ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення»

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення», присвячена Міжнародному дню філософії, відбудеться 21-22 листопада 2019 року

Україна, м. Херсон, вул. Стрітенська 23, ХДАУ, ауд.104.

Інформаційний лист

Профорієнтація

Вибір професії - один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. 17 жовтня 2019 року до кафедри механізації та безпеки життєдіяльності завітали учні 10 класів  школи №31 м.Херсона з метою ознайомлення з «Аграрним».

Детальніше...

Профорієнтаційний візит до Білозерської загальноосвітньої школи

18 жовтня 2019 року доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва Панкєєв Сергій Петрович з профорієнтаційним візитом завітав до одинадцятого класу Білозерської загальноосвітньої школи де ознайомив майбутніх випусників зі спеціальностями, особливостями вступу та перевагами навчання в Аграрному університеті.

Детальніше...

Студентська година щодо практичного стажування закордоном із елементами дуальної освіти

17 жовтня 2019 року під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. було проведено студентську годину здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого та третього року навчання та другого (магістерського) рівня першого року навчання, компаніями ТМ «ABMpartners» та міжнародним інформаційним центром «International Information Centre».

Детальніше...

Новотроїцьк. «Містечко професій - Освіторія»

«Містечко професій - Освіторія» - профорієнтаційний захід для шкільної молоді. Делегація ХДАУ: фахівці Центру довузівської підготовки та міжнародної освіти, Керімов А.Н., Дробітько А.І., Романова О.Б., та відповідальний секретар приймальної комісії, Панкратьєва Т.Л., студенти всіх факультетів інформували учасників про перспективні напрямки економічного розвитку області та презентували майбутнім абітурієнтам всі спеціальності університету, які завжди користуються попитом на регіональному ринку праці. Кожен учень отримав в подарунок новенький довідник абітурієнта ХДАУ.

Детальніше...

Ленкоранський державний університет (ЛДУ) співпрацюватиме з Херсонським державним аграрним університетом (ХДАУ)

Ленкоранський державний університет (ЛДУ) і Херсонський державний аграрний університет (ХДАУ) підписали двосторонню угоду про співпрацю в галузі освіти. Угода була підписана виконуючим обов'язки ректора ЛДУ, професором Натиг Ібрагімовим і ректором Херсонського державного аграрного університету, професором Кириловим Ю.Є. Двостороння угода про співпрацю між університетами буде діяти протягом 5 років.

Детальніше...

Викладачі кафедри «Обліку і оподаткування» продовжують профорієнтаційні зустрічі

Відбулась зустріч д.е.н., доцента Пристемського О.С. з вчителями і батьками школярів 11 класу Херсонської загальноосвітньої навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради І-ІІІ ступенів. Батьків ознайомили з особливостями вступної кампанії 2020 року, наголосили на перевагах навчання в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», його факультетами та спеціальностями.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота з учнями Новокаховського приладобудівного технікуму

Традиційно восени тривають зустрічі доцентів кафедри обліку і оподаткування Сакун Аліни Жоржовни та Пристемського Олександра Станіславовича з учнями Новокаховського приладобудівного технікуму для інформування особливостей вступу до Аграрного університету.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та практичні питання щодо виконання робіт із землеустрою»

17 жовтня 2019 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція, яка була організована та проведена кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру. Відкрили конференцію перший проректор, проректор з науково–педагогічної роботи Юрій Яремко та проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр Аверчев.

Детальніше...

Практичне заняття з дисципліни «Основи тваринництва» на біолого-технологічному факультеті

У підготовці висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців має велике значення їх здатність практично оцінювати технологію утримання та годівлі тварин. За навчальним планом відбулось практичне заняття з дисципліни: «Основи тваринництва», на базі навчальної стайні Херсонського державного аграрного університету у здобувачів вищої освіти першого року навчання спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», яке провели доценти кафедри технології виробництва продукції тваринництва Пелих Н.Л. та Соболь О.М. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з особливостями годівлі та утримання коней, інвентарем для проведення тренувань, навичками встановлення контакту з тваринами та проведення їх зовнішнього огляду. Навчились визначили ознаки прояву захворювань у коней.

Детальніше...

У Херсонському державному аграрному університеті – Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

На  кафедрі професійної освіти економічного факультету 16 жовтня 2019 р. відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття на базі філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдинг Авангард»

За ініціативи викладачів біолого-технологічного факультету кафедри технології виробництва продукції тваринництва 15 жовтня 2019 року відбулося виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни: «Технологія виробництва продукції птахівництва» на базі філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдинг Авангард».

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 25 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу, ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua