ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Україна - ЄС: кращі практики регулювання земельних відносин

15 листопада 2023 року викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій взяли участь у змішаному форматі (оf-line та on-line) роботі круглого столу «Україна - ЄС: кращі практики регулювання земельних відносин».

Модератором даного заходу був керівник напрямку земельної реформи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) Сергій КУБАХ.

Метою круглого столу було обговорення аналізу передового міжнародного досвіду регулювання земельних відносин, відповідного права ЄС та земельного законодавства України у контексті набуття нашою державою членства у ЄС.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся Міністр аграрної політики  та продовольства України Микола СОКОЛЬСЬКИЙ.

Спікерами заходу були: Юлія КИРПА –Європейський досвід регулювання земельних відносин та виклики для України: що і для чого досліджували? (виконавча партнерка юридичної фірми AEQUO).

Євгенія ЧЕРНЕЦОВА - Кращі практики правового регулювання земельних відносин у окремих країнах ЄС (старша юристка юридичної фірми, консорціум Сівітта/AEQUO/EasyBusiness).

Сергій БІЛЕНКО та Тарас ЄВСЮКОВ – Регулювання земельних відносин в Україні: ключові невідповідності та виклики (експерти із земельного права та із питань землевпорядкування та кадастру, консорціум Сівітта/AEQUO/ EasyBusiness).

автор: Наталія ЛАВРЕНКО.