ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини

Засідання наукового гуртку «Морфолог»

30 листопада 2023 року відбулося засідання наукового гуртку «Морфолог» під керівництвом Овдієнко К.Т. асистента кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка.

 

Детальніше...

Засідання Вченої ради ХДАЕУ

30 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради ХДАЕУ. Із доповіддю про організацію освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році та запобігання проявів корупції під час екзаменаційних сесій на факультетах університету виступив ректор Юрій КИРИЛОВ.

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти в вебінарі «Продуктивне та успішне спілкування з редакторами журналів»

30 листопада відбувся вебінар «Продуктивне та успішне спілкування з редакторами журналів», де спікером був доктор Кларк Холдсворт, старший менеджер із комунікацій та партнерства компанії LetPub.

Детальніше...

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

СНІД – одна з найстрашніших проблем та трагедій людства, яка виникла у ХХ сторіччі. Щодня від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. СНІД- найсучасна проблема Світу, тому цій темі присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики.

Детальніше...

Марафон змагань з “Фізичної підготовленості” набирає обертів!!!

Не встигли здобувачі ХДАЕУ відпочити від першого етапу онлайн-змагань з “Фізичної підготовленості”, який проводить Херсонське обласне управління з питань фізичної культури та спорту, як розпочався другий етап за вправою згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Детальніше...

ХДАЕУ на фронті інновацій: вчені у ролі спікерів на вебінарі, що змінює гру в агросфері

У листопаді провідні вчені ХДАЕУ взяли участь у науково-практичному вебінарі, що об'єднав представників аграрного сектору та дослідників в одну віртуальну аудиторію.

 

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів освіти спеціальності 181 «Харчові технології» від к.т.н., доцента ХНЕУ ім.С.Кузнеця Крамаренка Д.П.

30.11.2023 р. доцент кафедри готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ ім.С.Кузнеця Крамаренко Д.П. провів гостьову лекцію для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 181 «Харчові технології» ХДАЕУ на тему:«Прогресивне теплове устаткування закладів ресторанного господарства».

Детальніше...

Участь здобувачів біолого-технологічного факультету у відкритій лекції Інституту продовольчих ресурсів НААН України

30 листопада 2023 р. відбулася відкрита лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання біолого-технологічного факультету ХДАЕУ на тему: Стандартизація, управління якістю та сертифікація продукції та послуг.

Детальніше...

На кафедрі харчових технологій проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності 181 «Харчові технології»

29.11.23 р. на кафедрі харчових технологій ХДАЕУ був проведений перший етап конкурсу студентських наукових робіт.

 

 

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів економічного факультету за участю провідного фахівця у сфері зовнішньоекономічної діяльності

29 листопада 2023 р. в межах вивчення дисциплін «Комерційна діяльність», «Підприємництво в ЗЕД», «Облік і оподаткування ЗЕД» та ін. відбулася гостьова лекція для здобувачів різних рівнів вищої освіти спеціальностей 051 Економіка, 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 076 «Підприємництво та торгівля».

Детальніше...

Відкрита лекція на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

21 листопада 2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті для студентів 3 курсу спеціальності «101 Екологія», була проведена відкрита лекція засобами платформи Zoom на тему:«Потенціал ґрунтів Херсонської області для ведення органічного землеробства».

Детальніше...

Зустріч керівництва факультету архітектури та будівництва зі студентським активом та кураторами

Керівництвом факультету архітектури та будівництва проведено онлайн-зустріч зі студентським активом та кураторами.

 

 

Детальніше...

Розробка Digital-стратегії для просування бізнесу он-лайн: гурток «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» продовжує роботу

В рамках наукового гуртка «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» старшим викладачем кафедри менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій Алєщенко Людмилою Олександрівною проведене засідання на тему «Специфіка та особливості використання Digital-маркетингу. Розробка Digital-стратегії для просування бізнесу он-лайн».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства»

30 листопада відбулось засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Бухгалтер – податківець сучасного підприємства». Згідно із затвердженим планом та в межах дисциплін до розгляду була представлена тема «Облік, контроль та аналіз в умовах цифровізації економіки».

Детальніше...

Участь викладачів та здобувачів ХДАЕУ в онлайн-заході «Технології майбутнього: Nvidia Omniverse у бізнесі та адаптація освітньої системи під нові реалії»

29 листопада відбулася онлайн-подія «Технології майбутнього: Nvidia Omniverse у бізнесі та адаптація освітньої системи під нові реалії» з серії ITeacher’s Meet Ups.

 

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників ХДАЕУ у вебінарі від Research Professional News «Формування дослідницьких офісів майбутнього: сприяння досконалості досліджень»

29 листопада науково-педагогічні працівники ХДАЕУ прийняли участь у вебінарі від Research Professional News «Формування дослідницьких офісів майбутнього: сприяння досконалості досліджень».

Детальніше...

Участь здобувачів вищої освіти в гостьових лекціях від представників «Вчасно»

Ефективність функціонування бізнесу знаходиться у прямій залежності від рівня оперативної обробки документації та інформації, швидкість взаємодії між структурними підрозділами організації та контрагентами.

Детальніше...

Обмін кращими практиками та передовим досвідом щодо покращення освітніх програм

В рамках практичної конференції на базі Полтавського державного аграрного університету відбулась зустрічі партнерських університетів з метою покращення організації навчання у закладах вищої освіти через використання кращих практик та передового досвіду.

Детальніше...

Участь у міжнародній конференції науковців та здобувачів Херсонського ДАЕУ

28.11.2023 науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету прийняли участь у 13th INTERNATIONAL CONFERENCE ON AGRICULTURE, ANIMAL SCIENCES AND RURAL DEVELOPMENT. UŞAK/ TÜRKİYE.

Детальніше...