
Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету
Засідання наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

30 січня 2025 року відбулося засідання наукового гуртка «Захист і карантин рослин» з теми: «Інноваційні методи моніторингу шкідників с.-г. культур». Запрошений спікер – Мринський І. М., декан агрономічного факультету, доцент кафедри ботаніки та захисту рослин.
Детальніше...Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації»

30 січня відбулося засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене актуальним питанням сучасного харчування та формування звичок здорового способу життя.
Детальніше...Світові інновації у сфері Землеробства стають частиною професійного розвитку викладачів ХДАЕУ

Поки світ шукає відповіді на кліматичні виклики, науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету вже впроваджують рішення.
Детальніше...Володимир Зеленський підписав закон Про Академічну Доброчесність: нові правила та ШІ

Президент України підписав Закон № 4742-IX (базувався на законопроєкті № 10392), який вперше на законодавчому рівні встановлює єдині правила гри для студентів, викладачів та науковців.
Детальніше...Професійний погляд на культуру шотландського віскі

У межах дисципліни «Барна справа» здобувачі спеціальності J2 Готельно-ресторанна справа та кейтеринг долучилися до онлайн-лекції з дегустацією, присвяченої світу шотландського віскі
Детальніше...Пошук партнерів для участі в конкурсі у рамках кластера 6 Програми «Горизонт Європа»

До уваги дослідників та інноваторів!
Детальніше...
Звітній період реалізації міжнародного проєкту AQUABATOR на факультеті Рибного господарства та природокористування

На Факультеті Рибного господарства та природокористування науковцями кафедри водних біоресурсів та аквакультури сумісно з іншими партнерами проєкту «AQUABATOR - Incubator for sustainable aquaculture in the Black Sea Basin, BSB01321» завершився перший етап реалізації запланованих активностей.
Детальніше...Герої Крут: юність, що стала безсмертною

Сьогодні освітня спільнота Херсонського державного аграрно-економічного університету вшановує пам'ять героїв Крут.
Детальніше...
Вивчення успішного досвіду реалізації проєктів «Горизонт Європа» для інноваційного розвитку ХДАЕУ

28 січня 2026 року науково-педагогічні працівники ХДАЕУ долучилися до роботи вебінару «Успішний досвід українських організацій у координації проєктів Рамкової програми «Горизонт Європа», організованого відділом «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ.
Детальніше...Здобувачі ХДАЕУ підкорюють світ: фінал престижного конкурсу в Дубаї та інновації у психології

У січні 2026 року відбувся фінальний етап одного з найпрестижніших міжнародних студентських конкурсів, що проводив Університет Міддлсекс. Фінал конкурсу проходив у Дубаї у гібридному форматі.
Детальніше...ХДАЕУ в рейтингу Webometrics

Херсонський державний аграрно-економічний університет увійшов до січневого видання міжнародного рейтингу Webometrics Global Web Rankings of Universities (January 2026).
Детальніше...Рік починається з дій: ХДАЕУ розширює горизонти співпраці

Початок нового року в ХДАЕУ позначився активною роботою у напрямі розвитку партнерств, спрямованих на розширення освітніх і професійних можливостей для студентів, а також на популяризацію здорового способу життя серед молоді.
Детальніше...
Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету
Шановні друзі!
Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.
Студентам, що навчаються на умовах контракту!
До уваги авторів
Подати матеріал для сайту
Оголошується набір статей до ювілейного випуску видання
Шановні колеги!
Редакція журналу «Таврійський науковий вісник» запрошує науковців,
аспірантів, студентів ЗВО та науково-дослідних установ, а також
практичних працівників до публікації у ювілейному 100-му випуску!
«Таврійський науковий вісник» – наукове фахове видання, засноване Херсонським державним аграрним університетом у 2007 році.
На сьогодні журнал входить до Переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук лише в галузі сільськогосподарських наук, на підставі Наказу МОН України від 21 грудня 2015 року № 1328 (Додаток № 8).
Метою наукового журналу «Таврійський науковий вісник» є оприлюднення результатів наукових досліджень в різних галузях агропромислового комплексу.
У журналі висвітлюються актуальні питання аграрної науки за секціями:
- землеробство, рослинництво, овочівництво та баштанництво;
- тваринництво, кормовиробництво, збереження та переробка сільськогосподарської продукції;
- меліорація і родючість ґрунтів;
- екологія, іхтіологія та аквакультура.
Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва з нашим виданням та пропонуємо Вам опублікувати Ваші статті у № 100/2018.
Для опублікування статті на електронну пошту редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 23 березня необхідно направити: довідку про автора; статтю; відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.
Редакція журналу здійснює зовнішнє та внутрішнє анонімне рецензування статей. Після рецензування автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.
З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт видання або завантажте інформаційний буклет.




















