ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Попередній захист дисертаційної роботи Вікторії Лаврись на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія.

25 вересня 2023 року на міжкафедральному науковому семінарі агрономічного факультету відбувся попередній захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія Вікторії Лаврись на тему «Агробіологічне обґрунтування елементів органічної технології вирощування соняшнику декоративного в умовах Південного Степу України».

Детальніше...

Онлайн-презентація роману-хроніки Альони Мовчан «Окупація», присвячена Міжнародному дню миру

З метою реалізації стратегії національно-патріотичного виховання студентської молоді 25 вересня кафедра публічного управління, права та гуманітарних наук організувала творчу зустріч студентів ХДАЕУ з випускницею економічного факультету, поеткою, організаторкою мистецького проєкту «Поетична шафа», завідувачкою літературного відділу Херсонського театру імені Миколи Куліша Альоною Мовчан, присвячену Міжнародному дню миру (21 вересня).

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

25 вересня 2023 року під головуванням Юрія Кирилова відбулося засідання ректорату. Очільник університету довів до присутніх інформацію щодо пошкоджень матеріально-технічної бази університету внаслідок ворожих обстрілів минулого тижня та заходів щодо ліквідації їх наслідків, закцентував на необхідності участі в будь-якому форматі всього колективу, всіх НПП у відповідному облаштуванні приміщень навчальних корпусів та гуртожитків, що дозволить мінімізувати вплив погодніх умов осінньо-зимового періоду.

Детальніше...

Початок освітнього процесу у здобувачів другого (магістерського) рівня першого року навчання спеціальності 202 Захист і карантин рослин

22 вересня 2023 року на конференц-платформі Zoom відбулася зустріч здобувачів освітнього ступеня магістр першого року навчання спеціальності 202 Захист і карантин рослин з викладачами випускової кафедри.

Детальніше...

Проходження курсу на платформі онлайн освіти Prometheus «4 кроки до здорового харчування» здобувачами освіти спеціальності 181 «Харчові технології»

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» ХДАЕУ першого року - Харченко Христина та третього року навчання - Ланевич Лариса, Ковбаса Катерина і Шерман Анастасія успішно пройшли онлайн курс «4 кроки до здорового харчування» на найбільшій платформі онлайн освіти Prometheus.

Детальніше...

Фізичне вдосконалення здобувачів вищої освіти - запорука формування здорової, міцної та незалежної нації!!!

Війна в нашій країні триває вже другий рік. Проте діяльність ЗВО не припинилась, а навпаки продовжується з подвійною силою. Не стало виключенням й питання фізичного розвитку та фізичного вдосконалення молодих українців.

Детальніше...

Зустріч викладачів університету з майбутніми абітурієнтами з Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

Пройде зовсім небагато часу і теперішні учні 11 класу стануть випускниками, які будуть обирати свій майбутній шлях у своєму житті. Допомогти знайти його, визначитися з основними напрямками подальшого життя була присвячена зустріч з учнями одинадцятих класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36.

Детальніше...

Вебінар Elsevier для дослідників

Маєте нову статтю в журналі, індексованому в Scopus, але не бачите її у своєму профілі автора? Чи хочете виправити некоректно вказаний ідентифікатор ORCID?

 

 

 

Детальніше...

Участь викладачів та здобувачів вищої освіти економічного факультету у тренінгу “Бізнес-планування”

У межах викладання дисциплін “Бізнес-планування у ГРБ” та “Бізнес-планування підприємницької діяльності”, доцентка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Бойко В.О., та доцентка кафедри підприємництва, обліку та фінансів Бойко Л.О. разом зі студентами другого (магістерського) рівня спеціальностей 051 “Економіка” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” взяли участь у тренінгу “Бізнес-планування”.

Детальніше...

Сучасна магістратура – це проєкт «Агрокебети»

Новий 2023-2024 навчальний рік для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за удосконаленою магістерською програмою «Агрокебети» зі спеціальності 201 «Агрономія» розпочався з циклу гостьових онлайн-лекцій з Агроінженерії.

Детальніше...

Зустріч із майбутніми науковцями!!!

У рамках меморандуму про співпрацю МІЖ ХЕРСОНСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ТА КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» КРОПИВНИЦЬКОЇ ​​МІСЬКОЇ РАДИ» відбулася зустріч першого проректора Вікторії Грановської та декана Павла Бойка з учнями старших класів ліцею.

Детальніше...

Майстер клас з Бразильського джиу-джитсу

В межах святкування Міжнародного дня Студентського спорту, Херсонський державний аграрно-економічнмй університет організував у м.Кропивницький майстер клас з Бразильського джиу-джитсу та флешмоб із загальної фізичної підготовки.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

 


   

Перелік документів необхідних для прийому на роботу:

 1. Паспорт
 2. Ідентифікаційний номер
 3. Диплом про освіту з додатком
 4. Диплом про присудження наукового ступеню (за умови наявності)
 5. Атестат про присвоєння вченого звання (за умови наявності)
 6. Трудова книжка
 7. Військовий квиток, або приписне свідоцтво
 8. Посвідчення про наявність пільг (учасники бойових дій, інваліди, чорнобильці)
 9. Посвідчення про курси підвищення кваліфікації (стажування)
 10. Фото 3х4 – 2 шт.
 11. Свідоцтво про одруження
 12. Свідоцтво про народження дитини (до 15-ти років)
 13. Документи про державні нагороди, почесні звання та заохочення
 14. Заява про прийняття на роботу

Заява пишеться власноручно та особисто подається до відділу кадрів завчасно, за особистим підписом та за погодженням керівництва університету.

Дати, зазначені у тексті заяви, не повинні бути раніше за дату надходження заяви до відділу кадрів.

Під час написання заяви обов’язково вказувати структурний підрозділ, посаду, ставку.