ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

23 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи Вченої ради університету з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності. Члени робочої групи після попереднього ознайомлення з рецензіями та протоколами перевірки на плагіат, надали рекомендації до друку та затвердження вченою радою університету навчального посібника (практичний курс) з навчальної дисципліни «Карантинна лабораторна експертиза», авторів Аверчева О.В., Марковської О.Є., Макухи О.В. та науково-методичного видання «Водне господарство: словник-довідник», колективу авторів Ушкаренка В.О., Морозова О.В., Морозова В.В. та інші.

Детальніше...

Спортивна база ХДАЕУ розвивається

Спортивна база Херсонського державного аграрно-економічного університету активно розвивається. У другому семестрі ХДАЕУ зустрів здобувачів вищої освіти удосконаленими та новими спортивними локаціями. Введено в експлуатацію два сучасні багатофункціональні спортивні майданчики для проведення практичних занять з фізичного виховання.

Детальніше...

Вебінар Повний кадр для геодезії

У першому тестуванні довгоочікуваної камери DJI ZENMUSE P1 в рамках вебінару «Повний кадр для геодезії» на якому були присутні представники кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Ігор Пєсков, Дмитро Крупіца, Ігор Мартинов та Олена Баранова.

Детальніше...

Шановні користувачі!

На сайті сервісу Grafiati (https://www.grafiati.com/uk/news/) є розділ новини – Ви можете там переглядати усі новації (їх багато), але за останній час було запущено масштабний функціонал, тому хотіли б повідомити про нього окремо, адже, на нашу думку, він буде дуже корисний як для студентів, так і для фахівців:

Детальніше...

Засідання комісії з етики та академічної доброчесності

23.02.2021 відбулося засідання комісії з етики та академічної доброчесності. Голова комісії проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчев Олександр Володимирович акцентував увагу на вимоги щодо академічної доброчесності всіх учасників освітнього процесу, вказав на основні види порушень академічної доброчесності під час складання рейтингу НПП університету та під час перевірки кваліфікаційних робіт через програму Unicheck.

Детальніше...

Для спеціалістів ресторанного господарства і не тільки…

До книжкового фонду наукової бібліотеки надійшли нові навчальні посібники:

Аверчев О.В. Страви з круп'яних культур та овочевих культур оздоровчого призначення: навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова. – Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Аверчев О.В. Збірник рецептур страв з рису та овочів різних країн світу : навч.посіб. / О.В. Аверчев, О.В.Дзюнзя, Н.В. Новікова, С. М. Коб’яков.  – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2021

Детальніше...

Вітаємо здобувача вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» з перемогою!

 

Вітаємо здобувача вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету Михайла КУТАФІНА з перемогою на Відкритому турнірі прикладного рукопашного бою! Михайло КУТАФІН – здобув почесне І місце у розділі «Вільний двобій» у ваговій категорії  80 кг. Турнір  відбувся 20 лютого 2021 року, м. Херсон. 

 

Детальніше...

Спільне практичне заняття зі стейкхолдером

Залучення до освітнього процесу стейкхолдерів відіграє важливу роль в якісній підготовці здобувачів вищої освіти. Адже представники бізнес-спільноти більше всіх знають якими практичними навиками та знаннями повинен володіти висококваліфікований фахівець. Так, 24 лютого 2021 року відбулося спільне практичне заняття з дисципліни «Організація торгівлі» на тему «Роздрібні торгові підприємства» у здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше...

Викладачі кафедри менеджменту та інформаційних технологій завітали до Херсонського фізико-технічного ліцею

Кожного дня людина стикається з проблемою вибору. Перший з них, який впливає на всю подальшу долю, молодим людям доводиться робити ще у школі – це вибір майбутньої професії. Зробити його потрібно свідомо, відповідально та з усією серйозністю, адже від того, яку професію та вищий навчальний заклад буде обрано залежить майбутнє.

Детальніше...

Продовження профорієнтаційної роботи факультету архітектури та будівництва

24 лютого 2021 р. в Степанівській загальноосвітній школі I-III ступенів №17 проведено профорієнтаційну зустріч. Від факультету провів роботу заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Волошин Микола Миколайович.

Детальніше...

Підвищуємо рівень комфорту освітнього середовища для здобувачів вищої освіти

В аудиторіях головного учбового корпуси триває заміна підлогового покриття, що придає естетичного вигляду приміщенням, а також покращує теплоізоляцію та вологостійкість.

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин»

23 лютого 2021 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин» кафедри ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету (керівник гуртка – к.с.-г.н., доцент Макуха О.В.). Здобувачі вищої освіти ознайомились зі структурою, правилами написання, оформлення наукової статті, підготовки доповіді та презентації на конференцію.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua