
Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету
Студенти спеціальності Геодезія та землеустрій навчаються етиці використання штучного інтелекту
Здобувачі вищої освіти 3 і 4 курсів за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» ХДАЕУ разом зі старшим викладачем кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Іриною Баруліною взяли участь у тренінгу «Штучний інтелект і академічна доброчесність: як не переступити межу дозволеного»
Детальніше...Фінансова грамотність в дії: студенти ХДАЕУ успішно пройшли тестування
У період з 31 жовтня по 07 листопада 2025 року здобувачі вищої освіти ХДАЕУ перевіряли свої знання взявши участь у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності, що другий рік поспіль проводить Національний банк України та «Гаразд».
Детальніше...Вдосконалення професійних компетентностей здобувачів спеціальності А7 Фізична культура і спорт на змаганнях з баскетболу!
Під час освітнього процесу в ХДАЕУ здобувачі постійно отримують різні теоретичні знання та практичні вміння й навички!
Детальніше...Наукова Бібліотека ХДАЕУ пропонує наукові статті за темою «Підприємництво та торгівля»
Наукова Бібліотека ХДАЕУ пропонує...
Детальніше...
Зустріч зі здобувачами спеціальності «Архітектура та містобудування»: обговорення освітньої програми та дисциплін вільного вибору
На факультеті архітектури та будівництва відбулася зустріч зі студентським активом спеціальності «Архітектура та містобудування», під час якої було обговорено актуальні питання вдосконалення освітньої програми, актуальність вибіркових дисциплін та перспектив розвитку фахової підготовки.
Детальніше...Засідання Наукового Гуртка «EСOLIFE»
У 2021 році ЮНЕСКО проголосила 3 листопада Міжнародним днем біосферних заповідників (International Day of і саме Biosphere Reserves)
Детальніше...Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!
Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS
Детальніше...Наукові досягнення викладачів університету
Вітаємо наших науковців з отриманням патенту на корисні моделі, що свідчить про визнання ваших інновації на рівні законодавства.
Детальніше...
Засідання наукового гуртка «Індустрія гостинності Південного регіону»: від конфлікту до конструктивного діалогу»
30 жовтня 2025 р. відбулося чергове заняття наукового гуртка «Індустрія гостинності Південного регіону», присвячене актуальним питанням ділового спілкування та управління конфліктами у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.
Детальніше...Науковий гурток «Сучасний менеджер в умовах цифрової трансформації» продовжує свою роботу!
В сучасних умовах цифрової економіки менеджер повинен володіти не лише управлінськими навичками, а й аналітичним мисленням, умінням застосовувати математичний апарат для обґрунтування управлінських рішень.
Детальніше...30.10.2025 року – засідання наукового гуртка «Фінансист».
30 жовтня 2025 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Фінансист» кафедри підприємництва, обліку та фінансів.
Детальніше...Інтерактивна «Олімпійська Вікторина» для здобувачів ХДАЕУ з нагоди початку XXV Зимових Олімпійських Ігор!
В Україні розпочався відлік 100 днів до зимових Олімпійських ігор.
Детальніше...

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету
Шановні друзі!
Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.
Студентам, що навчаються на умовах контракту!
До уваги авторів
Подати матеріал для сайту
Виїздне заняття з «Агрометеорології» для студентів агрономічного факультету
Студенти агрономічного факультету першого курсу, в рамках вивчення дисципліни «Агрометеорологія» 7 листопада здійснили виїздне заняття на метеорологічну станцію Херсонського обласного центру з гідрометеорології «А-Херсон», що знаходиться в сел. Наддніпрянське. Ознайомчу екскурсію проводила начальник метеостанції Влащук Ольга Степанівна, яка показала та пояснила механізм збору та обробітку первинної інформації з метеорологічних приборів для подальшого формування прогнозу погоди регіону.
Дякуємо співробітникам та керівнику метеостанції за можливість ознайомлення з роботою метеостанції та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Автор: Михаленко І.В. доцент кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва























