ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вебінар «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» для науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету

17 травня 2024 року для науковців ХДАЕУ було проведено вебінар на тему: «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» радницею консультативного центру мережі EducationUSA в Києві Державного Департаменту США EducationUSA Ukraine.

Детальніше...

Настановча конференція з навчальної практики

20 травня 2024 року відбулася настановча конференція з навчальної практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня. Під час заходу обговорювалися ключові аспекти проведення навчальної практики, її важливість та цілі, а також був встановлений порядок організації та проведення практичних занять.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

З 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

Детальніше...

Участь аспірантів кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія у Міжнародній конференції молодих учених з нагоди Дня науки в Україні

17 травня 2024 року аспіранти кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія разом із науковими керівниками прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених “Наукові основи реалізації принципів кліматично орієнтованого сільського господарства в агросфері України” з нагоди Дня науки в Україні.

Детальніше...

80-ті роковини депортації кримських татар

18 травня 2024 року виповнюються 80-ті роковини насильницької депортації кримськотатарського народу з власної Батьківщини - Криму, здійсненої комуністичним режимом СРСР.

 

 

Детальніше...

Підвищуємо рівень кваліфікації

Співробітники наукової бібліотеки ХДАЕУ заввідділом Трибух Світлана та бібліотекар Любименко Світлана пройшли програми підвищення кваліфікації на платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) та в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Детальніше...

Робота наукового гуртка кафедри соціальних та поведінкових наук «Креативна економіка»

16 травня 2024 р. відбулося засідання наукового гуртка «Креативна економіка» за організаційної підтримки доцента Аверчевої Н.О., на якому було представлено доповіді за результатами наукових досліджень здобувачів економічного факультету.

Детальніше...

Участь у монографії "Cоціально-економічні трансформаціїта пріоритети інноваційного розвитку в умовах цифровізації та глобалізації"

Запрошуємо науковців, викладачів та аспірантів долучитися до написання колективної монографії. Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх наукових досліджень.

 

Детальніше...

Урочисте засідання наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

16 травня 2024 р. відбулось розширене засідання наукових гуртків провідних закладів вищої освіти України: «Захист і карантин рослин» ХДАЕУ, «Фітосанітарний експерт» Одеського державного аграрного університету, «ГеСеЗаР» Львівського національного університету природокористування, «Ентомологія» Державного біотехнологічного університету, «Фітопатологія» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Детальніше...

Святкування Дня вишиванки здобувачами та викладачами кафедри підприємництва, обліку та фінансів

День вишиванки – це особливе свято для всіх українців, що об'єднує нас навколо спільних культурних цінностей та традицій. Вишиванка – це не просто одяг, а символ національної гордості, який розкриває нашу ідентичність та відображає багатство культурної спадщини України.

Детальніше...

День науки

Щороку у травні в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об'єднує людей в прагненні зробити світ кращим.

 

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі щорічної Всеукраїнської Інтернет - конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва в умовах Євроінтерграції», присвяченій річниці від Дня народження видатного вченого доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААНУ, академіка АНВШУ, заслуженого діяча науки і техніки України

Коваленко Віталія Петровича 

Конференція відбудеться  7-8 вересня 2017 року  на базі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», на кафедрі генетики та розведення с.г. тварин  ім. В.П.Коваленка, м. Херсон.

Мета конференції: обмін інформацією та пошук інноваційних підходів у сфері вивчення перспектив розвитку тваринництва України, що дозволяє знайти шляхи раціонального використання наявного генетичного потенціалу тварин в різних кліматичних умовах.

Офіційна мова конференції: українська, російська, англійська.

Умови участі в конференції

 Заявку учасника, тези доповіді та статті необхідно направити до 21 серпня 2017 року на адресу оргкомітету: Папакіній Наталії Сергіївні. Херсонський державний аграрний університет, вул. Стрітенська 23, м. Херсон, Україна, 73006.

Для публікації статті в фаховому збірнику «Таврійський науковий вісник» необхідно надіслати матеріали та провести оплату з розрахунку 30 грн. за сторінку (враховуючи сторінку «Анотації»)

Тези конференції публікуються безкоштовно, а при заочній участі надсилаються в pdf-форматі.

Ознайомитися з запрошенням

Автор: кандидат с.г. наук, доцент Коваленко Тетяна Сергіївна