ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Обирай Херсонський державний Аграрно-Економічний університет!

Посилання на сторінки університету у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/ksau.kherson/

https://instagram.com/ksaeu_university?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://vm.tiktok.com/ZMN8rfLDg/

https://youtube.com/channel/UCSWLJiK-K0g_1kfyfDHpkpQ

https://t.me/agrarkaekonom

Детальніше...

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: агрономія, захист і карантин рослин, садівництво та виноградарство, агроінженерія.

 

Детальніше...

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології.

Детальніше...

Економічний факультет ХДАЕУ

Економічний факультет ХДАЕУ

Спеціальності: облік і оподаткування, менеджмент, економіка, публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, готельно-ресторанна справа, туризм, маркетинг, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент ІТ, право, менеджмент спортивної діяльності, професійна освіта (економіка).

Детальніше...

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Спеціальності: водні біоресурси та аквакультура, екологія, лісове господарство, садово-паркове господарство, технології захисту навколишнього середовища, науки про землю.

Детальніше...

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Спеціальності: архітектура та містобудування, дизайн, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Детальніше...

Підсумкова атестація бакалаврів з обліку і оподаткування

Цьогоріч підсумкова атестація бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» відбувалася в особливих умовах – в умовах воєнного стану. Підсумкова атестація пройшла у дистанційному форматі на платформі ZOOM з урахуванням всіх сучасних вимог безпеки, у формі Комплексного атестаційного екзамену з фаху на денній і заочній формах навчання. За допомогою відео-конференції здобувачам надано інформацію про процедуру проведення комплексного атестаційного екзамену з фаху на платформі ZOOM, зокрема щодо підготовки власного обладнання (веб-камери, мікрофону) для можливості ідентифікації кожної особи.

Детальніше...

Науково-дослідна робота на кафедрі ботаніки та захисту рослин

Багаторічні культури як предмет дослідження мають свої переваги, а саме, дають можливість щороку розширювати коло наукового пошуку з метою впровадження отриманих результатів у різних сферах господарської діяльності.

Детальніше...

Наукова активність викладачів кафедри землеустрою, геодезії та кадастру у весняний семестр

Навіть в умовах військового стану, знаходячись на окупованих територіях викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету архітектури та будівництва  самі та долучаючи студентів та аспірантів прийняли активну  участь у ряді міжнародних конференцій, круглих столів та семінарів.

Детальніше...

Атестація здобувачів освітнього ступеня «Молодший бакалавр» спеціальності 071 Облік і оподаткування

Через воєнний стан по всій території України цьогорічні молодші бакалаври змушені були складати Комплексний атестаційний іспит не в стінах рідного Університету, а виходити на підсумкову атестацію з різних куточків нашої країни - підконтрольних і не підконтрольних, з територій поза межами України.

Детальніше...

Атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

В дистанційній формі на платформі Zoom відбулася 21 та 22 червня 2022 р. підсумкова атестація за освітньою програмою 193 «Геодезія та землеустрій» першого (початкового) рівня вищої освіти - молодший бакалавр та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – бакалавр.

Детальніше...

Кваліфікаційний іспит бакалаврів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства 21 червня 2022 року відбувся кваліфікаційний іспит здобувачів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua