ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Тренінг «Відновлення психосоціального стану у випадку дискримінації».

13 та 14 листопада 2023 року для студентів економічного факультету ХДАЕУ спеціальностей 081 «Право», 241 «Готельно-ресторанна справа», 241 «Туризм», 281 «Публічне управління та адміністрування» було проведено тренінг «Відновлення психосоціального стану у випадку дискримінації». Заходи були присвячені міжнародному Дню толерантності, який щорічно відзначають у світі 16 листопада. Навчання проводили тренерки - Новікова Марія, доцентка кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук ХДАЕУ та Савельєва Ірина, юристка ГО «ЖИВА-Я», доктор філософії права.

Під час заняття учасники з’ясували зміст поняття «дискримінація», її види та форми прояву, усвідомили роль стереотипів, упереджень та стигматизації у формуванні дискримінаційної поведінки. У ході групових вправ студенти і викладачі кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук сформували підстави появи дискримінаційної поведінки та запропонували власні алгоритми подолання стереотипів.

Також учасникам тренінгу було надано поради щодо відновлення психоемоційного стану у випадках зіткнення з проявами дискримінації. Запропоновано сайти та телефони громадських організацій та груп підтримки, які надають допомогу в подібних ситуаціях.

Заходи відбулися в межах міжнародного проєкту «Психічне здоров’я та психосоціальна допомога дітям та їх сім’ям» за сприяння  ГО «Жива-Я» (м. Херсон-м. Ізмаїл) та партнерської організації «Slovene Philanthropy» (Словенія), за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США та Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Словенія в межах 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».