
Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету
Участь у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

10 січня 2026 року доцент кафедри публічного управління, права та гуманітарних наук Новікова Марія взяла участь у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2025/2026 навчальному році в якості голови журі олімпіади з правознавства.
Детальніше...Як вирощувати гречку в умовах змін клімату? – наші науковці написали одну з найкращих книг року

Як вирощувати гречку в умовах кліматичних змін і при цьому дбати про екологію? Відповідь на це запитання знають автори нового навчального посібника «Гречка: адаптивні технології вирощування».
Детальніше...Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!
Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS
Детальніше...У ХДАЕУ відбулася Конференція трудового колективу: підсумки 2025 року та окреслення планів на майбутнє

12 січня 2026 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулася Конференція трудового колективу. Захід пройшов у змішаному форматі: частина делегатів була присутня в залі засідань університету, тоді як інші співробітники долучилися до обговорення дистанційно.
Детальніше...Профорієнтаційна зустріч з учнями Херсонського багатопрофільного ліцею №20

У Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класу Херсонського багатопрофільного ліцею №20 Херсонської міської ради.
Детальніше...В ХДАЕУ на одного Майстра Спорту України стало більше!

Професійне зростання, високі спортивні досягнення та важливі перемоги — усе це є результатом наполегливої праці, цілеспрямованості, високої працездатності, а також беззаперечного таланту й обдарованості спортсмена.
Детальніше...
На виконання вимог листа Департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА довести інформацію про безпечну поведінку на льоду!

Зимові розваги, такі як катання на ковзанах, хокей або просто прогулянка по льоду, завжди приваблюють як дітей, так і дорослих.
Детальніше...Зі Святом Водохреща

У 2026 році Водохреще в Україні відзначатиметься 6 січня за новоюліанським календарем. Це одне з найважливіших християнських свят, яке символізує хрещення Ісуса Христа в річці Йордан та завершує різдвяно-новорічний цикл.
Детальніше...Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!
Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS
Детальніше...Ісаєва Вікторія — краща спортсменка України з Грепплінгу

За підсумками календарного року в більшості видів спорту традиційно відбувається підбиття підсумків виступів спортсменів на змаганнях найвищого рівня. Цьогоріч такі підсумки було підведено й у Федерації грепплінгу та панкратіону України.
Детальніше...
Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!
Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS
Детальніше...Міжнародне підвищення кваліфікації з питань академічної доброчесності

Міжнародні програми підвищення кваліфікації відіграють важливу роль у професійному розвитку науково-педагогічних працівників, оскільки забезпечують доступ до кращих європейських освітніх практик і сучасних академічних стандартів.
Детальніше...
Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету
Шановні друзі!
Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.
Студентам, що навчаються на умовах контракту!
До уваги авторів
Подати матеріал для сайту
Увага! ДВНЗ Херсонський державний аграрний університет» Запрошує пройти підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки

за наступними напрямами:
|
Направлення |
Обсяг (години) |
Термін навчання (тиждень) |
Вартість |
|
«Підготовка до професійної атестації експертів будівельної галузі» |
36 |
1 |
755,00 |
|
«Підготовка до професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури» (Спеціальний модуль: «Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації та захисту від шуму») |
36 |
1 |
730,00 |
|
«Підготовка до професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури» (Спеціальний модуль: «Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості») |
36 |
1 |
770,00 |
|
«Підготовка до професійної атестації осіб, які здійснюють технічний нагляд за будівництвом об’єктів архітектури»
|
36 |
1 |
750,00 |
|
Підвищення кваліфікації за індивідуальним графіком навчання |
36 |
1 |
1200,00 |
|
«Сільськогосподарські дорадники» |
72 |
2 |
1200,00 |
|
«Сільськогосподарські експерти-дорадники» |
36 |
1 |
600,00 |
|
«Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» |
36 |
1 |
755,00 |
Навчання організовується за наявністю повної комплектації групи
Бажаючих просимо зареєструватися за телефоном (050)88-66-660




















