ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Передзахист кваліфікаційних робіт магістрів здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент

Кожного року початок зими у Херсонському державному аграрно-економічному університеті знаменується не лише активною підготовкою до сесії, а й початком роботи Екзаменаційної комісії. Так 7 грудня відбувся передзахист кваліфікаційних робіт магістрів здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент. Всі роботи виконані та оформлені згідно з чинними вимогами до кваліфікаційних робіт магістрів і можуть бути допущеними до захисту. Під час передзахисту студенти продемонстрували ґрунтовні знання. Усі представлені роботи – актуальні, з елементами теоретичної та практичної новизни та виконані на високому науковому рівні.

Детальніше...

Відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт магістрів

6 і 7 грудня 2021 року на кафедрі професійної освіти відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти другого року навчання освітньої програми Професійна освіта (Економіка) зі спеціальності 015 Професійна освіта (Економіка)  денної і заочної форми навчання. До попереднього захисту були допущені 22 здобувачі денної форми і 13 – заочної форми навчання. Здобувачі продемонстрували глибокі знання теоретичних і практичних аспектів досліджуваних тем.

Детальніше...

Підготовчі курси в ХДАЕУ - це не тільки навчання, це завжди змістовні вихідні дні

З 2 жовтня 2021 р. в університеті працюють суботні підготовчі курси до ЗНО/ДПА. Підготовчі курси в ХДАЕУ - це не тільки навчання, це час проведений з користю серед однодумців, це завжди змістовні вихідні. Життя слухачів наповнене цікавими подіями і знайомствами. Для слухачів курсів організуються профорієнтаційні зустрічі з деканами університету, представниками приймальної комісії та Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. 4 грудня до нас завітав начальник організаційно-технологічного відділу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти - А.І. Дробітько.

Детальніше...

Спортивні новини!

І знову перемога!!! На цьому тижні наша команда з футзалу здобула чергову перемогу в чемпіонаті м. Херсона! На цей раз перемога була більш переконливою! В очному протиборстві наші хлопці зустрілась з ФК “WEDEX” та не залишили їй шансів, здолавши з рахунком 8 : 2!!! Така впевнена перемога дозволила нашій команді покращити турнірне положення в чемпіонаті міста. На сьогодні вона посідає п’яте місце, маючи в активі 12 очок та дві гри в запасі.

Детальніше...

Співпраця ХДАЕУ з аграрними вишами Півдня України

Співробітниками кафедри рослинництва та агроінженерії ХДАЕУ проф. Домарацьким Є.О. та доц. Козловою О.П. спільно з проф. кафедри технології вина та сенсорного аналізу, доктором сільськогосподарських наук, Одеської національної академії харових технологій Каменевой Н.В. було проведено лекцію-тренінг на тему «Організація сучасного сенсорного аналізу» для  здобувачів агрономічного факультету спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин» та 203 «Садівництво та виноградарство».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Успішний підприємець»

6 грудня відбулось чергове засідання наукового гуртка «Успішний підприємець», на якому була розглянута актуальна тема для сучасного бізнесу – електронна торгівля. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність разом з доцентом кафедри економіки та фінансів Людмилою Бойко дискутували щодо новітніх методів здійснення торгівлі у режимі online.

Детальніше...

Для учнів 11 класу КЗ «Ольгівський науковий ліцей-інтернат» доцентом кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції Олександром Карпенко були проведені групові заняття по біології факультативного курсу

У рамках співпраці Комунального закладу «Ольгівський науковий ліцей-інтернат» Херсонської обласної ради та Херсонського державного аграрно – економічного університету доцентом кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції Карпенко Олександром Володимировичем були проведені групові заняття по біології факультативного курсу з учнями 11 класу. Заняття проводилися на тему: «Виробництво біогазу на основі відходів тваринництва». Розглядалися питання екологічної безпеки навколишнього середовища та перспективність використання біогазу, як одного з джерел отримання екологічно чистого палива.

Детальніше...

Всеукраїнський вебінар «Перспективи впровадження курсу «Агросфера» у закладах середньої освіти України»

Минулого тижня, за участі представників Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства агарної політики та продовольства України, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), освітян та зацікавлених представників середнього та великого аграрного бізнесу, було проведено Всеукраїнський  вебінар «Перспективи впровадження курсу «Агросфера» у закладах  освіти України».

Детальніше...

Стартував попередній захист кваліфікаційних робіт магістрів

06.12.2021р на кафедрі обліку і оподаткування відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня другого року навчання освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної та заочної форми навчання. Формат попереднього захисту був у змішаній формі (офлайн і онлайн), що дало можливість долучитися і здобувачам, які є практикуючими бухгалтерами, зі свого робочого місця.

Детальніше...

Оголошення здобувачам вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2019 р. № 684 «Деякі питання атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державно кваліфікаційного іспиту», наказу міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 24 березня 2021 р. № 368/51-21 «Про забезпечення методичних та організаційних питань проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» у 2021 році відбудеться апробаційне проведення ЄДКІ за спеціальністю 281«Публічне управління та адміністрування» для всіх здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 2-го року навчання. (лист МОН № 1/9-551 від 19.10.2021)

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри загальноекономічної підготовки

Кафедра загальноекономічної підготовки традиційно співпрацює з базовим навчальним закладом «Ольгівський науковий ліцей-інтернат» Херсонської обласної ради. 03 грудня 2021 р. доцент кафедри загальноекономічної підготовки Наталія АВЕРЧЕВА провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу, під час якої повідомила про умови вступу-2022, особливості навчання на різних факультетах і спеціальностях ХДАЕУ, акцентувала увагу на необхідності свідомого вибору навчального закладу і майбутньої професії. Зацікавленість майбутніх абітурієнтів викликали питання вибору предметів для ЗНО, нові спеціальності, які пропонує Університет на різних рівнях вищої освіти.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua