ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Реєстрація на ЄВІ вступників до магістратури

 
Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови, який відбудеться 1 липня 2020 року.

ДОКЛАДНІШЕ

Вступ до магістратури

Шановні вступники, звертаємо вашу  увагу, що реєстрація на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань.

ДОКЛАДНІШЕ

ІНФОРМУЄМО!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» в університеті продовжено карантин до 22 червня 2020 року.

Освітній процес усіх форм навчання в університеті на час карантину здійснюється за допомогою дистанційних технологій.

До стабілізації ситуації призупиняється також проведення масових заходів. Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Новини Херсонського державного аграрного університету

Наукові доробки працівників вишу: Колективна монографія щодо сучасних тенденцій в обліку і оподаткуванні

Наукова бібліотека вітає авторів і дякує за подарунок. З монографією можна ознайомитися в Електронному Репозитарії наукових публікацій Херсонського державного аграрного університету та у фонді наукової бібліотеки.

Детальніше...

Незвична сесія – особливої весни 2020 на кафедрі генетики та розведення с.г. тварин ім. В.П.Коваленка

Цьогорічна весна видалася дуже незвичною, враховуючи особливості дистанційного навчання. Під час карантину здобувачі спеціальності 212 - «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза» працюють у ветеринарних лабораторіях області, у тому числі заповідника «Асканія-Нова», та набувають практичних навиків: визначають причини загибелі тварин, досліджують біологічний матеріал, проводять власні дослідження.

Детальніше...

Скопус подовжено

 

Шановні співробітники та студенти!

Наукова бібліотека рада повідомити,  що доступ до наукометричних баз даних Scopus  та Web of Science для нашого університету продовжено! 

 

Детальніше...

Web of SCIENCE та SCOPUS нові статті науковців ХДАЕУ

Web of SCIENCE та SCOPUS нові статті науковців ХДАЕУ

Детальніше...

Студентська науково-практична онлайн-конференція за секцією «Облік, оподаткування та фінансування діяльності малих і середніх підприємств»

15 травня в рамках проведеної студентської науково-практичної конференції «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України» відбулося засідання секції «Облік, оподаткування та фінансування діяльності малих і середніх підприємств» по кафедрі обліку і оподаткування в он-лайн режимі. У роботі заходу активну участь приймали 24 здобувачі вищої освіти другого, третього і четвертого року навчання.

Детальніше...

Ми навчаємося у найкращому виші Півдня України і ВАМ рекомендуємо!

Здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету рекомендують навчатися  у цьому престижному закладі. Адже університет має багато переваг. Зміни, які відбуваються у ньому, націлені на  підготовку висококваліфікованих спеціалістів із затребуваних напрямів. Нові спеціальності у виші приваблюють сучасними підходами і новітніми стандартами.

Детальніше...

Співпраця ХДАЕУ із сільськогосподарськими товаровиробниками

Продуктивно й насичено проходить весна не лише в стінах Херсонського державного аграрно-економічного університету, а й на землях навчально-дослідної дільниці. Так, 27 травня, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександра Аверчева були закладені демонстраційні досліди з пластичності гібридів соняшнику таких провідних компаній, як:

Детальніше...

Участь кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В.Пилипенко в проекті підготовки тренерів-консультантів з питань безпечності харчових продуктів

Нові реалії, які постали перед науково-педагогічними працівниками в умовах пандемії, внесли корективи в систему освіти через організацію та запровадження навчання в дистанційному режимі. Введення карантинних обмежень ускладнили й ситуацію підвищення кваліфікації, отримання додаткових знань та навичок для розширення своїх фахових можливостей. Вирішення проблеми, з якою нам довелося зіткнутися і яка, очевидно, прийшла надовго, стало можливим через проведення семінарів, тренінгів, мастер-класів в онлайн-форматі з використанням платформи конференц-зв'язку Zoom. 28 травня для керівників та фахівців підприємств аграрного сектору та виробників харчових продуктів було проведено тренінг з метою підготовки бізнесу до перевірок з державного контролю.

Детальніше...

Дистанційне навчання на кафедрі фізики і загально інженерних дисциплін: доступність і якість

Закінчується сесія на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою, якій передували два з половиною місяці дуже інтенсивної системи освіти  - дистанційного навчання. Знання, які студенти показують на іспитах, в якійсь мірі свідчать про переваги і недоліки такої системи. 

Детальніше...

Аспіранти ХДАЕУ засвоюють «нову професію» соняшника

На сьогодні соняшник займає чільне місце у світовому виробництві олійних культур. Однак, у якості лікарської рослини, він є не достатньо вивчений. Саме тому є актуальним дослідження сучасних гібридів соняшника альтернативного використання – для створення нових варіацій виду та використання як лікарської сировини так і в озеленені території.

Детальніше...

Участь аспірантів Херсонського державного аграрно-економічного університету у провадженні науково-дослідницької діяльності

У системі вищої освіти зосереджено вагомий науковий потенціал нашої держави. Науково-дослідницька діяльність, яка провадиться у закладах вищої освіти, виступає важливим елементом успішного розвитку як наукової, так і освітньої галузі, адже висока якість освіти вимагає використання в освітній діяльності останніх досягнень науки.
Аспіранти Херсонського державного аграрно-економічного університету приймають активну участь у провадженні науково-дослідницької діяльності. 

Детальніше...

На кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій продовжується проведення іспитів в дистанційній формі

На факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою продовжується проведення сесійного тижня в дистанційній формі.

Згідно запланованого навчального плану здобувачі вищої освіти першого бакалаврського рівня спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» складали іспит з дисципліни «Теплогазопостачання та вентиляція». 

 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

The Department of international activity of the University

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Department appointment:

  • To works with foreign students;
  • To coordinate their admission questions and studying;
  • To deal with all formalities concerning training of foreign citizens to all basic accredited specialties.

Kerimov Ali, Head of the Department. Candidate of agricultural sciences, Associate Professor.

Number of scientific and educational works - 68.

Research topics: "Improvement of basic agro methods of growing winter rape in the conditions of the southern Steppe of Ukraine".

He teaches disciplines: "Adaptive fruit growing, vegetable growing and viticulture", "Forest logging", "Agro landscapes", "Fodder production", "Pomology", "Modern biotechnologies in the industry".

 Phone numbers:  +380677977191

                          +380995077579

                          +380734116181

E-mail:                Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Kyrychenko Viktor, Senior Specialist of the Department.

 

Phone number:    +30981039820

 

E-mail:                Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

Drobitko Anton, Specialist of the Department.

 

Phone number:  +380950136863

 

E-mail:                Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Information about the department