ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Засідання ректорату ХДАЕУ

18 вересня 2023 року під головуванням Юрія Кирилова відбулося засідання ректорату. 

Ректор університету акцентував увагу на започаткуванні процесу розробки стратегічного плану розвитку університету, здійсненні постійного моніторингу освітнього процесу, активізації роботи щодо погашення заборгованостей студентів за навчання, питаннях рейтингування ЗВО, необхідності впорядкування профілів НПП у наукових базах, оголошеному МОН конкурсі  наукових проектів, діяльності структурних підрозділів, зокрема НДВД та ВСП база відпочинку "Колос".

Перший проректор Вікторія Грановська зупинилася на перебігу освітнього процесу та акредитації освітніх програм.

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності звернувся до деканів факультетів з інформацією щодо змісту, особливостей та строків подання наукових проєктів, необхідності формування наукових заходів до 150-річчя університету. 

Проректор з АГП Сергій Незнамов за результатами відвідування м.Херсон доповів присутнім щодо стану матеріально-технічної бази університету та заходів щодо її збереження в осінньо-зимовий період, необхідності розробки проєктної документації з будівництва бомбосховища на території університету та капітального ремонту покрівлі ГУК.

Головний бухгалтер університету Світлана Кальсіна звернула увагу присутніх на особливості укладання договорів за програмою 45+.

Декани факультетів прозвітували щодо початку занять, ознайомчих лекцій зі студентами першого курсу, донабору в магістратуру тощо.

Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.