ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Засідання наукового гуртку «Морфолог»

30 листопада 2023 року відбулося засідання наукового гуртку «Морфолог» під керівництвом Овдієнко К.Т. асистента кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В.П. Коваленка.

 

Детальніше...

Засідання Вченої ради ХДАЕУ

30 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради ХДАЕУ. Із доповіддю про організацію освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році та запобігання проявів корупції під час екзаменаційних сесій на факультетах університету виступив ректор Юрій КИРИЛОВ.

Детальніше...

Участь науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти в вебінарі «Продуктивне та успішне спілкування з редакторами журналів»

30 листопада відбувся вебінар «Продуктивне та успішне спілкування з редакторами журналів», де спікером був доктор Кларк Холдсворт, старший менеджер із комунікацій та партнерства компанії LetPub.

Детальніше...

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

СНІД – одна з найстрашніших проблем та трагедій людства, яка виникла у ХХ сторіччі. Щодня від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. СНІД- найсучасна проблема Світу, тому цій темі присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики.

Детальніше...

Марафон змагань з “Фізичної підготовленості” набирає обертів!!!

Не встигли здобувачі ХДАЕУ відпочити від першого етапу онлайн-змагань з “Фізичної підготовленості”, який проводить Херсонське обласне управління з питань фізичної культури та спорту, як розпочався другий етап за вправою згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Детальніше...

ХДАЕУ на фронті інновацій: вчені у ролі спікерів на вебінарі, що змінює гру в агросфері

У листопаді провідні вчені ХДАЕУ взяли участь у науково-практичному вебінарі, що об'єднав представників аграрного сектору та дослідників в одну віртуальну аудиторію.

 

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів освіти спеціальності 181 «Харчові технології» від к.т.н., доцента ХНЕУ ім.С.Кузнеця Крамаренка Д.П.

30.11.2023 р. доцент кафедри готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ ім.С.Кузнеця Крамаренко Д.П. провів гостьову лекцію для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 181 «Харчові технології» ХДАЕУ на тему:«Прогресивне теплове устаткування закладів ресторанного господарства».

Детальніше...

Участь здобувачів біолого-технологічного факультету у відкритій лекції Інституту продовольчих ресурсів НААН України

30 листопада 2023 р. відбулася відкрита лекція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня четвертого року навчання біолого-технологічного факультету ХДАЕУ на тему: Стандартизація, управління якістю та сертифікація продукції та послуг.

Детальніше...

На кафедрі харчових технологій проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності 181 «Харчові технології»

29.11.23 р. на кафедрі харчових технологій ХДАЕУ був проведений перший етап конкурсу студентських наукових робіт.

 

 

Детальніше...

Гостьова лекція для здобувачів економічного факультету за участю провідного фахівця у сфері зовнішньоекономічної діяльності

29 листопада 2023 р. в межах вивчення дисциплін «Комерційна діяльність», «Підприємництво в ЗЕД», «Облік і оподаткування ЗЕД» та ін. відбулася гостьова лекція для здобувачів різних рівнів вищої освіти спеціальностей 051 Економіка, 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 076 «Підприємництво та торгівля».

Детальніше...

Відкрита лекція на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

21 листопада 2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті для студентів 3 курсу спеціальності «101 Екологія», була проведена відкрита лекція засобами платформи Zoom на тему:«Потенціал ґрунтів Херсонської області для ведення органічного землеробства».

Детальніше...

Зустріч керівництва факультету архітектури та будівництва зі студентським активом та кураторами

Керівництвом факультету архітектури та будівництва проведено онлайн-зустріч зі студентським активом та кураторами.

 

 

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

 


   

Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕХНІЧНОГО І ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗРОШУВАНОГО ГЕКТАРА»

За підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва 25-26 травня 2018 року на факультету водного господарства, будівництва та землеустрою проходить міжнародна науково-практична конференція, яка була присвячена вирішенню актуальних проблем гідротехніки і меліорації. Заявки на участь в конференції подали понад 155 провідних вчених України, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Сербії, Ізраїлю та США в програмі було заявлено 67 наукових доповіді.

         Значну зацікавленість результати досліджень визвали у керівників виробничих водогосподарських організацій та керівництва області. Зокрема  депутат Херсонської обласної ради Дроговоз І.В. звернув увагу вчених на необхідність оперативного втручання у вирішення таких проблем як підтоплення територій, покращення якості питної і поливної води, підвищення урожайності сільськогосподарських культур на зрошуваних землях.

 

         Практичні питання конференції розглядались в процесі виїзду її учасників на провідні водогосподарські і сільськогосподарські підприємства лівобережжя Херсонської області.

Організацію і проведення даної конференції здійснила кафедра гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій.

 

Автор:  Морозов В.В. к.с.-г.н., професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій