ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Міжнародна освіта, позитивні дії та заборони різноманітності

Викладачі Херсонського державного аграрно-економічного університету 13 вересня 2023 року прийняли участь в міжнародному освітянському заході від компанії NAFSA Town Hall «Міжнародна освіта, позитивні дії та заборони різноманітності».

Асоціаційні цінності NAFSA формуються на тому, що міжнародна освіта лежить в основі взаємопов’язаного світу, який характеризується різноманітністю, справедливістю, інтеграцією, соціальною справедливістю та добробутом для всіх. NAFSA вважає, що різноманітність у навчальних аудиторіях, громадах і на робочих місцях є загальною силою.

Основне питання, яке розглядалося на міжнародній зустрічі – сприяння різноманітності, справедливості та інклюзивності у вищій освіті; відстоювання своїх прав на міжнародне навчання та ресурси для ефективної адвокації.

Доповідачами були - FantaAw, доктор філософії, виконавчий директор і генеральний директор NAFSA; LaNitraBerger, доктор філософії, доцент кафедри історії мистецтва та директор відділу африканських та афроамериканських досліджень Університету Джорджа Мейсона (GMU), а також президент NAFSA та голова ради директорів; LilyLopez-McGee, доктор філософії, виконавчий директор Diversity Abroad; ThúyThịNguyễn, JD, партнер, Garcia Hernández Sawhney.