ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Увага!

Сьогодні окупаційна влада з військовими рф захопили приміщення Херсонського державного аграрно-економічного університету та представили їх "ректора" й "адміністрацію", які вже зайняли кабінети та проводять "співбесіди" із співробітниками.

Із 01.08.2022 року ми втратили контроль над корпусами, гуртожитками та матеріально-технічною базою (наказ від 01.08.2022 року №35/ОД). Але Аграрно-економічний університет залишається Українським закладом вищої освіти! Ми продовжуємо працювати у Кропивницькому та проводимо вступну кампанію. Всі ті, хто не мав змоги виїхати, або працюють дистанційно, або відправлені у простій. Жоден співробітник університету не залишиться без заробітної плати!  

Детальніше...

Оголошується відбір студентів на стипендії від Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (Німеччина)

Херсонський державний аграрно-економічний університет  в рамках грантових проєктів  сприяє міжнародній та національній співпраці, координує та консультує науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти з питань мобільності.

Детальніше...

Майстер-клас "Мотиваційний лист: практичні поради вступникам"

Щовівторка у червні та липні 2022 року, в онлайн-форматі відбувався майстер-клас із написання мотиваційного листа.

 

 

Детальніше...

Прийшов час збирати перший урожай інжиру

Прийшов час збирати перший інжир в навчальному розпліднику нішевих плодових культур Херсонського державного аграрно-економічного університету. Достигання першої хвилі плодів в сезоні 2022 року відмічено з середини липня.

 

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет здобув потужній грантовий проєкт за програмою DAAD “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis”

Проєкт має на меті підтримку якості освіти за Європейськими стандартами із використанням сучасних цифрових технологій.

Він виконується групою викладачів економічного факультету сумісно із викладачами факультету Інституту статистики и економетрики, факультет бізнесу, економіки та соціальних наук Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (м. Кіль, Німеччина).

Детальніше...

Проведення атестаційного екзамену зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва за ОС Молодший бакалавр

21 червня 2022 року згідно затвердженого графіка підсумкової атестації було проведено атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва в дистанційній формі на платформі zoom.

Детальніше...

Обирай Херсонський державний Аграрно-Економічний університет!

Посилання на сторінки університету у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/ksau.kherson/

https://instagram.com/ksaeu_university?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://vm.tiktok.com/ZMN8rfLDg/

https://youtube.com/channel/UCSWLJiK-K0g_1kfyfDHpkpQ

https://t.me/agrarkaekonom

Детальніше...

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Агрономічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: агрономія, захист і карантин рослин, садівництво та виноградарство, агроінженерія.

 

Детальніше...

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ

Біолого-технологічний факультет ХДАЕУ.

Спеціальності: ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології.

Детальніше...

Економічний факультет ХДАЕУ

Економічний факультет ХДАЕУ

Спеціальності: облік і оподаткування, менеджмент, економіка, публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, готельно-ресторанна справа, туризм, маркетинг, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент ІТ, право, менеджмент спортивної діяльності, професійна освіта (економіка).

Детальніше...

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ

Факультет рибного господарства та природокористування ХДАЕУ.

Спеціальності: водні біоресурси та аквакультура, екологія, лісове господарство, садово-паркове господарство, технології захисту навколишнього середовища, науки про землю.

Детальніше...

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ

Факультет архітектури та будівництва ХДАЕУ.

Спеціальності: архітектура та містобудування, дизайн, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Школа аграрного лідера ХДАЕУ співпрацює з державними та фінансовими установами Херсонської області

Добігає логічного завершення навчальний рік у закладах вищої освіти, здобувачі готуються до сесії, захисту кваліфікаційних робіт, очікують літніх канікул. І Школа аграрного лідера ХДАЕУ підводить підсумки року.

18.05.2021 р. кафедри обліку і оподаткування та загальноекономічної підготовки організували навчання за тематичним спрямуванням «Актуальні питання пенсійного, інформаційного та фінансово-кредитного забезпечення аграрного сектора економіки», до якого були залучені здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 051 Економіка, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 242 Туризм економічного факультету початкового рівня вищої освіти (короткий цикл), першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти. Водночас окремі учасники мали змогу під’єднатися до роботи в Школа аграрного лідера в он-лайн режимі.

 

Традиційно відкрив захід й побажав плідної роботи проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ.

 

На засіданні з цікавими доповідями виступили представники Головного управління Пенсійного фонду, Головного управління статистики в Херсонській області та ХФ КБ АТ Приватбанк. Спікер заходу Наталя МЕЛЬНИЧУК, в. о. начальника Головного управління статистики, розкрила роль статистичної інформації як основного джерела даних щодо розвитку національної та регіональної економіки, пояснила особливості впливу сучасного етапу територіальної реформи на формування статистичної інформації, умови доступу і оприлюднення статистичної і публічної інформації. Здобувачів зацікавили питання подання статистичної звітності суб’єктами підприємницької діяльності, можливості отримання консультацій та проходження виробничої практики в управлінні статистики.

Наталія Шевчук, заступник начальника управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, акцентувала увагу на сучасних проблемах фінансування пенсійних виплат, особливостях пенсійного забезпечення працівників аграрного сектору, пільгових категоріях аграріїв та реалізації їх права на пенсійне забезпечення. Інна РОМАНЮК, завідувач сектору інформаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду, пояснила правила користування електронними сервісами Пенсійного фонду, доступ до розрахунків для кожного користувача. Питання формули нарахування пенсій, стажу роботи та альтернативних варіантів пенсійного забезпечення стали ключовими у спілкуванні студентів із спікерами.

Тетяна ЧЕРКАСОВА, головний експерт з кредитування ХФ КБ АТ Приватбанк, у доповіді «Сучасні реалії та тенденції розвитку банківського кредитування суб’єктів господарювання в умовах кризи» презентувала програми кредитування малого і мікробізнесу в аграрній сфері, фізичних і юридичних осіб, порядок оформлення документів та умови отримання кредиту під пільгові відсотки.

Стейкхолдери запросили здобувачів на виробничу практику, у майбутньому працевлаштовуватися в державні установи. Найголовніший урок Школи аграрного лідера полягає у тому, що здобувачі переконалися: кредитування, статистична звітність, пенсійні внески – це реалії їх майбутньої практичної діяльності, можливості реалізації компетентностей і практичних навичок, набутих в університеті. 

Дякуємо спікерам за участь і надану інформацію, сподіваємося на подальшу співпрацю! За організаційну підтримку щиро вдячні кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов ХДАЕУ.

Запрошуємо стейкхолдерів, здобувачів вищої освіти, викладачів і всіх зацікавлених осіб в актуальних питаннях розвитку аграрного сектору економіки до роботи Школи аграрного лідера у наступному навчальному році!

Автори: завідувач кафедри загальноекономічної підготовки, доцент Аверчева Н.О., завідувач кафедри обліку і оподаткування, доцент Скрипник С.В. (19.05.2021)