ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Зустріч учнів із викладачем ХДАЕУ: важливий крок для обрання майбутньої професії

20 листопада 2023 року відбулася зустріч учнів 11 -х класів Калинівського опорного закладу загальної середньої освіти І — ІІІ ступенів Бериславського району Херсонської області з доцентом кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Віктором ЗАВОДЯННИМ.

В останньому році шкільної освіти здобувачі 11-х класів мають важливе завдання – визначити свій майбутній професійний шлях. Учні цього віку отримали можливість зустрітися з викладачем університету й отримати важливі поради стосовно обрання майбутньої професії.

Велика частина нашого часу була присвячена розповіді про основні напрямки, які пропонує аграрний економічний університет. У рамках цієї зустрічі викладач поділився своїм досвідом та інсайтами стосовно важливості навчання в сучасному світі. Розповідаючи про актуальні напрямки в галузі сільського господарства, він підкреслив можливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками аграрних університетів.

Викладач дав здобувачам зрозуміти, що сучасна аграрна галузь вимагає висококваліфікованих фахівців у різних напрямках - від сільськогосподарського консультанта до менеджера з розвитку аграрного підприємства. Провідні компанії сьогодні активно шукають талановитих молодих людей, і цей захід виступив важливим кроком у підготовці майбутніх здобувачів до вибору свого професійного шляху.

Сподіваємося, що ця зустріч стала важливим кроком у профорієнтаційному процесі для учнів 11 -х класів і допоможе їм зробити правильний вибір на шляху до здобуття омріяної професії.

Автор: Віктор ЗАВОДЯННИЙ (20.11.2023)