ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Зі святом рідна alma mater! Херсонському державному аграрно-економічному університету 149 років!

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників, співробітників, здобувачів вищої освіти та випускників із 149-річчям від дня заснування Херсонського державного аграрно-економічного університету!

За час існування ХДАЕУ став одним із провідних закладів вищої освіти Півдня України з великим історичним минулим. Інноваційні розробки вчених ХДАЕУ, грантові програми, проекти академічної мобільності, сучасні лабораторні комплекси, дуальна освіта – це все створено зусиллям багатьох поколінь педагогів для розкриття наукового потенціалу наших здобувачів, які достойно представляють свою alma mater в різних галузях виробництва.

Ми пишаємося видатними вченими ХДАЕУ, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і промисловості, сприяли прогресу людства. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників. Завдяки вам живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь. ХДАЕУ забезпечує здобувачів вищої освіти повноцінною інфраструктурою, новими технологіями, інноваційними освітніми програми, у тому числі і для осіб з особливими освітніми потребами.

В університеті діють інноваційні системи навчання: дуальна освіта, агроінтернатура, програми подвійних дипломів. ХДАЕУ є потужним освітнім та науковим осередком забезпечення ефективного розвитку аграрного сектору, суміжних із ним інших сфер національної економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної освіти, інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір.

Бажаємо нових наукових звершень і відкриттів, блискучих ідей і їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого унікального досвіду, оптимізму, талановитих і відданих здобувачів, гідного продовження і розвитку славних традицій університету!

Автор: Наукова бібліотека ХДАЕУ