ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Героїчний вчинок студента Аграрно-економічного університету

Героїчним вчинком відзначився Богдан Білоконь – студент третього курсу агрономічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету, який разом з братом Данилом та односельцем Русланом Брагіним у своєму рідному селі Старосілля врятували 13-річну односельчанку школярку Альбіну, яка провалилася скрізь лід та тонула в крижаній воді річки Інгулець.

Детальніше...

Міжнародне співробітництво як один із пріоритетних напрямів розвитку ХДАЕУ та покращення якості навчання

Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) прийшов з Канади, щоб змінити мислення українських аграріїв. Проєкт активно працює з виробниками фруктів, ягід, овочів, меду та горіхів на півдні України, працює, щоб й елементарне сільськогосподарське хобі поставити на бізнес-рейки, створити стійкі господарства, які будуть приносити людям стабільні доходи та впевненість в завтрашньому дні.

Детальніше...

Міжнародний день «Дякую» на факультеті архітектури та будівництва

Щорічно 11 січня відзначається найсвітліше свято в році, яке насичене відкритістю та щирістю побажань – Міжнародний день «Дякую». Запровадили свято у 2008 році за ініціативи ЮНЕСКО та ООН.

Детальніше...

Науково-методична робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов: участь у педагогічних читаннях

11 січня доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Галина Бокшань взяла участь у педагогічних читаннях з теми «Людино-орієнтований підхід: концепція, переваги та приклади застосування». Захід був організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Херсонській області в онлайн-форматі на корпоративній платформі Microsoft Teams.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Відновлення чемпіонату міста Херсона з футзалу після зимових свят!

Після тривалої перерви, пов’язаною із новорічними канікулами, у неділю 09 січня 2022 року, продовжились ігри першого кола чемпіонату міста Херсона з футзалу. Команда нашого закладу вищої освіти «Аграрник» без великих складнощів перемогла ФК «Марін Ман» з рахунком 14:5. Незважаючи на певні труднощі команди в останніх турах 2021 року, пов’язані з поєднанням завершення освітнього процесу та тренуваннями футзалістів, у команди залишають досить високі шанси завершити перше коло змагань в чільній трійці призерів.

Детальніше...

Ідеї архітектора в кресленні в Аграрно-економічному університеті

Проєктування архітектурного об’єкта не може обходитися без образотворчого відображення задумів архітектора в обробленні графіки зі створенням просторових моделей і віртуальної реальності. В архітектурному проєктуванні постійно розвиваються техніка і технологія – матеріали, інструменти, засоби та прийоми роботи. Оскільки, оволодіти ними досконало необхідно для успішного вирішення завдання, що стоїть перед архітектором й проєктувальником, щоб втілити власні  ідеї та задуми на папері.

Детальніше...

Шановні колеги, студенти!

Від імені ректорату Херсонського державного аграрно-економічного університету Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай наступний рік буде для Вас роком досягнень, звершень, найсміливіших планів та творчих задумів, здійснення надій та сподівань. Хай ці святкові дні подарують Вам і вашим рідним, посмішки друзів, тепло у ваші оселі та приємні несподіванки. Зичимо міцного здоров'я, добробуту, матеріального достатку, життєвої наснаги, миру і злагоди! Веселих свят і гарного настрою на весь рік!

Ректор університету Юрій КИРИЛОВ

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні коллеги, студенти ХДАЕУ, з наступаючим  Новим роком та Різдвом Христовим! Хай нові ідеї, проекти та перспективи принесуть багато радості та натхнення! Хай родинне тепло створить затишну та приємну атмосферу, хай трапляються справжні дива та неочікувані сюрпризи! Теплоти бажаємо та краси, грандіозних планів на майбутнє та щедрих дарів від Всесвіту!

Детальніше...

Щорічні традиції кафедри економіки та фінансів

Протягом останніх років викладачі кафедри економіки та фінансів ХДАЕУ напередодні новорічних свят традиційно вітають колективи вчителів та учнів ЗОШ і училищ, з якими вони співпрацюють під час навчального процесу. В останні дні цього року, а саме 28 та 29 грудня доцент кафедри Бойко Л.О. привітала з наступаючими новорічними святами студентів і викладачів двох ДНЗ - «Херсонське вище професійне комерційне училище» та «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» і розповіла про перспективи вступу та навчання в університеті.

Детальніше...

Greenlife challenge – christmas bouquet instead of a christmas tree

З 20 по 29 грудня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті проходив конкурс-челендж:«GREENLIFE CHALLENGE – CHRISTMAS BOUQUET INSTEAD OF A CHRISTMAS TREE (РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ)» для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня економічного факультету спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

20-21 грудня 2018 року відбувся захист дипломних кваліфікаційних робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання. Головою екзаменаційної комісію був призначений Павлиш Павло Васильович, кандидат юридичних наук, директор ПП «Юридична фірма «Правочин».

 

 

 

 

Автор: Карташова Ольга Григорівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування