ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Прийом аспірантських дослідів 2021 року

Біологізація сільськогосподарського виробництва є невід’ємним фактором розвитку перспективних господарств. Саме цей процес пов’язаний із максимальним використанням природних факторів – досягнення позитивного балансу органічних речовин в ґрунті; ефективне застосування сучасних сівозмін (основні, післяжнивні та післяукісні посіви), техніки, технологій; ефективне використання нових біологічних препаратів тощо. Все це формує нову формацію сільськогосподарського товаровиробника, науковця.

Детальніше...

Участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації

Відповідно до двосторонніх домовленостей про інвестиції, інновації та науково-технічну співпрацю між ОАЕ та Україною, досягнутих в ході Офіційного візиту Президента України Зеленського В.О. до ОАЕ 14-15 лютого 2021 року та наданих міжурядових гарантій, а також відповідно до Меморандуму між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень Об'єднаних Арабських Еміратів про співробітництво в галузі вищої освіти і наукових досліджень від 26.11.2012 р., проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Аверчев Олександр Володимирович отримав Міжнародний освітній грант.

Детальніше...

Сторінками виробничої практики здобувачів спеціальності лісове господарство

Невід’ємною частиною підготовки фахівців лісового господарства є виробнича практика. Наші здобувачі проходять практику на державних підприємствах лісомисливської галузі, науково-виробничих та природоохоронних структурах Херсонської області. Під час проходження практики у студентів на базі одержаних знань формуються професійні уміння і навички для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних виробничих умовах.

Детальніше...

У аграріїв триває гаряча пора збору урожаю 2021 року

У аграріїв триває гаряча пора збору урожаю 2021 року. Не виключенням став розплідник нішевих культур Херсонського державного аграрно-економічного університету. Підготовка здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» включає всі ланки виробничого процесу і забезпечує принцип виробництва продукції "від лану до столу".

 

Детальніше...

Участь представників ХДАЕУ у практикумі «Запуск ринку землі: правові та технологічні рішення»

22 липня 2021 року представники Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Яремко та Наталія Дудяк прийняли участь у практикумі для органів місцевого самоврядування Херсонської області на тему: «Запуск ринку землі: правові та технологічні рішення». Був запрошенийдо виступу в якості експерта Юрій Яремко - директор ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва», д.е.н., професор кафедри землеустрою, геодезії та кадастру, факультету архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Під керівництвом доктора с.-г. наук, професора Марковської О.Є. продовжується цикл весняно-літніх польових робіт та наукових спостережень дисертаційного дослідження здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії другого року навчання ОНП «Агрономія» Стеценко І.І. на тему: «Продуктивність Lavandula hybrida Rev. за різних систем удобрення та умов зволоження темно-каштанового ґрунту півдня України».

Детальніше...

Співпраця викладачів кафедри лісового та садово-паркового господарства з фахівцями живого лозоплетіння

Професія фахівця зеленого будівництва та ландшафтного дизайнера – творча професія! Вона передбачає використання у озелененні рослин різних фактур та форм. Сьогодні відбулась зустріч викладачів кафедри лісового та садово-паркового господарства з фахівцем живого лозоплетіння Євгенієм Піскуном та засновницею Danila_club Світланою Кіхтенко.

 

 

Детальніше...

Відбулось чергове засідання Басейнової ради річок Причорномор’я

15 липня 2021 року відбулося чергове засідання Басейнової ради річок Причорномор’я. Конференція відбувалась в он-лайн режимі за допомогою платформи ZOOM. Від Херсонського державного аграрно-економічного університету участь прийняв член ради, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Микола Волошин.

Детальніше...

Літня школа «Агрополітичний діалог 2021»

З 5 по 9 липня 2021 року науково-педагогічні  працівники університету у складі проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора  Аверчева Олександра Володимировича, доцента кафедри менеджменту та інформаційних технологій Жосан Ганни Володимирівни та методиста навчально-методичного відділу, кандидата юридичних наук кафедри публічного управління та адміністрування Сімонцевої Людмили Олександрівни взяли участь у «Літній школі АПД 2021».

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти та дорадництва підвищує кваліфікацію кадрів

Так, доцент кафедри охорони праці й навколишнього середовища ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Сахацький Г.І. підвищив кваліфікацію в Херсонському державному аграрно-економічному університеті під керівництвом завідувача кафедри технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції біотехнологічного факультету В.Г.Пелиха.

Детальніше...

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Сидякіна О. В., Іванів М. О. Основи геології : навч. посіб. Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021. 208 с. ISBN: 978-966-289-504-9. Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» для здобувачів вищої освіти агрономічних спеціальностей. 

Детальніше...

Участь у семінарі: «Кліматичні умови та сільське господарство»

Нам більше не потрібно запитувати себе, чи відбуваються зміни клімату і чи спричинені вони діяльністю людини. Натомість ми повинні спитати себе: "Що можу зробити саме я і зараз?". Вплив глобальних змін клімату на розвиток сільського господарства, визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень та зниження негативного впливу екстремальних кліматичних явищ на продуктивність агросфери все це - виклики сьогодення для аграрної науки та освіти.

Детальніше...

Зустріч здобувачів спеціальностей 205 лісове господарство та 206 садово-паркове господарство зі стейкхолдерами

Випускники спеціальностей 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство є затребуваними на ринку праці. Про це свідчать численні запроси на працевлаштування наших випускників. Сьогодні відбулась зустріч керівника ПП АльтаНова Володимира Колисниченко зі здобувачами з цікавими пропозиціями щодо майбутньої співпраці.

Детальніше...

Вручення дипломів бакалаврів на факультеті архітектури та будівництва

В Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулась  хвилююча та визначна подія – вручення дипломів бакалаврів за спеціальностями 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.

Детальніше...

«Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки» у категорії «Б»!

Щиро вітаємо науково-педагогічний персонал університету та редакційну колегію наукового журналу «Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки» Херсонського державного аграрно-економічного університету з нагоди присвоєння науковому журналу категорії «Б»!


 

Детальніше...

Професорсько-викладацький склад ХДАЕУ продовжує поповнюватися висококваліфікованими кадрами!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України #735 від 29.06.2021 року  було затверджено рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії Кан Олені Юріівні!

 

Детальніше...

Нові надходження до фонду Наукової бібліотеки

Фонд Наукової бібліотеки ХДАЕУ поповнився новим навчальним виданням: Шерман І. М., Хижняк М. І, Кутіщев П. С., Кражан С. А. Живлення та годівля риб: підручник для підгот. фахівців за спец. "Водні біоресурси та аквакультура" / за ред. І. М. Шермана. Херсон: ФОП Вишемирський В. С., 2021. 628 с.: іл.

 

 

Детальніше...

Екогідрологічні дослідження пониззя Дніпра співробітниками кафедри водних біоресурсів та аквакультури

На факультеті рибного господарства та природокористування співробітниками кафедри водних біоресурсів та аквакультури було розпочато літній сезон натурних досліджень водних екосистем гирлової ділянки Дніпра та Дніпровсько-Бузького лиману.

Детальніше...

Угода про співпрацю

Одним з основних напрямів діяльності Херсонського державного аграрно-економічного університету є розвиток міжнародного співробітництва, підготовка здобувачів вищої освіти до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів, встановлення та розвиток міжнародних зв’язків з закладами вищої освіти та організаціями держав ближнього та далекого зарубіжжя.

Детальніше...

Другий етап підвищення кваліфікації в ОДАУ!

Другий етап підвищення кваліфікації проходять викладачі біотехнологічного факультету Папакіна Н. С., Кривий В.В., Любенко О.І. та Корбич Н. М. в Одеському державному аграрному університеті.

Детальніше...