ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Конференції та виїздні практичні заняття

Вперше в Україні бізнес-симуляція для здобувачів вищої освіти

11 та 12 грудня в ДВНЗ «ХДАЕУ» відбувся тренінг у вигляді бізнес-гри, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В, яку проводив запрошений бізнес-консультант, тренер Компанії Корпоративних Тренінгів "СТС" Леонід Бутенко.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття студентів економічного факультету у фермерському господарстві «Курінь»

Студенти першого бакалаврського рівня та викладачі економічного факультету ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 11.12.2018 р. провели виїзне практичне заняття на тему «Основні аспекти підтримки іміджу підприємств галузі плодівництва для підвищення лояльності споживача» на території ФГ «Курінь» (Херсонська область, с. Степанівка). 

Детальніше...

«Активне студентство - визначне майбутнє»

16 листопада 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулась робоча зустріч «Активне студентство - визначне майбутнє» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

День практичної підготовки на підприємстві АФ радгосп «Білозерський»

15 листопада 2018 року, в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з Українським проектом бізнес – розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В., здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання економічного факультету з доцентами Кафедри економіки та фінансів Аверчевою Н.О. та Галат Л.М. провели практичне зайняття на підприємстві АФ радгосп «Білозерський».

Детальніше...

Робота наукового гуртка Кафедри економіки та фінансів

13 листопада Кафедрою економіки та фінансів за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) було проведено засідання наукового гуртка «Економіст, фінансист, підприємець» у форматі круглого столу «Напрями ефективного розвитку галузі овочівництва». Роботу гуртка розпочав проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатор проекту по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В.

Детальніше...

Екскурсія студентів спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" до ТМ "Курінь"

02.11.2018 студенти спеціальностей "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" в рамках співпраці з UHBDP - Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва відвідали сімейну виноробню ТМ "Курінь". Молодь ознайомили зі створенням автентичного вина, на невеликій виноробні, яка створена за прикладом французького шато!!!! Успіхів виробникам!!!! А для студентів це приклад створення успішного бізнесу!!!!!

Детальніше...

Збори Агроінтернів

 На початку листопада 2018 року проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ДВНЗ «ХДАУ», координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В. провів збори для агроінтернів. 

Детальніше...

ЗРОШЕННЯ – ПОТУЖНИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ САДІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВА

19 жовтня 2018 р. делегація ДВНЗ «ХДАУ» під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева Олександра Володимировича, до якої входили: професор Кафедри науки про Землю Морозов Олексій Володимирович, доцент Кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Керімов Алі Наріманович та аспірант Ісаченко С.О., за підтримки Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва, прийняли участь у VIII науково – практичній конференції «Меліорація та водокористування. Зрошення – потужний фактор розвитку садівництва та виноградарства», яка відбулась на базі Новотроїцького управління водного господарства.

Детальніше...

Круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду»

17 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Круглий стіл: «Кооперативи: витоки, рушійні сили і перспективи»

4 та 5 жовтня 2018 р. в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В. був проведений круглий стіл: «Кооперативи: витоки, рушійні сили і перспективи». 

Детальніше...

День практичної підготовки для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності «Агрономія»

02 жовтня 2018 року здобувачі вищої освіти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 1 курсу спеціальності «Агрономія» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу ознайомитись з організацією територій, вирощуванням, зберіганням та переробкою плодово-ягідною продукції на приватному підсобному господарстві «Павлівські» с. Веселе Бериславського району та технологією вирощування та доглядом посадкового матеріалу нішевих культур "Дослідне господарство "Новокаховське " с. Плодове в м. Нова Каховка.

Детальніше...

Професор Аверчев О.В. оголосив остаточні заявки провідних підприємств Херсонської області та провів вступну лекцію для агроінтернів

26 вересня 2018 року проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ХДАУ, координатор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В. оголосив остаточні заявки провідних підприємств Херсонської області та провів вступну лекцію для агроінтернів, які проходять практику за системою дуальної освіти.

Детальніше...

ВІДБУВСЯ КОНКУРС ДО АГРОІНТЕРНАТУРИ (п’ятий набір)

14 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії другого етапу відбору студентів на стажування до виробничих підприємств по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства»

11-12 вересня 2018р. делегація ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В., науковці, викладачі, аспіранти та студенти, прийняли участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства». 

Детальніше...

Проведення конкурсного відбору «І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі»

11 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

День практичної підготовки «Український кавун – солодке диво 2018»

04 серпня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу відвідати у Голій Пристані ХV Вcеукpaїнcький феcтивaль "Укpaїнcький кaвун – coлoдке дивo". У цьому році на нього пpиїхaли більше 30 феpмеpcьких гocпoдapcтв-учacників.

Детальніше...

День практичної підготовки «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

28 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу відвідати третій день найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, а саме конференцію «Демонстраційні покази с.-г. техніки для сучасного плодовоовочівництва».

Детальніше...

День практичної підготовки «Сучасне плодовоовочівництво 2018» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

27 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу відвідати другий день найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, а саме конференцію «Сучасне плодоовочівництво-2018».

Детальніше...

День практичної підготовки «Просторовий розвиток. Потенціал та пріорететні вектори розвитку південних регіонів» (в рамках проведення Агропорт Херсон 2018)

26 липня 2018 року студенти ДВНЗ «ХДАУ» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Мали змогу ознайомитись першим днем найбільшого агрофоруму в Східній Європі - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018.

Детальніше...

І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі

17 травня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

День практичної підготовки «Сучасні види зрошення на прикладі Управління Каховського Магістрального каналу та Управління Північно - Кримського Каналу».

25 квітня 2018 року студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Гідротехніка (водні ресурси)» факультету водного господарства, будівництва та землеустрою  за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.. Мали змогу ознайомитись з сучасними видами зрошення на прикладі Управління Каховського Магістрального каналу (смт. Любимівка) та Управління Північно - Кримського Каналу (м.Таврійськ).

Детальніше...

Виїзне практичне заняття та конкурс на кращого обрізувача плодових дерев в АФ «Білозерський»

29 березня 2018 року в рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, студенти 3 курсу агрономічного факультету з асистентом кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва Козловою О.П. та студенти спеціальності «Садово – паркове господарство», «Лісове господарство» з доцентом Бойко Т.О. здійснили виїзне заняття в АФ «Білозерський», та провели конкурс на кращого обрізувача плодових дерев.

Детальніше...