ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

ЗНО для магістрів

Загальна інформація

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).

У 2019 році для вступу для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,  281 «Публічне управління та адміністрування», потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Для вступників, які мають диплом магістра або спеціаліста і бажають вступити до магістратури за зазначеними спеціальностями, можуть вступати за іспитами університету за умови навчання на контрактній формі відповідно до Правил прийому у 2019 році http://www.ksau.kherson.ua/abiturientu/pravila.html

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест міститиме 2 частини – з перевірки читання та використання мови.

Детальніше...