ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Конференція «РОЗВИТОК ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ, ЦИВІЛЬНИЙ ІНЖЕНЕРІЇ ТА АРХІТЕКТУРІ»

18 вересня 2024 року відбулося секційне засідання конференції «РОЗВИТОК ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУДІВНИЦТВІ, ЦИВІЛЬНИЙ ІНЖЕНЕРІЇ ТА АРХІТЕКТУРІ»

Детальніше...

Участь викладачів кафедри рослинництва та агроінженерії у роботі секційного засідання Міжнародної науково-практичної конференції

Викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні вектори розвитку аграрної науки»

 

 

Детальніше...

Секційне засідання Міжнародної конференції з нагоди 150-річчя ХДАЕУ: «Якість продуктів харчування та інноваційний розвиток їх виробництва та переробки»

18 вересня 2024 року відбулося секційне засідання конференції: «Якість продуктів харчування та інноваційний розвиток їх виробництва та переробки»

 

Детальніше...

Участь здобувачів та викладачів кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в благодійному забігу «Золота миля»

15 вересня у м. Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу «Золота миля», приурочений до святкування 150-річчя Херсонського державного аграрно-економічного університету. 

 

Детальніше...

Освіта в умовах невизначеності

Доцент кафедри підприємництва, обліку та фінансів Людмила Бойко прийняла участь у заході «Uni-biz Bridge: освіта в умовах невизначеності» від UGEN.

 

Детальніше...

Викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії взяли участь у курсах підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії з 9 по 13 вересня  пройшли курси підвищення кваліфікації для науковців установ Національної академії аграрних наук України та закладів вищої освіти аграрного профілю 

Детальніше...

Історичний калейдоскоп «Херсон український: постаті та події»

12 вересня 2024 року співробітники Наукової бібліотеки ХДАЕУ провели
для студентів 1 курсу факультету архітектури та будівництва та викладачів
Херсонського аграрно-економічного університету он-лайн зустріч, присвячену
246-річчю дня створення міста Херсона.

 

Детальніше...

Віртуальна мандрівка до Наукової бібліотеки ХДАЕУ

До вашої уваги ознайомча екскурсія з Науковою бібліотекою ХДАЕУ. 

 

 

 

Детальніше...

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ШКОЛАХ – ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ДЛЯ ВНЗ В МАЙБУТНЬОМУ

Біляївський ліцей №2 Біляївської  міської  ради Одеської області гостинно прийняв на початку нового навчального року викладачів Херсонського ДАЕУ  для проведення профорієнтаційного  ознайомлення майбутніх випускників 11 класів зі спеціальностями, які існують в нашому університеті.

 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

 

 

Детальніше...

Засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики» факультету архітектури та будівництва

 10 вересня 2024 року відбулося засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми електроніки та електроенергетики» 

 

Детальніше...

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини

 Говорять, що студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. І як тут не погодитись? Адже це перший крок у доросле життя, це нові враження, знайомства, друзі, інтереси, досвід. Навчання в університеті – це той час, упродовж якого студенти набираються знань і умінь, пізнають ази майбутньої професії й наукової роботи, долають виклики і негаразди на шляху до дорослого життя.

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

День пам’яті та примирення

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить Перемога. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

З 2015 року Україна розпочала 8 та 9 травня нову традицію святкування Дня пам’яті та примирення в європейському дусі. Заходи, які відбуваються у країні в ці дні, покликані гідно вшанувати подвиг українського народу, повагу усім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, військових злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни та консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України. Новий зміст відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги включає в себе переосмислення подій ІІ світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого; рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслення солідарності та бойового братерства усіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців та ін.).

Наукова бібліотека продовжує організовувати різноманітну виставкову діяльність і цей день не виключення. З метою вшанування світлої пам’яті героїв Другої світової війни, увічнення подвигів воїнів, які поклали своє життя за Перемогу, виховання у користувачів почуття патріотизму, національної свідомості та гідності бібліотека підготувала тематичну книжкову виставку «Сторінки, що опалені війною» (до Дня пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни). Бібліотекарі намагалися в книжковій пам’яті відобразити всі миттєвості війни. Запрошуємо відвідати читальну залу головного корпусу і ознайомитись з виставкою, переглянути цікаву літературу, вшанувати пам’ять загиблим.

З кожним роком віддаляє нас історія від часів війни. Та ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової війни (1939)-1945рр., загинув від тортур у нацистській неволі та намагався вижити і боротися на окупованій землі, хто здобував Велику Перемогу.

Автор: бібліограф Інформаційно-бібліографічного відділу Ю.І. Шапар