
Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету
Участь у міжнародному вебінарі «Hospitality 5.0: Robots and Automation for Personalized Guest Experiences»

10 червня 2026 року науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та здобувачі спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» ХДАЕУ взяли участь у міжнародному вебінарі «Hospitality 5.0: Robots and Automation for Personalized Guest Experiences».
Детальніше...На кафедрі рослинництва та агроінженерії відбувся захист звітів аспірантів за результатами наукової роботи у 2025–2026 навчальному році

12 червня 2026 року на кафедрі рослинництва та агроінженерії відбулося засідання кафедри, присвячене заслуховуванню та обговоренню звітів аспірантів спеціальності 201 Агрономія за результатами виконання індивідуальних планів освітньої і наукової роботи у 2025–2026 навчальному році.
Детальніше...Виконання освітньої та наукової складової здобувачів вищої освіти ОНП «Водні біоресурси та аквакультура»: успішне звітування та атестація

На Факультеті Рибного господарства та природокористування відбулося розширене засідання кафедри щодо атестації здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Водні біоресурси та аквакультура».
Детальніше...Здобувачі ХДАЕУ – переможці та учасники Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство»

Щиро вітаємо здобувачів та наукових керівників ХДАЕУ з вагомими досягненнями у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», фінальний етап якого відбувся 4 червня 2026 року на базі Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше...Студенти БТФ ХДАЕУ здобули перемогу на міжнародному конкурсі наукових робіт

Молоді науковці ХДАЕУ продемонстрували високий рівень підготовки на міжнародній арені.
Детальніше...
Новинка у фонді Наукової Бібліотеки ХДАЕУ «Поліна Райко. Невидиме»

Наукова бібліотека ХДАЕУ отримала унікальне видання - книгу «Поліна Райко. Невидиме», присвячену самобутній художниці з Олешок, яка створила цілий всесвіт фарбами на стінах власного будинку.
Детальніше...
Комфорт гостя починається з деталей: майбутні фахівці гостинності вивчають професійні підходи до вибору та використання готельного текстилю

Здобувачі спеціальності J2 Готельно-ресторанна справа та кейтеринг у межах навчальної практики долучилися до онлайн-ефіру «Невидимі витрати готелю: де ви втрачаєте гроші на текстилі».
Детальніше...На кафедрі технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції імені В.Г. Пелиха успішно пройшов передзахист бакалаврських кваліфікаційних робіт

11 червня 2026 року на кафедрі технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції імені В.Г. Пелиха відбувся передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
Детальніше...Залік з виробничої (науково-дослідної) практики здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання денної форми освітньо-професійної програми «Харчові технології» спеціальності G13 - Харчові технології

08 червня 2026 року відбувся підсумковий залік з виробничої (науково-дослідної) практики здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання денної форми освітньо-професійної програми «Харчові технології» спеціальності G13 - Харчові технології біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.
Детальніше...Участь Наукової Бібліотеки ХДАЕУ у конференції «Бібліотечна справа України крізь призму часу»

4 червня 2026 року співробітники Наукової бібліотеки ХДАЕУ - в.о. директора Світлана Любименко та завідувачка відділу Оксана Токовило - долучилися до науково-практичної конференції «Бібліотечна справа України крізь призму часу», присвяченої 100-річчю Першого Всеукраїнського з’їзду бібліотечних працівників.
Детальніше...Дослідження, що відповідають викликам часу: на кафедрі менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій відбувся передзахист бакалаврських робіт

На кафедрі менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій відбувся ПЕРЕДЗАХИСТ кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня четвертого (денного) та п’ятого (заочного) року навчання.
Детальніше...Представники ХДАЕУ беруть участь у міжнародному навчальному візиті до Нідерландів у межах проєкту «Агрокебети»

З 8 червня 2026 року представники ХДАЕУ − здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Агрономія» Терентій ЖУЙКОВ, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти цієї ж освітньої програми Ксенія ФЕСІК та доцент Лавренко Наталія Миколаївна − беруть участь у міжнародному навчальному візиті до Нідерландів у межах освітнього проєкту «Агрокебети».
Детальніше...
Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету
Шановні друзі!
Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.
Студентам, що навчаються на умовах контракту!
До уваги авторів
Подати матеріал для сайту
Мотиваційний семінар у Школі аграрного лідера
16 березня у Школі аграрного лідера відбувся семінар на тему «Масштаб особистості. Чи як досягти того, про що мрієш» спікером якого був Андрій Руденко - громадський діяч, автор книг та програм у сфері мотивації, особистісного розвитку, ораторської майстерності, тайм-менеджменту і сімейних відносин.
Студенти мали можливість почути відповіді на такі питання: де знайти мотивацію для досягнення особистих цілей, як подолати свої страхи та обмеження, як побороти невпевненність у своїх силах при реалізації запланованого?
Спікер зазначив, що масштаб діяльності - це не тільки кількісна величина, але і якісна характеристика предметної області, яку людина охоплює своїми активними діями. Одна людина щодня виконує роботу і не хоче замислюватися про проблеми, які виходять за рамки. Коли в цьому виникає необхідність, людина зазвичай звертається за допомогою до керівника. Інший, навпаки, освоївши свою ділянку відповідальності, іноді навіть не в повній мірі, починає цікавитися іншими питаннями.

Масштаб особистості також це вся сукупність тих психологічних якостей, які визначають характеристики вибору завдання, процесу її рішення і, таким чином, діяльність спеціаліста того чи іншого рівня. Визначається масштаб цілями, які ставить людина, і результатами, яких він досягає.

Підбиваючи підсумки семінара спікер надав студентам поради, як віднайти свою мотивацію – це завжди мати чітку мету, шукайте мету, виконуйте низку дій, які допоможуть досягти успіху, беріть на себе відповідальність за власні дії і завжди пам'ятайте для чого ви це робите.
Автор: Прес-центр ХДАУ Нікітенко Катерина





















