипенка – доцентом, к.е.н. Стратічук Наталії та старшою викладачкою Дюдяєвою Ольгою.

Детальніше...

Щороку 30 вересня в Україні відзначають День бібліотек

Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі – своє професійне свято.

Бібліотека– це той храм, де народжується і зберігається духовність. Працівники завжди створюють особливу атмосферу, яка єднає однодумців, надихає до праці, допомагає відпочити думками і поринути у світ книг.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід у Аджамському ліцеї Кіровоградської області

27 вересня 2022 року професорсько-викладацький склад факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету провели профорієнтаційний захід із учнями 11 класу Аджамського ліцею Аджамської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Детальніше...

Відкрита лекція з навчальної дисципліни: «Технологічне обладнання харчової промисловості»

30.09.2022 р. д.т.н., доцентом кафедри інженерії харчового виробництва Горач О.О. на платформі Zoom було проведено відкриту лекцію з навчальної  дисципліни: «Технологічне обладнання харчової промисловості» на тему: «Обладнання для зберігання сировини» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4 року навчання 3 групи спеціальності 181 «Харчові технології».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Землеустрій і геодезія»

29 вересня 2022 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка в цьому навчальному році. Присутнім було представлено презентацію роботи наукового гуртка «Геодезія та землеустрій». Керівник наукового гуртка кандидат технічних наук, доцент кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Яценко Володимир Миколайович ознайомив  студентів, які виявили бажання відвідувати науковий гурток, з «Положенням про наукові гуртки  здобувачів вищої освіти всіх рівні акредитації» Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Детальніше...

Початок роботи гуртка «Успішний підприємець» у новому навчальному році

Традиційно щорічно у вересні розпочинають свою роботу студентські наукові гуртки. Цей рік складних випробувань не став виключенням. На перше засідання студентського наукового гуртка «Успішний підприємець» здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 051 Економіка та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність було підготовлено чотири доповіді. Керівник гуртка доцент Бойко Л.О. розповіла про важливість наукової роботи здобувачів, яка є одним із напрямів їх самостійної роботи, важливим чинником підготовки висококваліфікованих фахівців.

Детальніше...

Участь здобувачів спеціальності 101 Екологія та 183 ТЗНС у вебінарі «Екологічні сертифікації в сфері гостинності та їх вплив на кліматичні зміни»

Викладачі та студенти Херсонського ДАЕУ кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В.Пилипенка прийняли участь у черговому вебінарі, який присвячено Всесвітньому дню туризму  ,,Екологічна сертифікація в сфері гостинності та її вплив на кліматичні зміни,,.

Детальніше...

Участь в Меліоративному Форумі «Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України»

28 вересня 2022 року з 10.00 до 14.00 проходив Меліоративний Форум «Комплексна реформа в секторі гідротехнічної меліорації України». Від Херсонського державного аграрно-економічного університету участь прийняв в.о. завідувача кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, к.т.н., доцент Микола ВОЛОШИН.

Детальніше...

Гостьова лекція «Просапні сівалки та просапні культиватори компанії ELVORTI».

На засадах співпраці ХДАЕУ і флагмана українського сільськогосподарського машинобудування ELVORTI 27 вересня 2022 року було проведено ще одну гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого та другого років навчання ОП «Агрономія», ОП «Захист і карантин рослин», ОП «Садівництво та виноградарство» та ОП «Агроінженерія» на тему: «Просапні сівалки та просапні культиватори компанії ELVORTI».

Детальніше...

Про екологічні сертифікації в індустрії гостинності та їх вплив на кліматичні зміни дискутували учасники наукового гуртка «Туристична Херсонщина»

26 вересня 2022 року з нагоди Всесвітнього Дня туризму  здобувачі спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм разом із викладачем Вікторією Дугою взяли участь у вебінарі «Екологічні сертифікації в сфері гостинності та їх вплив на кліматичні зміни».

Детальніше...

Співпраця зі стейкхолдерами - гостьова лекція для здобувачів 1-го та 2-го років навчання ОП «Агрономія», ОП «Захист і карантин рослин», ОП «Садівництво та виноградарство» та ОП «Агроінженерія»

В рамках співпраці з провідним підприємством у галузі сільськогосподарського машинобудування ELVORTI 26 вересня 2022 року на кафедрі рослинництва та агроінженерії відбулася чергова гостьова лекція в режимі онлайн для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого та другого років навчання ОП «Агрономія», ОП «Захист і карантин рослин», ОП «Садівництво та виноградарство» та ОП «Агроінженерія».

Детальніше...

Міжнародна конференція «Вирощування енергетичних культур за використання осаду стічних вод на маргінальних землях»

Вчені Херсонського державного аграрно-економічного університету 22 вересня 2022 року прийняли участь у Міжнародній конференції «Вирощування енергетичних культур за використання осаду стічних вод на маргінальних землях», де кафедра землеробства була однією з виконавців проекту. В конференції прийняли участь 96 науковців з усіх куточків світу.

Детальніше...

Майстер спорту України: спортивні досягнення здобувача вищої освіти Аграрно-Економічного університету

Вітаємо здобувача вищої освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету – Мадаміна МІРЗОЄВА із отриманням почесного спортивного звання – Майстер спорту України з греко-римської боротьби згідно наказу № 1871 від 15.06.2022 року.

Детальніше...

Початок освітнього процесу на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Освітній процес на агрономічному факультеті для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр першого року навчання за спеціальностями 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво і виноградарство», 208 «Агроінженерія» традиційно розпочався з лекційного курсу навчальної дисципліни «Введення до майбутньої професії». 

Детальніше...

«Постать Сергія Жадана в контексті новочасної історії: літературна та громадська діяльність» – виховний захід, присвячений 31-річниці незалежності України

19 вересня 2022 року  була проведена зустріч на тему: «Травма свідка» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського)  рівня спеціальностей: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 194  Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 191 Архітектура та містобудування, 022 Дизайн середовища із  практикуючим психологом Херсонського державного аграрно-економічного університету – Яніною ПОЛЯНСЬКОЮ.

Детальніше...

Дистанційна лекція для здобувачів спеціальностей лісове господарство та садово-паркове господарство на базі виробництва

21 вересня 2022 року на базі Оникіївського лісництва ДП «Оникиївський лісгосп»  організовано лекційне заняття доцента кафедри лісового та садово-паркового господарства Бойко Т.О. здобувачам спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» на тему «Групування рослин за строками вирощування. Розділення за школами». 

Детальніше...

Вітання колективу факультету архітектури та будівництва

Колектив факультету архітектури та будівництва вітає першого проректора Херсонського державного аграрно-економічного університету Вікторію Грановську з Днем Народження!!!

 

 

Детальніше...

Вітаємо з днем працівника лісу!!!!!!!


З нагоди дня працівника лісу, викладачі кафедри лісового та садово-паркового господарства вітають своїх колег з виробництва!!!!!

Детальніше...

Стажування студентів спеціальності 181 "Харчові технології" за кордоном

Не зважаючи на не просту ситутацію в Україні, студенти спеціальності 181 "Харчові технології" ХДАЕУ перебуваючи за кордоном не лише продовжуть навчатися та вдосконалювати свої компетентності, але дають можливість своїм однокурсникам, які залишилися в Україні, ознайомитися із функціонуванням закладів ресторанного господарства.

Детальніше...

Зустріч із практикуючим психологом на факультеті архітектури та будівництва

19 вересня 2022 року  була проведена зустріч на тему: «Травма свідка» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського)  рівня спеціальностей: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 194  Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 191 Архітектура та містобудування, 022 Дизайн середовища із  практикуючим психологом Херсонського державного аграрно-економічного університету – Яніною ПОЛЯНСЬКОЮ.

Детальніше...