ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Увага!

Сьогодні окупаційна влада з військовими рф захопили приміщення Херсонського державного аграрно-економічного університету та представили їх "ректора" й "адміністрацію", які вже зайняли кабінети та проводять "співбесіди" із співробітниками.

Із 01.08.2022 року ми втратили контроль над корпусами, гуртожитками та матеріально-технічною базою (наказ від 01.08.2022 року №35/ОД). Але Аграрно-економічний університет залишається Українським закладом вищої освіти! Ми продовжуємо працювати у Кропивницькому та проводимо вступну кампанію. Всі ті, хто не мав змоги виїхати, або працюють дистанційно, або відправлені у простій. Жоден співробітник університету не залишиться без заробітної плати!  

Детальніше...

Оголошується відбір студентів на стипендії від Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (Німеччина)

Херсонський державний аграрно-економічний університет  в рамках грантових проєктів  сприяє міжнародній та національній співпраці, координує та консультує науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти з питань мобільності.

Детальніше...

Майстер-клас "Мотиваційний лист: практичні поради вступникам"

Щовівторка у червні та липні 2022 року, в онлайн-форматі відбувався майстер-клас із написання мотиваційного листа.

 

 

Детальніше...

Прийшов час збирати перший урожай інжиру

Прийшов час збирати перший інжир в навчальному розпліднику нішевих плодових культур Херсонського державного аграрно-економічного університету. Достигання першої хвилі плодів в сезоні 2022 року відмічено з середини липня.

 

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет здобув потужній грантовий проєкт за програмою DAAD “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis”

Проєкт має на меті підтримку якості освіти за Європейськими стандартами із використанням сучасних цифрових технологій.

Він виконується групою викладачів економічного факультету сумісно із викладачами факультету Інституту статистики и економетрики, факультет бізнесу, економіки та соціальних наук Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (м. Кіль, Німеччина).

Детальніше...

Проведення атестаційного екзамену зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва за ОС Молодший бакалавр

21 червня 2022 року згідно затвердженого графіка підсумкової атестації було проведено атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва в дистанційній формі на платформі zoom.

Детальніше...

Обирай Херсонський державний Аграрно-Економічний університет!

Посилання на сторінки університету у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/ksau.kherson/

https://instagram.com/ksaeu_university?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://vm.tiktok.com/ZMN8rfLDg/

https://youtube.com/channel/UCSWLJiK-K0g_1kfyfDHpkpQ

https://t.me/agrarkaekonom

Детальніше...

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: агрономія, захист і карантин рослин, садівництво та виноградарство, агроінженерія.

 

Детальніше...

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології.

Детальніше...

Економічний факультет ХДАЕУ

Економічний факультет ХДАЕУ

Спеціальності: облік і оподаткування, менеджмент, економіка, публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, готельно-ресторанна справа, туризм, маркетинг, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент ІТ, право, менеджмент спортивної діяльності, професійна освіта (економіка).

Детальніше...

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Спеціальності: водні біоресурси та аквакультура, екологія, лісове господарство, садово-паркове господарство, технології захисту навколишнього середовища, науки про землю.

Детальніше...

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Спеціальності: архітектура та містобудування, дизайн, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua