ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Статус та символіка

Статус університету

Херсонський державний аграрно-економічний університет (ХДАЕУ)це сучасний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації (ліцензія АЕ №527473 від 14.11.2014 р.), в якому ведеться підготовка на 5 факультетах за 27 спеціальностями для більш ніж 3-х тисяч здобувачів вищої освіти. Освітній процес забезпечують 250 викладачів, серед яких – 30 докторів наук, професорів, 180 – кандидатів наук, доцентів. Науковий розвиток ХДАЕУ забезпечують вчені 12 наукових шкіл. Університет є активним учасником із реалізації наукових вітчизняних і міжнародних проектів та грантів.

Факультети університету: агрономічний, біолого-технологічний, водного господарства, будівництва та землеустрою, економічний, рибного господарства та природокористування.

Спеціальності за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти: агрономія, захист і карантин рослин, садівництво та виноградарство, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, харчові технології, водні біоресурси та аквакультура, екологія, технології захисту навколишнього середовища, лісове господарство, садово-паркове господарство, архітектура та містобудування, гідротехнічна будівництво, водна інженерія та водні технології, будівництво та цивільна інженерія, геодезія та землеустрій, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, науки про Землю, облік і оподаткування, економіка, менеджмент, фінанси, банківська справа та страхування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, публічне управління та адміністрування, готельно-ресторанна справа, туризм, професійна освіта (економіка), право.

Здійснюється підготовка за освітніми ступенями: «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

На базі університету успішно функціонують інноваційні освітні проекти: Школа аграрного лідера, бізнес школа «Smart Junior», Cyber school, школа Економіки, школа кулінарної майстерності, біологічна школа, школа майбутнього інженера.

Символіка ХДАЕУ

 

Герб університету

Гімн Херсонського державного аграрно-економічного університету

Слова Галини Бокшань

I

П'ять факультетів - як одна родина

У нашім славнім університеті.

Гуртує нас усіх мета єдина -

Вершин сягнути у стрімкому злеті.

Приспів:

Під небом променистим і безхмарним,

Почесно нам знамена підіймати

Понад тобою, рідний наш аграрний,

Понад тобою, люба alma mater.

ІІ

Плекаємо традиції, мов колос,

Примножуємо врожаї науки.

Ми творимо натхненно дружнє коло,

Узявшись міцно за невтомні руки.

Приспів:

Під небом променистим і безхмарним,

Почесно нам знамена підіймати

Понад тобою, рідний наш аграрний,

Понад тобою, люба alma mater.

ІІІ

Будуємо наш успіх і добробут,

У злагоді й любові до природи,

Здобутки наші мають вищу пробу,

Знання і мудрість - нам за нагороди.

Приспів:

Під небом променистим і безхмарним,

Почесно нам знамена підіймати

Понад тобою, рідний наш аграрний,

Понад тобою, люба alma mater.