ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

«Медицина лікує людину, а ветеринарія зберігає людство!»

Ця істина у словах великого академіка Івана Петровича Павлова сьогодні, як ніколи, актуальна! Ветеринарна служба займається не тільки лікувальною роботою, але й профілактикою, інспектуванням всіх переробних підприємств, ринків, тваринницьких ферм. Здобувачі, які обрали навчання за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» заслуговують великої пошани, адже їх покликання стати фахівцями з розширеними компетенціями у сфері контролю безпечності та показників якості харчових продуктів і кормів.

Детальніше...

Виробнича практика з подальшим працевлаштуванням

Студенти, тепер уже 4 курсу, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відзвітували про свою першу в житті виробничу практику. Практику  проходили на підприємствах землевпорядного профілю різної форми власності. Відповідно, різною організаційної структури та переліком виконуваних робіт та послуг.

 

 

Детальніше...

Підкорюємо Херсонську область!

«Ким ви працюєте?» - це чи не найперше запитання, яке ставлять під час знайомства будь-якій дорослій людині. «Ким працюють твої мама й тато?» - цікавляться навіть діти. І це не випадково, адже професія – одна з найважливіших характеристик людини. Тому, одним з найголовніших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, задоволення, натхнення, дає наснагу - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота та ділова гра «Управління інвестиційним капіталом»

Сьогодні робочий день для викладачів кафедри менеджменту та ІТ Херсонського державного аграрно-економічного університету розпочався з візиту до базових шкіл: Музиківського ліцею та Східненської загальноосвітньої школи. Метою заходу було проведення профорієнтаційної роботи та ділової гри «Управління інвестиційним капіталом». Зустріч пройшла на одному диханні, учні були в захваті від можливості граючи оволодіти новими скілами.

Детальніше...

Вітаємо першокурсників спеціальності 204 «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» з посвятою у студенти провідного закладу вищої освіти Півдня України

Посвята в студенти - це важливий і хвилюючий момент у житті першокурсників, повний яскравих емоцій і незабутніх вражень. Це одна із найяскравіших традицій нашого закладу вищої освіти. 16 вересня 2021 року дружня команда Херсонського державного аграрно-економічного університету поповнилася здобувачами вищої освіти спеціальності 204 «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Навчальна екскурсія до музею університету та наукової бібліотеки

14 вересня 2021 року за програмою навчальної дисципліни "Основи фахової діяльності" здобувачі вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) спеціальності 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" першого року навчання з цікавістю відвідали музей та наукову бібліотеку Херсонського державного аграрно-економічного університету. Ознайомились з історією університету, а також з послугами та ресурсами наукової бібліотеки.

Детальніше...

Захист навколишнього середовища – актуальне завдання для будівельників

На кафедрі будівництва, архітектури та дизайну ведуться роботи по утилізації відходів пінополістиролу, деревини, керамічних виробів у бетонах. Здобувачами  вищої освіти 3 курсу зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» на літній практиці з виробничої бази  будівництва під керівництвом Романенко С.М. та Чеканович М.Г. було виконано  бетонні зразки-куби з добавками різної фракції: пінополістерол, деревина,  відходів  керамічної плитки.

Детальніше...

Натхнення та практична підготовка здобувачів спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

Новий навчальний тиждень для майбутніх ветеринарів розпочався з приємних і незабутніх емоцій! 13 вересня 2021 року здобувачі біолого-технологічного факультету спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання разом із куратором Тетяною Харламовою відвідали ветеринарну клініку «Оленятко», де вже з першого кроку відчули захоплення від своєї майбутньої професії.

Детальніше...

Посвята студентів – вітаємо вас!!!

Настала урочиста мить, 16 вересня 2021 року відбулася Посвята першокурсників у студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету!!! Кожне Свято в університеті відбувається стильно, креативно та незабутньо. Безмежна вдячність керівництву та організаторам від студентів та батьків за отриманні яскраві емоції, урочисту подію і звісно ті незабутні відчуття які залишаться в пом’яті і в серці назавжди.

Детальніше...

Посвята у студенти ХДАЕУ

До дружньої студентської родини Аграрно-економічного університету влилася нова хвиля наполегливих, енергійних, завзятих та активних, які своїм сумлінним навчанням продовжать славні освітянські традиції вишу. Сьогодні відбулася посвята у студенти в Херсонський державний аграрно-економічний університет. Посвята - це свято, яке залишається в пам'яті назавжди. Причому, не тільки для першокурсників, а й для всіх студентів, які в цей день зазвичай отримують особливі враження.

Детальніше...

Привітання з початком нового навчального року!

Вся велика родина Скадовського аграрного фахового коледжу, разом з директором Гончарським Іваном Львовичем, щиро вітає Херсонський державний аграрно – економічний університет, структурним підрозділом якого ми є і пишаємося цим, з початком нового навчального року! Упевнені, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і Ви зможете досягти всього того, що запланували.

Детальніше...

Для того, що б Херсон став схожим на Дубай, приходьте до нас, навчимо проектувати

15 вересня 2021 року відбулось перше (організаційне) засідання студентського наукового гуртка “Актуальні проблеми динаміки та міцності” кафедри будівництва, архітектури та дизайну факультету архітектури та будівництва в цьому навчальному році. Керівник гуртка, кандидат технічних наук Тетяна Ємел’янова привітала учасників засідання – студентів 2 та 3 курсів спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», «Архітектура та містобудування», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та  побажала усім плідної роботи у новому навчальному році.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Перелік документів необхідних для прийому на роботу:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний номер
 3. Диплом про освіту з додатком
 4. Диплом про присудження наукового ступеню (за умови наявності)
 5. Атестат про присвоєння вченого звання (за умови наявності)
 6. Трудова книжка
 7. Військовий квиток, або приписне свідоцтво
 8. Посвідчення про наявність пільг (учасники бойових дій, інваліди, чорнобильці)
 9. Посвідчення про курси підвищення кваліфікації (стажування)
 10. Фото 3х4 – 2 шт.
 11. Свідоцтво про одруження
 12. Свідоцтво про народження дитини (до 15-ти років)
 13. Документи про державні нагороди, почесні звання та заохочення
 14. Заява про прийняття на роботу

Заява пишеться власноручно та особисто подається до відділу кадрів завчасно, за особистим підписом та за погодженням керівництва університету.

Дати, зазначені у тексті заяви, не повинні бути раніше за дату надходження заяви до відділу кадрів.

Під час написання заяви обов’язково вказувати структурний підрозділ, посаду, ставку.