ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕХНІЧНОГО І ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗРОШУВАНОГО ГЕКТАРА»

За підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва 25-26 травня 2018 року на факультету водного господарства, будівництва та землеустрою проходить міжнародна науково-практична конференція, яка була присвячена вирішенню актуальних проблем гідротехніки і меліорації. Заявки на участь в конференції подали понад 155 провідних вчених України, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Сербії, Ізраїлю та США в програмі було заявлено 67 наукових доповіді.

         Значну зацікавленість результати досліджень визвали у керівників виробничих водогосподарських організацій та керівництва області. Зокрема  депутат Херсонської обласної ради Дроговоз І.В. звернув увагу вчених на необхідність оперативного втручання у вирішення таких проблем як підтоплення територій, покращення якості питної і поливної води, підвищення урожайності сільськогосподарських культур на зрошуваних землях.

 

         Практичні питання конференції розглядались в процесі виїзду її учасників на провідні водогосподарські і сільськогосподарські підприємства лівобережжя Херсонської області.

Організацію і проведення даної конференції здійснила кафедра гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій.

 

Автор:  Морозов В.В. к.с.-г.н., професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій