ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Власний приклад тренера — необхідна складова перемоги юних спортсменів !

Зміст підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт тісно пов'язаний не тільки з набуттям теоретичних знань та підвищенням власної спортивної майстерності, а й з практичним вмінням проводити тренування та вміти готувати юних спортсменів до участі в змаганнях!

Саме такі знання та практичні вміння опановує здобувач першого року навчання Михайло Кутафін спеціальності 017 Фізична культура і спорт під час навчання в ХДАЕУ! Напередодні, під час виступу на чемпіонаті України з хортингу він сам посів перше місце та став чемпіоном в розділі “Поліцейський самозахист”! За прикладом тренера його вихованці вирішили не відставати й також перемогли у власних категоріях!

Отримані результати доводять важливе та необхідне поєднання вдосконалення власної майстерності з практичним використанням набутих знань під час проведення тренувального процесу. Саме практична підготовка є основою формування компетентних, якісних та перспективних фахівців в галузі фізичного виховання та спорту!

Пишаємось досягненнями Михайла та його вихованців й бажаємо нових перемог!