ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Роль студентського самоврядування у формуванні якісного освітнього середовища

05 квітня 2026 року в місті Кропивницький на базі МЦ КОМА представники студентського самоврядування ХДАЕУ зустрілися із представниками Української асоціації студентів (УАС). УАС - провідна національна організація, що представляє інтереси студентства України на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Детальніше...

Засідання ректорату ХДАЕУ

06 квітня 2026 року відбулося чергове засідання ректорату ХДАЕУ.

Детальніше...

Робоча зустріч керівництва університету з представниками Менеджменту факультету Архітектури та будівництва

В університеті 01 квітня 2026 року відбулася робоча зустріч ректора Юрія Кирилова, проректора з науково-педагогічної роботи Вікторії Грановської з представниками менеджменту факультету архітектури та будівництва. 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців ХДАЕУ, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Професійне майбутнє з ХДАЕУ: зустріч із учнями Поляницького ліцею на Івано-Франківщині

Вибір професії – це не просто крок у доросле життя, а формування власної стратегії успіху в мінливому світі. 

 

Детальніше...

ХДАЕУ отримав сертифікат від національного банку України

У лютому 2026 року Херсонський державний аграрно-економічний університет долучився до Всеукраїнського челенджу з платіжної безпеки «Моя безпечна громада», ініційованого Національним банком України в межах кампанії #ШахрайГудбай.

 

 

Детальніше...

Майбутнє починається з вибору: профорієнтаційний захід ХДАЕУ для учнів Херсона

3 квітня відбулася профорієнтаційна зустріч, що об'єднала науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету та учнів випускних класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №39 «Школа-родина».

Детальніше...

Засідання студентського наукового гуртка «Технолог» на тему: «Особливості зберігання яблук»

Яблука мають колосальне значення для людства, виступаючи як джерело незамінних вітамінів (C, A, B, E, K), мінералів (калій, кальцій, залізо) та клітковини.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід кафедри Екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

2 квітня відбулася чергова он-лайн  зустріч з майбутніми випускниками 
11 класів учні 11-А класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради Житомирської ОДА,  яка була проведена викладачами кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В.Пилипенка.

Детальніше...

Гостьова лекція: Від локальних ресурсів до туристичного бренду громади

У рамках професійного розвитку здобувачів вищої освіти викладачами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу було організовано гостьову лекцію на тему: «Управління туризмом у громаді»

Детальніше...

Футзальні баталії розпочали всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч»!

Попри те, що війна в Україні триває вже понад чотири роки, здобувачі ХДАЕУ продовжують активно брати участь у різноманітних спортивних заходах як в Україні, так і за її межами.

Детальніше...

ХДАЕУ провів профорієнтаційний онлайн-інтенсив для випускників Херсонської спеціалізованої школи №12

Херсонський державний аграрно-економічний університет продовжує активну роботу з майбутніми абітурієнтами, допомагаючи молоді визначитися з професійним майбутнім у складні часи.

Детальніше...

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти агрономічного факультету (секція кафедри ботаніки та захисту рослин)

19 листопада 2020 року на конференц-платформі Zoom відбулась науково-практична конференція здобувачів вищої освіти агрономічного факультету “Актуальні проблеми та наукові досягнення сучасного агровиробництва” (секція кафедри ботаніки та захисту рослин).

Конференцію відкрила доктор с.-г. наук, професор, в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин Марковська О.Є. У рамках меморандуму про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області в конференції прийняли участь Чернишова Є.О., кандидат с.-г. наук, доцент, головний спеціаліст відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва, та Рожелюк Н.І., головний спеціаліст відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Традиційно до конференції долучились науковці Інституту рису НААН України під керівництвом директора, члена-кореспондента НААН України Дудченка В.В., який є членом Ради роботодавців агрономічного факультету. Крім того, у конференції прийняли участь здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня, що навчаються за освітньою програмою «Агрокебети», а також здобувачі ступеня доктора філософії. 

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів агрономічного факультету представили наукові доповіді, присвячені сучасним проблемам та науковим досягненням у сфері захисту і карантину рослин, перспективним нішевим культурам, актуальним питанням удосконалення агротехнологій у поливних та неполивних умовах Півдня України. Доповіді учасників конференції були різноманітними за тематикою, змістовними, відрізнялись креативним підходом до презентації одержаних результатів.

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та науковці Інституту рису НААН України надали здобувачам вищої освіти кваліфіковані практичні поради і рекомендації для подальшої науково-дослідної роботи.

Дякуємо здобувачам вищої освіти та гостям заходу за участь у конференції!  

Автор: Макуха О.В. (19.11.2020)