ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»

Формування компетентностей наукового досвіду у здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» під час викладання навчальних дисциплін «Основи наукових досліджень у захисті рослин» та «Методика наукових досліджень у захисті та карантині рослин».

Детальніше...

Переклад як засіб формування культурної ідентичності: засідання наукового гуртка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

21 березня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене перекладу як засобу формування культурної ідентичності. 

 

Детальніше...

Весняна підготовка до вступної кампанії 2023: профорієнтаційні заходи кафедри менеджменту та ІТ

Самий важкий етап для українців вже позаду – весна прийшла, а з нею будуть і гарні новини та нові перемоги.

 

 

Детальніше...

Профорієнтаційна діяльність викладачів кафедри публічного управління та права

Викладачі кафедри публічного управління та права Херсонського державного аграрно-економічного університету були запрошені на зустрічі із школярами в рамках історично-правового тижня Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства», які відбувалась в форматі онлайн.

Детальніше...

Дистанційні послуги Наукової бібліотеки ХДАЕУ

Відділ комплектування, наукової обробки літератури та наукометрії

Інформаційно-бібліографічний відділ

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри науки про Землю та хімії.

20.03.2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи II-III ступенів № 34 Херсонської міської ради.

 

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – орієнтир на вибір професії

20.03.2023 р. викладачем кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Оленою Круковською була проведена онлайн-зустріч з учнями 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради.

Детальніше...

Спільна лекція на кафедрі економіки та фінансів

14.03.2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулася спільна лекція професора Тетяни Чернявської (Академія прикладних наук у Коніні, Польща) і професора Наталії Танклевської (кафедра економіки та фінансів, ХДАЕУ)у рамках навчальної дисципліни «Гроші та кредит» на тему «Центральні банки».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» на тему: «Автоматизовані системи управління у тваринництві»

Відбулось планове засідання студентського наукового гуртка «Технолог» кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції на тему: «Автоматизовані системи управління у тваринництві». Було заслухано доповіді здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 3-го року навчання спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики» факультету архітектури та будівництва

17 березня 2023 року відбулося чергове засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти “Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики” кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії факультету архітектури та будівництва.

 

Детальніше...

Наукова активність здобувачів вищої освіти агрономічного факультету

З 18 по 19 березня 2023 р. в Erzurum (Туреччина) проходив 5-ий Міжнародний Паландокенський конгрес з наукових досліджень. 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Вітаємо шекспірознавицю з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських дослідницьких проєктів

18 березня відбувся захист дослідницьких проєктів Всеукраїнського шекспірівського конкурсу, організованого Українським міжуніверситетським навчально-науковим шекспірівським центром при Запорізькому національному університеті.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

 


   

Закінчили курс стажування викладачі ОДАУ

На базі ННЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" Херсонського державного аграрно-економічного університету з 23.11.2020 по 11.12.2020 року проходили курс підвищення кваліфікації 15 викладачів Одеського державного аграрного університету.

14 викладачів стажувалися на 3-х кафедрах біолого-технологічного факультету, а саме: на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва, кафедрі ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П.Коваленка, кафедрі технології переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.

Також ще один викладач проходив стажування на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури рибного господарства та природокористування.

 

Під керівництвом Олени Ведмеденко, Наталії Пелих, Віктора Пелиха, Віктора Шевченка стажисти вдосконалили свої знання з відповідних дисциплін, перейняли досвід викладачів Херсонського державного аграрно-економічного університету, який будуть в подальшому використовувати у своїй науковій та викладацькій діяльності. 

По закінченню навчання науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрного університету  отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації від ННЦ "Інститут післядипломної освіти та дорадництва" ХДАЕУ.

Автор - Власенко В.І. (24.12.2020)