ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

ХДАЕУ відзначає Міжнародний день студентського спорту!

З ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Детальніше...

Міжкафедральний семінар агрономічного факультету

На кафедрі землеробства 21 вересня пройшов загально-факультетський науковий семінар, на якому були заслухані наукові доповіді здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 201 «Агрономія» третього і четвертого років навчання. У заході прийняли участь  академік НААН Ушкаренко В.О., доктори наук Аверчев О.В., Базалій В.В., Домарацький Є.О., Жуйков О.Г., Марковська О.Є., Рудік О.Л. Представлені  роботи  охоплюють широкий спектр наукових напрямків досліджень -  від «нішових» культур капусти  броколі та  зимуючого  гороху до традиційних таких як соя,  кукурудза, соняшник.

Детальніше...

Науковці-юристи Аграрно-Економічного – учасники засідання Верховної Ради України!

17 вересня викладачі кафедри публічного управління та права Аграрно-Економічного мали ексклюзивну можливість взяти участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. Саме ХДАЕУ представляв заклади вищої освіти Херсонщини на цьому заході!

Детальніше...

Вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС

Сьогодні 21 вересня о 10.00 відбувся вебінар МОН щодо запуску конкурсного відбору проектів у рамках зовнішнього інструменту допомоги ЄС. Від факультету архітектури та будівництва участь прийняли: професори Морозов В.В. та Морозов О.В., доценти Волошин М.М., Ладичук Д.О., Янін О.Є., Ємельянова Т.А.

Детальніше...

Спілкування з батьками – це завжди відповідально!

На запрошення директора Високопільського ліцею Херсонської обласної ради Світлани Миценко представники Херсонського державного аграрно-економічного університету відвідали батьківські збори в 11-му класі. Професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання спеціальності Облік і оподаткування Артем Тельних детально розповіли батькам про університет, спеціальності та переваги навчання в ХДАЕУ.

Детальніше...

Впровадження теоретичних знань та наукових розробок на практиці.

Практика для здобувачів та викладачів – є чудовою можливістю закріпити та засвоїти весь багаж теоретичних знань та наукових розробок. Здобувачі другого, третього та четвертого року навчання спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин» та 203 «Садівництво та виноградарство» під час проходження навчальної практики на базі АФ «Білозерський» прийняли участь у збиранні врожаю яблук сортів Камспур, Чорний принц та ін.

Детальніше...

Організаційні збори студентських наукових гуртків кафедри технології виробництва продукції тваринництва

16 вересня науково-педагогічний склад кафедри технології виробництва продукції тваринництва біолого-технологічного факультету присвятив питанням залученням здобувачів вищої освіти до науково-дослідної роботи. Були проведені організаційні збори студентських наукових гуртків Технолог з виробництва продукції тваринництва», «Декоративне птахівництво», «та «Smart beehive».

Детальніше...

Розвиток творчого мислення здобувачів вищої освіти є важливою навчального процесу!

Результатом багаторічних досліджень науковців кафедри професійної освіти економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету став навчально-методичний посібник «Політологія» (210 сторінок). Основна мета вивчення курсу «Політологія» полягає в розвитку творчого мислення здобувачів вищої освіти, їх уміння самостійно аналізувати й пояснювати зміст і сутність політичних явищ і процесів, які відбуваються в Україні і за її межами.

Детальніше...

Робочий візит до Архангельського професійного аграрного ліцею.

17.09.2021 р. з робочим візитом до Архангельського професійного аграрного ліцею завітав професор кафедри обліку і оподаткування Олександр Пристемський. Під час зустрічі учні ліцею отримали вичерпну інформацію про університет, дізналися його історію, факультети та спеціальності.

 

Детальніше...

Захист звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня (Освітня програма підготовки «Геодезія та землеустрій)

На кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру вересень розпочався зі захисту звітів про виконання індивідуальної програми науково-дослідної практики здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Під час захисту здобувачі доповіли про  місце та умови проходження практики;   зміст  своєї практичної роботи  та її стислий аналіз; знання, уміння, навички, придбані та вдосконалені під час практики;  труднощі, що виникли у процесі практичної діяльності; додали пропозиції щодо вдосконалення процесу практичної підготовки за освітньою програмою 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Зустріч з учнівською молоддю!

17 вересня 2021 року представник кафедри обліку і оподаткування Херсонського державного аграрно-економічного університету Олександр Пристемський відвідав Архангельську ЗОШ I-III ступенів з метою профорієнтації. Відбулась зустріч з учнями 10-11 класів, під час якої присутні були ознайомлені з історією розвитку ХДАЕУ, його факультетами та спеціальностями.

Детальніше...

Зустріч з видатними спортсменами Аграрно-Економічного університету

Святкування Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня стали чудовою нагодою зустрічі студентів економічного факультету з видатними спортсменами, випускниками нашого університету, організованою 17 вересня викладачами кафедри загальноекономічної підготовки.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Школа аграрного лідера ХДАЕУ співпрацює з державними та фінансовими установами Херсонської області

Добігає логічного завершення навчальний рік у закладах вищої освіти, здобувачі готуються до сесії, захисту кваліфікаційних робіт, очікують літніх канікул. І Школа аграрного лідера ХДАЕУ підводить підсумки року.

18.05.2021 р. кафедри обліку і оподаткування та загальноекономічної підготовки організували навчання за тематичним спрямуванням «Актуальні питання пенсійного, інформаційного та фінансово-кредитного забезпечення аграрного сектора економіки», до якого були залучені здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 051 Економіка, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 242 Туризм економічного факультету початкового рівня вищої освіти (короткий цикл), першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти. Водночас окремі учасники мали змогу під’єднатися до роботи в Школа аграрного лідера в он-лайн режимі.

 

Традиційно відкрив захід й побажав плідної роботи проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ.

 

На засіданні з цікавими доповідями виступили представники Головного управління Пенсійного фонду, Головного управління статистики в Херсонській області та ХФ КБ АТ Приватбанк. Спікер заходу Наталя МЕЛЬНИЧУК, в. о. начальника Головного управління статистики, розкрила роль статистичної інформації як основного джерела даних щодо розвитку національної та регіональної економіки, пояснила особливості впливу сучасного етапу територіальної реформи на формування статистичної інформації, умови доступу і оприлюднення статистичної і публічної інформації. Здобувачів зацікавили питання подання статистичної звітності суб’єктами підприємницької діяльності, можливості отримання консультацій та проходження виробничої практики в управлінні статистики.

Наталія Шевчук, заступник начальника управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, акцентувала увагу на сучасних проблемах фінансування пенсійних виплат, особливостях пенсійного забезпечення працівників аграрного сектору, пільгових категоріях аграріїв та реалізації їх права на пенсійне забезпечення. Інна РОМАНЮК, завідувач сектору інформаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду, пояснила правила користування електронними сервісами Пенсійного фонду, доступ до розрахунків для кожного користувача. Питання формули нарахування пенсій, стажу роботи та альтернативних варіантів пенсійного забезпечення стали ключовими у спілкуванні студентів із спікерами.

Тетяна ЧЕРКАСОВА, головний експерт з кредитування ХФ КБ АТ Приватбанк, у доповіді «Сучасні реалії та тенденції розвитку банківського кредитування суб’єктів господарювання в умовах кризи» презентувала програми кредитування малого і мікробізнесу в аграрній сфері, фізичних і юридичних осіб, порядок оформлення документів та умови отримання кредиту під пільгові відсотки.

Стейкхолдери запросили здобувачів на виробничу практику, у майбутньому працевлаштовуватися в державні установи. Найголовніший урок Школи аграрного лідера полягає у тому, що здобувачі переконалися: кредитування, статистична звітність, пенсійні внески – це реалії їх майбутньої практичної діяльності, можливості реалізації компетентностей і практичних навичок, набутих в університеті. 

Дякуємо спікерам за участь і надану інформацію, сподіваємося на подальшу співпрацю! За організаційну підтримку щиро вдячні кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов ХДАЕУ.

Запрошуємо стейкхолдерів, здобувачів вищої освіти, викладачів і всіх зацікавлених осіб в актуальних питаннях розвитку аграрного сектору економіки до роботи Школи аграрного лідера у наступному навчальному році!

Автори: завідувач кафедри загальноекономічної підготовки, доцент Аверчева Н.О., завідувач кафедри обліку і оподаткування, доцент Скрипник С.В. (19.05.2021)